Битола
                           
236 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

se IZDAVA deloven prostor 67 m2 vo poshirokiot centar

Se izdava Dukan od 67 m2 na ul. Vlatko Milenkovski (pod Tehnomarket) ...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

17 мај 10:02Промовирано

300м2 ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАРОТ НА БИТОЛА

Се издава деловен простор во центарот на Битола од 245м2 деловен прос...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

12 мај 19:05Промовирано

Se izdava dukan na solunska

Dve prostoti nova pvc dograma Nova fasada Nov krov


100 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 16:03DUKANI 25 50 75 i 100 m2 SE IZDAVAAT

-DUKANITE SE SITE KOMPLET RENOVIRANI -SE NAOGAAT VO KOMPLEKSOT NA H...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 15:33Dukan vo Obitel

Se izdava dukan vo obitel na prizemje od zadnata strana od 12m2 so po...


6.000 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 13:38Se izdava dukjan vo Bitola

Se izdava dukjan vo Starata Carsija vo Bitola. Prostorot e celosno re...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 10:57Se izdava dukan vo stara carsija 25+23 m2

Se izdava dukan vo stara carsija 25+23 m2 nasproti aptekata Rosa Vit...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 10:01Se izdava dukjan 35 m2

Se izdava dukjan 35 m2 kompletno renoviran vo DTC Seherezada. Postoi ...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 22:02SE IZDAVA ILI PRODAVA DUJKAN

SE IZDAVA ILI PRODAVA DUJKAN OD OKULU 100 KVADRATI + DVORNA POVRSINA ...


1 €
или предлог цена
Новаци / Битола

Дуќани

Вчера 20:23Дуќан, центар

Се издава деловен простор од 36м2 со санитарен јазол. Локација, карши...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 19:38Se izdava KOMPLETNO RENOVIRAN Dukan vo blizina na JAVOR

Se izdava Kompletno renoviran dukan Abrip i laminat sega postaven ...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 15:11Komplet opremena piljara za ovosje i zelencuk

Се издава комплетно опремена пиљара по највисоки стандарди. ЛОКАЦИЈА...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 15:05Se izdava deloven prostor vo strog centar

Se izdava deloven prostor vo strog centar


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 13:37se izdava dukan vo naselba streliste

dukanot se naogja 30 metri nad AMSM pogoden za market,igroteka,oblozu...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 11:54SE IZDAVA DELOVEN OBJET VO BITOLA

Заради префрлување во поголем објект СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен пр...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 10:55Dukan vo SEHEREZADA

Se prodava moze I zamena


33.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 07:09SE PRODAVA ILI IZDAVA UBAV DUKAN VO CARSIJA

INFO NA VIBER 075 752550 PRODAZNA CENA 85000 EVRA CENA ZA KIRIJA ...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 00:51SE PRODAVA ILI SE IZDAVA ATRAKTIVEN DUJKAN VO BITOLSKA CARSI

SE IZDAVA ZA 25000 denari SE PRODAVA ZA 250000 evra DUKjANOT E 50m...


250.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 00:51Се издава деловен простор 100м2 - поволно

Се издава деловен простор од 100м2 веднаш наспроти ОУ " Св. Климент О...


200 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

22 мај 23:50Се издава дуќан 48 м2 поволно

Се издава деловен простор во деловниот комплекс веднаш наспроти ОУ "С...


100 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

22 мај 23:50Centar Dujkan

Се издава Дуќан во Центаро на градот на улица Никола Тесла погоден за...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

22 мај 19:41Се продава дел.простор 61м2со12м2 визба над болница

Се продава, деловен простор од 61м2 и 12м2 визба. Се наоѓа над болниц...


33.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

22 мај 11:07Se prodava dukan vo Pelagonska 2 povolno

Dukanot se naoga na prizemje vo Pelagonska 2 od vnatresnata strana. 1...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

20 мај 17:54SE IZNAJMUVA DUKAN

Se iznajmuva dukan nasproti postata 90m2 za cenata pazar na lice mest...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

20 мај 10:12Dukan Se Prodava i Izdrava

Dukanot se prodava ili izdava se naoga vo pazarot Na ul Aleksandar ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

20 мај 06:57Se prodava dukan kaj Zvoncarite vo pazaro

Dukjanot e na dva sprata od po 35 m2. Dukjanot e vo stara sostojba(ne...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

19 мај 21:22Se izdava na atraktivna Lokacija

Dukjan od 50m2 vo pravoagolna forma so izlez direktno na glavna ulica...


6.000 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

19 мај 18:41Се издава деловен простор во старата Битолска чаршија

Се издава дуќан/деловен простор во старата Битолска чаршија на адреса...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

19 мај 11:28Се продава дуќан во строг центар наспроти Марди

Се продава дуќан 141 м², на три нивоа од по 47м². Дуќанот е на атракт...


190.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

18 мај 14:36PRODAVAM DUKAN VO KLANICA NOV!!!

PRODAVAM RENOVIRAN DUKAN VO NASELBA KLANICA br.12 SO RESETKI NA IZLOG...


20.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

18 мај 12:12Izdavam deloven prostor (Дуќан)-Treta Reonska

Izdavam deloven prostor od 60m2 na ul. Solunska 93 (nasproti ambulant...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

17 мај 23:06СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА НА УЛ. СОЛУНСКА ВО ...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

17 мај 21:27Deloven objekt na plostad Magnolija

Se izdava deloven objekt na plostad "Magnolija" pogoden za sekakva na...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.500 €
Битола

Дуќани

17 мај 20:26Се издава дуќан од 137 м2

Се издава / или продава дуќан од 137 м2 на ул. Солунска бр 99 Дуќано...


399 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

17 мај 19:20Se izdava dukjan

Info Kire +389 79284359 Se izdava dukjan 92m2 so podrum 75m2 pogoden ...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

17 мај 13:49se IZDAVA deloven prostor 67 m2 vo poshirokiot centar

Se izdava Dukan od 67 m2 na ul. Vlatko Milenkovski (pod Tehnomarket) ...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

17 мај 10:02Dukan , Deloven Prostor

Se IZDAVA ili PRODAVA dukan na ul.Prilepska 53a vo zgrada.Dukanot e ...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

16 мај 14:42Деловен простор в центар

Се издава/ Се продава деловен простор во Бизнис Центарот кај Градскио...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

16 мај 11:51Се издава дуќан во Старата чаршија во Битола

Се издава дуќан од 13 м2 во Старата чаршија во Битола на прометно мес...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

15 мај 14:37Se izdava:110 110 10 m2

1. Prizemje 110 m2 dujkan10 m2 so 2 wc 2. 1 kat 110 m2 so 1 wc...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

15 мај 13:27Se izdava

Objektot se naojga vo strog centar Na ul. Stevo Patako Prizemje 110m2...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

15 мај 13:27ЦЕНТАР, СЕ ИЗДАВА ДУЌАН СО ИЗЛОГ И ДВОР

ЦЕНТАР, СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ЗА 7.900 ДЕНАРИ (130 ЕВРА) - ЗА ПЕРИОД МИНИМУ...


150 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

14 мај 10:24Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам