Битола
                           
746 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Куќа во населба Бадембалари

Се продава куќа во населба Бадембалари на само 4 километри од центаро...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 17:03СЕ ПРОДАВА КУЌА 48 М2 ПОМ.ОБЈЕКТ 20 М2 И ДВОР 130 М2

СЕ ПРОДАВА ПРИЗЕМНА КУЌА ОД 48 М2 СО ПОМОШЕН ОБЈКЕТ ОД 20 М2 И ДВОРНО...


22.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 15:55Куќа со парцела во с.Кукуречани

Се продава парцела од 500м2 - градежно земјиште и куќа карабина од 50...


11.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 15:36продавам кука со двор

Продавам кука ( П +1) со двор во Јени Маале, со засебен влез, приклуч...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 15:13Kukja vo centralno podracje pozadi uredo- ZDRAVESKI

Kukjata se naogj vo centralno gradsko podracje na Ulica Cede Filipovs...


275.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 14:46Спрат од куќа во Брусничка Населба

1 спрат од куќа 98м2 внатрешна површина, две соби, ходник, купатило,т...


60.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 14:44Se prodava kukja na dva sprata

Se prodava kukja na dva sprata vo centralno gradsko podracje. Renovir...


75.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 14:35Куќа во строг центар - поволно!

Куќа во најстрог центар на Битола, ул. Елпида Караманди..П+1, 100м2. ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 14:10Se prodava kuka - mal pariz

Se prodava kuka - mal pariz na ul.dame gruev 159 ........ informacii ...


27.999 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:35Seprodava kuca extra gradba

Se prodava kuca vo blizina na bolnicata Vo prizemje garaza , podrums...


180.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Se prodava Kukja 112 kv

Kukjata se naoga pod crkvata Sv 40 macenici Dvorot ne e legaliziran...


15.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Se prodava kukja kaj skopska pivara

Kukjata ima dva sprata so vizbi i moznost za podkrovje so vkupna povr...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:20SE PRODAVA LUKSUZNA KUKJA VO STROG CENTAR

Se prodava luksuzna kukja vo strogiot centar na Bitola kaj staroto sr...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:12Se prodava kuka kukja куќа

Vkupna povrsina na plac 232.76 m2 Dve kukji, prviot objekt e polovin...


55.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 09:36Куќа на екстра локација

Се продава куќа во екстра состојба под Лавци, над стадионот. Куќата ...


95.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 08:13Куќа

Се продава куќа во с.Ѓавато погодна за викендица со големо дворно мес...


10.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 07:48Куќа во селото Лавци

Самостојна куќа во селото Лавци одлична местоположба во центарот на с...


20.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 23:19Се продава куќа во Кочани / Se prodava kuka vo Kocani

Се наоѓа во близина на металната на излезот од Кочани. ИНФОРМАЦИИ ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 21:36Се продава семејна куќa

Се продава куќа П+2 на ул. 210 бр.22 Битола (Лавчански пат- над болн...


100.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 21:06PREKRASNA KUKA ZA PRODAZBA

Kompletno namestena ili prazna kuka, so ureden dvor , na dva kata, pl...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 19:41PRODAVAME KUKA VO CENTRALNO GRADSKO PODRACHJE

Se prodava kuka na ul. 4 -ti Noemvri...Kukata e organizirana so dva ...


55.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 19:41Куќа и помошни простории

Контакт Пеце 078 271 285 Боби 075 509 430


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:59К2195, КАЈ ЧИФТЕ ФУРНИ, ОДРЖАНА КУЌА, СО МАРКИЦА

К2195, КАЈ ЧИФТЕ ФУРНИ, ОДРЖАНА КУЌА ПРИЗЕМЈЕ 37М2, КАТ 41М2, СО ДВО...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:51К2197, НАД ДРВЕН ПАЗАР РЕНОВИРАНА КУЌА СО ДВОР И ГАРАЖА

К2197, КАЈ ОУ СТИВ НАУМОВ, РЕНОВИРАНА КУЌА КОЈА СЕ СОСТОИ ОД КАТ СО ...


66.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:49К2189, ДРВЕН ПАЗАР

К2189, ДРВЕН ПАЗАР, ОДРЖАНА ПРИЗЕМНА КУЌА СО КОРИСНА ПОВРШИНА ОД 58М...


25.900 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:48К2178, ОУ ТОДОР АНГЕЛЕВСКИ, КУЌА 166М2 И ДВОР 450 М2

К2178, ОУ ТОДОР АНГЕЛЕВСКИ, БЕЗ ПЛОЧИ, КУЌА КОЈА СЕ СОСТОИ ОД ПРИЗЕМ...


39.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:48К2207, ПОД ХОТЕЛ БИТОЛА, ПРИЗЕМНА КУЌА СО ДВОР

К2207, ПОД ХОТЕЛ БИТОЛА, ПРИЗЕМНА КУЌА СО КОРИСНА ПОВРШИНА ОД 52 m2 +...


27.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:46КРАВАРИ, НОВА КУЌА 95М2 СО ДВОР 1000М2

КРАВАРИ, НОВА КУЌА , ПРИЗЕМЈЕ И КАТ ПО 45М2 И ДВОРНО МЕСТО ОД СКОРО 1...


35.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
36.000 €
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:42К2197 РЕНОВИРАНА КУЌА СО ДВОР И ГАРАЖА

К2197, КАЈ ОУ СТИВ НАУМОВ, РЕНОВИРАНА КУЌА КОЈА СЕ СОСТОИ ОД КАТ СО...


66.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
69.500 €
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:02NAD OBLASTA, SE PRODAVA KUKJA, ILI MENUVA ZA STAN

НАМАЛЕНА ЦЕНА за 48.000 евра, НАД ОБЛАСТА, ОДЛИЧНА КУЌА ЗА ЖИВЕЕЊЕ -...


47.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
48.000 €
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:02Drven Pazar, kukja za renoviranje, 2 kata, garaza, dvor

К2190, ДРВЕН ПАЗАР, САМОСТОЈНА КУЌА ЗА РЕНОВИРАЊЕ, КОЈА СЕ СОСТОИ ОД ...


58.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
59.000 €
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:02ЦЕНТАР, ОДРЖАНА КУЌА, ДВОР И ПОМОШЕН ОБЈЕКТ

К2209, ЦЕНТАР, ОДРЖАНА КУЌА ЗА 51.000 ЕВРА, СУТЕРЕН И КАТ, СЕКОЈ ПО ...


49.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:01Се продава-издава фамилијарна куќа

Куќата се наоѓа во Битола. Под училиштето Коле Канински. Истата е на ...


350 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:53Куќа со двор, гаража и дуќан

Куќата е во одлична состојба на два спрата, со две плочи (подна и спр...


120.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:32КУЌА ОД 170 М2 И ДВОР ОД 246 М2 -нас.Г. ОРИЗАРИ

Куќата е на одлична локација во Г.Оризари во непосредна близина на гл...


68.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 15:25спрат од куќа

Се продава спрат од куќа во КО Логоварди КП 1291 (на 5 км од Битола) ...


12.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 14:26Se prodavat dve kuki na ulica strushka

SE PRODAVA DVE KUKA NA UL. STRUSHKA. KUKATA E NA 3 KATA PO OKOLU 70 M...


32.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 14:11Се Продава Куќа на атрактивна локација

Се продава куќа во Битола, позади Офицерски Дом. Куќата е на два спра...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 12:52Dve kuki po 100m2+100m2 dvor vo Bitola

Prodavam dve kuki vo isti dvor vo Bitola, ul. Lavcanska Korija. Ednat...


90.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 12:50Prodavam vikendica

Opremena se Parno na peleti Zidana furna skara Bazen Odlicna loka...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 12:06Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам