677 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава плац

Се продава плац во Битола со локација до Кланица, лепенка до стопанск...


22.500 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
25.000 €
02 сеп 13:54Промовирано

Парцела 26,3ha, село АРМАТУШ - О. Новаци

Се продава голема парцела земјоделско земјиште, култура пасиште, 6та ...


60 МКД
или предлог цена
Денес 01:02MESTO NA INDUSTRISKI PAT 1850m2

se prodava mesto na industriski pat nasproti JAVOR DISTRIBUTIVEN 1850...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:04БОРИМЕЧКА, ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА ОД 480М2 СО МАРКИЦА

БОРИМЕЧКА, УРБАНИЗИРАНА ПАРЦЕЛА СО ПОВРШИНА ОД 480М2. ИМА МАРКИЦ...


6.800 €
или предлог цена
Вчера 18:48Парцели за градба

Продавам три парцели за градба со површини од 652, 626 и 782 м2, во М...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:25Niva vo dolno orizari

Se prodava niva vo dolno orizari so povrsina od 6600 kvadrati so sist...


4.400 €
или предлог цена
- 27 % Попуст
6.000 €
Вчера 18:17Niva vo dolno orizari

Se prodava niva vo dolno orizari so povrsina od 2730 kvadrati katasta...


2.700 €
или предлог цена
Вчера 18:17ШУМА 34610м2-Утово

ШУМАТА ПРЕТЕЖНО Е ДАБОВА И ДЕЛ ОД 1/3 БОРОВА.


30 МКД
или предлог цена
Вчера 15:39Gradezna parcela / zemjishte

Se prodava gradezna parcela vo Brusnicko Lavcanski region so povrshin...


20 €
или предлог цена
Вчера 15:38Плацеви

Се продаваат 1 до 6 плацеви на една локација во с. Логоварди кое се н...


2.500 €
или предлог цена
Вчера 14:26Земјоделско и градежно

Нива од 2000 до 12000 м2, во с.Логоварди, кај аеродромот, снабдено со...


2 €
или предлог цена
Вчера 14:25Se prodavaat 2 placa 43h

Se prodava plac 315437m2 zemjodelsko zemjiste I Plac 118949m2 pod S...


50 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Се продава нива

Се продаваат 15 хектари поволно по 5 евра земја погодна за волтаична ...


5 €
или предлог цена
Вчера 13:00SE PRODAVA PLAC BRUSNICKA NASELBA 1110 m2

SE PRODAVA PLAC BRUSNICKA NASELBA 1110 m2 Se prodava plac 1100 m2 vo...


110.000 €
или предлог цена
Вчера 12:59  НОВ ОГЛАС

Naj atraktiveno NIZE POLE

Se prodava mesto 3000 m2 Se deli samo po 1000m2 najmalce Na naj uba...


45 €
или предлог цена
Вчера 12:06Продавам овошна градина

Продавам овошна градина од 970 m2 во месноста викана Дива Круша кое с...


10.000 €
или предлог цена
Вчера 12:00PRODAVAM PARCELA NA MAGISTRALNIOT PAT POD MASALKO

PRODAVAM PARCELA NASADENA SO 400 STEBLA PAULOVNIJA ELONGATA STEBLA Z...


6 €
или предлог цена
Вчера 11:58Prodavam platz za vikendica na extra mesto vo nize pole

650 kvadrati e platzot i se naoga vo naselbata Babin Zab do dr.kostur...


50 €
или предлог цена
Вчера 10:00Plac

Itno se prodava niva(plac) vo atarot na s.Bistrica Bitolsko.Placot e ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:48Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште во Битола улица воден патот кон Грција ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:24Se izdava plac na magistralniot pat BT-PP, nakarsi LOZAR

Се издава атрактивен плац од 540 м2 на главниот магистрален пат Бито...


150 €
или предлог цена
Вчера 07:58NIVI VO IVANJEVCI

PRODAZBA NA NIVI VO SELO IVANJEVCI I TOA: 1.KP BR. 1178 SHARKO LIVAD...


45 МКД
или предлог цена
Вчера 06:43SE PRODAVAAT 3 PLACOVI VO OKOLINATA NA BITOLA

1. Плац во населба Горно Оризари до самиот автопат Битола- Охрид со п...


По Договор
или предлог цена
17 мај 20:13Plac vo pedagoshka

Se prodava plac od 404 kvadrati vo blizina na kruzniot tok kaj filgja...


100 €
или предлог цена
17 мај 19:47PRODAVAM 4XA ZEMJODELSKO ZEMJISTE

Se prodavaat 42000m2 na edno mesto vo s. Opticari za poveke info jave...


По Договор
или предлог цена
17 мај 17:04Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto 1.5 km nad benzinskata pumpa na luk-oil Nad noviot p...


1 МКД
или предлог цена
- 80 % Попуст
5 МКД
17 мај 10:48Mesto(plac) Vo s.BRATINDOL

Prodavam mesto so povrsina od 7562m2 Za poveke inf na tel-077-69-99-...


4 €
или предлог цена
17 мај 10:48Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto nad S. BRATINDOL mozna e zamena so avtomobil inf na ...


2 €
или предлог цена
17 мај 10:48LIVADA

Prodavam livada vo S. BRATINDOL livadata se naoga 1000 m pod seloto ...


2 €
или предлог цена
17 мај 10:48Atraktivno gradezno zemjiste nad Grand Premier

Atraktivno gradezno zemjiste od 2290m2 nad Grand Premier za patot kon...


35 €
или предлог цена
17 мај 10:28Парцела со куќа во с.Кукуречани

Се продава парцела од 500м2 - градежно земјиште и куќа карабина од 50...


11.000 €
или предлог цена
17 мај 09:40Се продава место во с.Трново

Се продава место во с.Трново, под Шумски Фенери. 750м2, до главниот п...


22.000 €
или предлог цена
17 мај 08:39Се продава земјоделско земјиште

се продава обработливо земјоделско земјиште,втора класа во Г.Оризари ...


1 €
или предлог цена
17 мај 08:33Niva vo selo Gneotino

. Kvadratura 3799,85.Broj na parcela - 454. 075 744 251 Aleksandar


1 €
или предлог цена
17 мај 07:45Niva na patot za dihovo nad Grand Premier

Se prodava itno parcela nad znakot Bitola nad Grand Premier,do patot....


1 €
или предлог цена
17 мај 07:45PLAC NA GLAVNIOT PAT BITOLA - GRCIJA

- Se izdava plac - gradeznata parcela se naoga na glavniot magistral...


По Договор
или предлог цена
16 мај 20:46SE PRODAVAT POVEKE NIVI KRAVARI, BUKOVO

Se prodavat poveke nivi, edno lozje bukovski livadi i Kravari a drug...


1 €
или предлог цена
Новаци / Битола

Плацеви и Ниви

16 мај 20:32Niva I plac

Se prodava niva od 6000m2 pod trafostanicata blisku krklino pod linij...


По Договор
или предлог цена
16 мај 17:16Se prodava gradezno zemjiste vo Gorno orizari

Se prodava plac 397 metri kvadratni so markica za gradba 10x10 i visi...


13.500 €
или предлог цена
16 мај 17:00plac,niva ,bavca, kuknjo mesto 750m2

Placot se naogja nasproti Francuski grobista so dva vleza(eden pred o...


15.000 €
или предлог цена
16 мај 11:59Niva mogila i trn

Se prodava niva pomegu mogila i trn .... 13 000m2 Ima dva sistemi za ...


1.234 €
или предлог цена
16 мај 07:10Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам