Битола
                           
808 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava

Apartment


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

22 мај 22:44Промовирано

Izdavam izdava stan

Se izdava stan vo blizina na vero gorno na edna minuta od vero, vo bl...


9.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 19:54Izdavam stan namesten 110 kvadrati nov

Izdavam namesten stan vo vero dzambo 11p k adrati


650 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 17:50се издава стан

се издава комплетно реновиран стан во центаро на градо поточно кај т...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 17:42ИЗНАЈМУВАМ СТАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР

Se iznajmuva stan vo stog centar, do grcki konzulat, nova gradba 2016...


300 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 16:57LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR BITOLA

Se izdava stan so edna spalna so lift vo zgrada SEXERZADA so prekras...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 15:52Se izdava renoviran stan vo centarot

Se izdava renoviran stan vo centarot na gradot nakarsi Aurum cena po ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:38SE IZDAVA NOV STAN VO CENTAROT NA BITOLA

(НАЈСТРОГО ЗАБРАНЕТО ПУШЕЊЕ И ГЛАСНА МУЗИКА)!! Kompletno renoviran s...


500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:33СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН

Се продава новоизграден стан во старата зграда - ДЕКОРПОД, со една с...


32.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:26ЛУКСУЗЕН СТАН ВО ЦЕНТАРОТ НА БИТОЛА

СЕ ПРОДАВА ЛУКСУЗЕН СТАН ОД 149м2 во најстрогиот центар на градот Би...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Станови во центар

Се продаваат два стана во центар На 1 и 2 кат По 82-83 м2 Паркинг ...


900 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Nov namesten stan

Stanot se prodava namesten so se novo moze i so namestaj i bez namest...


850 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:21  НОВ ОГЛАС

Se izdava luksuzno namesten stan strog centar

Se izdava luksuzno namesten stan vo centarot na gradot gratceto pejto...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 11:45СЕ ИЗНАЈМУВА СПРАТ ОД КУЌА-КОМПЛЕТ РЕНОВИРАН

СЛОБОДЕН ОД 25-ти 01. 2022г. Се изнајмува комплетно опремен спрат ...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:59Se izdava ili prodava stan od 73m2 so podrum i garaza

Se izdava ili PRODAVA kompletno namesten stan vo strog centar na Bito...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:56Se izdava ekskluziven nov stan strog centar/New exclusive

Viber (00 389 75 234 388) SLOBODEN OD 20-08-2022 ////////////////...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:15ПРОДАВАМ СТАН

СТАНОТ Е ПРОСТОРЕН СО УБАВ РАСПОРЕД. ФУНКЦИЈАЛЕН ТЕЛ ЗА КОНТАК 0...


30.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:14Se izdava stan (стан) kaj BP Wings

Комплетно опремена дневна кујна и веце, Безбедносна врата Проспера, п...


4.200 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:57SE IZDAVA STAN STROG CENTAR (SIROK SOKAK)

SE IZDAVA STAN DVE SPALNI SOBI CELOSNO KLIMATIZIRAN (3 invert...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:41Se prodava stan 87m2 vo Kasarna. SOHO

Se prodava stan 87m2 vo Kasarna Bitola (SOHO). Na visoko prizemje so ...


73.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:49Se iznajmuva

Potpolno nov i moderen vo strog centar na ul. Tomaki Dimitrovski kaj ...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:42Апартман-гарсоњера во центар во нова зграда-приземје

Се продава мала гарсоњера, апартман, во централно градско подрачје (с...


19.800 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:29Битола- високо приземје во градба 35.000 еур

Продавам стан во градба во мини зграда високо приземје 50м2+8м2 визба...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 07:29SE IZDAVA STAN ZA STRANCI

Izdavam stan za stranci na ul Partizanska br.5. Del od edna dinamicna...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 05:47Nov Stan 62 m2 vo Izgradba, Bitola

Odlicna lokacija- Ucilishte ,Park Sopstven Parking Vizba od 7 m2, T...


850 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 04:52Барам стан за изнајмување, 2 месеци

Барам стан за изнајмување 2 месеци, до 200евра кирија


200 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 00:35  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA STAN SPROTI PEDAGOSKA

Se izdava namesten stan sproti pedagoska Akademija, namesten, vo z...


6.500 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 21:41SE IZDAVAAT LUKSUZNI APARTMANI ZA STRANCI

Se izdavaat dva luksuzno opremeni apartmani za stranski posetiteli vo...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 20:52STAN 91M2 NA MLADINSKI BRIGADI 1 KAJ KEOPS

Samo za seriozni kupuvaci , za gledanje samo so najava pred 1 den i p...


56.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 18:46Stan

Prodavam stan na ulica Prilepska nasproti marketot IZVOR. Cena po dog...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:30Нов стан Довлеџик

Се продава нов стан во Довлеџик 102 м2 , голема дневна со кујна , тр...


65.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 12:37Se iznajmuva kompletno nov stan vo centarot na bitola

(НАЈСТРОГО ЗАБРАНЕТО ПУШЕЊЕ И ГЛАСНА МУЗИКА)!! Kompletno renoviran ...


500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 11:22СПРАТ ОД КУЌА СО ДВОР - БРУСНИЧКА НАСЕЛБА

Куќата е цврста градба АБ - конструкција во кој има сутерен и два кат...


60.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 11:15Se izdava stan zgrada obitel

Se izdava ednosoben stan zgrada obitel na sirok sokak namesten.mozi i...


1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Битола

Станови

Вчера 10:21Се издава стан наместен во касарната

Се издава наместен стан во касарната, зградата на Пелистер (стокомак)...


300 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 09:21NOVI STANOVI VO GRADBA VO STROG CENTAR

NOVI LUKSUSNI STANOVI SO 3 SPALNI I 2 KUPATILA VO MINI ZGRADA OD 4 ST...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 08:57IZDAVAM STAN ZA STRANCI

IZDAVAM STAN ZA STRANCI LUKSUZNO OPREMEN STANOT IMA UBAVA DETSKA SOBA...


300 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 08:33SE PRODAVA STAN STARA BOLNICA

Stan vo strog centar na grado 500 metri od sirok sokak…


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
50.000 €
Битола

Станови

Вчера 08:14Se izdava stan

Se izdava renoviran stan, kompletno opremen so mebel, bela tehnika i ...


7.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 06:16Se prodava stan ul.Vasko Karangeleski Bitola

Се продава стан на ул.Васко Карангелески Битола. Станот е со вкупна ...


40.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 02:47Се продава стан зграда Шералти Битола

Се продава стан зграда Шералти-Битола. Зградата се наоѓа на ул.Наум ...


52.500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 02:47Страна 1 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам