227 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pila--vertikalna

Nova, kupena pred 2-3 meseci, ne e koristena kupena po greshka--nova ...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:16Baterija - Polnac 12v PARKSIDE

Baterijata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 12v-2Ah...


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 11:29Motorna pila na benzin Parkside

Pilata e nova.


150 €
или предлог цена
Вчера 08:09Freza Parkside 1200w NOVA

Frezata e nova komplet so dodatoci i nozevi.


60 €
или предлог цена
Вчера 08:09BATERISKA HILTA PARKSIDE BRUSHLESS NOVA

Hiltata e nova vo kufer,brushless model bez cetkici.So baterija 4ah i...


100 €
или предлог цена
Вчера 08:09Strafilica Parkside 20v-2Ah brushless NOVAA

Strafilicata e nova vo kufer,brushless model bez cetkici.So baterija ...


75 €
или предлог цена
Вчера 08:09GUMEN CEKAN

PRODAVAM GUMEN CEKAN ZA SEKAKVA NAMENA IZRABOTEN OD KVALITETEN I CVRS...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 06:45  НОВ ОГЛАС

APARAT ZA SVAJCOVANJE

PRODAVAM SVAJC APARAT VO KOMPLET SO NEKOLKU ELEKTRODI ZA SVAJCOVANJE


100 €
или предлог цена
17 мај 20:24Штрафилица 4v PARKSIDE

Штрафилицата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 4v - ...


3.000 МКД
или предлог цена
17 мај 12:24Лемилица 48w PARKSIDE

Лемилицата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 48 вати...


2.800 МКД
или предлог цена
17 мај 12:24Електро Штрафцигери PARKSIDE

Штрафцигерите се нови од германско производство PARKSIDE. Наменети з...


1.500 МКД
или предлог цена
17 мај 12:24SKIL bormasina ispravna

Orginal Skil bormasina ispravna


1.500 МКД
или предлог цена
16 мај 20:42PARKSIDE

Novi Podmackuvac za pnevmatski alat Prakam po kargo Cena 250 denar...


250 МКД
или предлог цена
16 мај 17:51Кафемат

Се продава професионален кафемат со две групи во одлична состојба .Це...


1 €
или предлог цена
16 мај 12:11Slajferica PARKSIDE

Slajfericata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 140 w...


3.500 МКД
или предлог цена
16 мај 11:12Baterija Parkside 4AH NOVA

Batrrijata e nova,odgovara na site alati od parkside koi koristat 20v.


45 €
или предлог цена
16 мај 10:10Baterija Parkside 8AH Performance NOVA

Baterijata e nova,odgovara na site alati od Parkside koi koristat 20v.


80 €
или предлог цена
16 мај 09:12Krckalka-Gedore Germanska

Krckalka za patenti klucevi nova


1 €
или предлог цена
15 мај 23:11Гарнитура рачен алат 64 парчиња Garnitura Alat Parksi 64 pcs

Нов и неупотребуван. Во практична пластична кутија. Го продавам пор...


2.000 МКД
или предлог цена
15 мај 22:04Parkside Strafilica 12v

Se prodava parkside germanska strafilica 12v ,koristena no si funkcio...


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
15 мај 16:56Мала гарнитура на алат

Продавам гарнитура како на сликата. Сите елементи што се во неа се пр...


900 МКД
или предлог цена
15 мај 16:28Rotor za brusalica BOSCH GWS 8-125C

Prodavam rotor za brusalica BOSCH GWS 8-125C - NOV, kupen po greska.


1.000 МКД
или предлог цена
15 мај 16:28Mashina za pravenje na crnobeli fotografii

Mashina za crnobeli fotografii


130 €
или предлог цена
15 мај 12:57Se prodavaat poveke raboti

Trosed - so pustanje kako nov (6000 denari) Aspiratot kafeav - beko ...


1 €
или предлог цена
15 мај 11:35Strafilica 20v PARKSIDE

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 20v -...


5.000 МКД
или предлог цена
15 мај 10:39Ostrilka za lanci PARKSIDE

Ostrilkata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina na ostr...


3.500 МКД
или предлог цена
15 мај 10:39Brusalica 1200w PARKSIDE

Brusalicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1200 w...


3.500 МКД
или предлог цена
15 мај 10:38Slajferica PARKSIDE

Slajfericata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 200 w...


3.000 МКД
или предлог цена
15 мај 10:33AC / DC STRUJNA KLESTA MASTECH ednonasocna i naizmenicna

Novi neotpakuvani vo kutija STRUJNI KLESTI, digitalen instrument, uni...


2.000 МКД
или предлог цена
14 мај 21:41Baterija - Polnac 20v PARKSIDE

Baterijata i polnacot se novi od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Ja...


3.000 МКД
или предлог цена
14 мај 10:56Slajferica PARKSIDE

Slajfericata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 200 w...


3.000 МКД
или предлог цена
14 мај 10:55Bater. Gravirka-Grinder 12v PARKSIDE

Bateriskata gravirka-grinder e nova od germansko proizvodstvo PARKSID...


3.000 МКД
или предлог цена
14 мај 10:55Strafilica Parkside brushless NOVA

Strafilicata e nova vo kufer,brushless model bez cetkici.So polnac i ...


75 €
или предлог цена
14 мај 09:08BATERISKA HILTA PARKSIDE BRUSHLESS NOVA

Hiltata e nova vo kufer,brushless model bez cetkici.So baterija 4ah i...


100 €
или предлог цена
14 мај 09:08Freza Parkside 1200w NOVA

Frezata e nova,germansko proizvodstvo so site dodatoci od slikite.


60 €
или предлог цена
14 мај 09:08Motorna pila na benzin Parkside

Pilata e nova,so Oregon Pro mac 45 i lanec Oregon Pro.Jacina 2.72 kon...


150 €
или предлог цена
14 мај 09:08Udarna strafilica Parkside BRUSHLESS NOVA

Strafilicata e nova vo kufer,brushless model bez cetkici.So polnac i ...


80 €
или предлог цена
14 мај 09:08Mikser parkside

Se prodava nov mikser parkside so 2 mesalki


100 €
или предлог цена
12 мај 18:02Strafilica 4v PARKSIDE

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 4v - ...


3.000 МКД
или предлог цена
12 мај 12:26Батер. Пила-Сабјарка 20v PARKSIDE

Батериската пила е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 2...


5.500 МКД
или предлог цена
12 мај 12:22Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам