Битола
Подкатегорија:
                   
352 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam trosed dvosed i fotelja ,koristeni,odlicno socuvani

Prodavam trosed dvosed i fotelja ,koristeni,odlicno socuvani, trosedo...


6.999 МКД
или предлог цена
06 мај 17:19Промовирано

SE PRODAVA GARNITURA DOBRO ZACUVANA

GARNITUSATA SE SOSTOI OD TRI ELEMENTI TROSED DVOSED FOTELJA SOLID...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 19:01Trosed so ge i fotelja

Trosed povrsav so ge i fotelja vo odlicna sostojba Trosedot se pusta...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
Денес 16:03Гарнитура за седење

Се продава, тросед, двосед и фотеља во одлична состојба...


18.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:28  НОВ ОГЛАС

Витрина - одлично сочувана

Продавам одлично сочувана витрина, сите елементи се функционални, се ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 11:43Trosed

Trosed ( del od garniturata "ДАБЛИН" ) na prodazba vo МЕБЕЛ ВИ. 218 ...


16.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:56VITRINA SO 2 KOMODI

PRODAVAM KOMPLET VITRINA SO 2 KOMODI OD CISTO DRVO


799 €
или предлог цена
Денес 10:02  НОВ ОГЛАС

Сталажа за телевизор

Се продава сталажа (постоље) за телевизор од дрво со ротирачки горен ...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:11garnitura za sedenje

trosed,dvosed,kos i fotelja,


1 €
или предлог цена
Вчера 13:01Trpezariska i klub masa

Se prodavaat mnogu malku koristeni trpezariska masa so dimenzii 180x1...


3.500 МКД
или предлог цена
- 73 % Попуст
13.000 МКД
Вчера 13:00Фотелја, поволна цена

Се продава фотелјата од сликата. Квалитетна и со поволна цена. Подига...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:44regal

se prodava regal 228x88 178x88 115x88 mob info ,: 077756749


1 €
или предлог цена
22 мај 23:16masa trpezarija

trpezariska masa so 6 stolici mob.info : 077756749


7.000 МКД
или предлог цена
22 мај 23:09Se prodava garnitura

Se prodava garnitura dobro zacuvana


10.000 МКД
или предлог цена
22 мај 21:38REGAL ODLICNO ZACUVAN

PRODAVAM REGAL ODLICNO ZACUVAN KAKO NOV(REGALO E NA SLIKATA) CENA 6....


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
22 мај 21:07se prodava trosed na pustjane

dobro socuvan koristen nepolni 2 godini informacij na telefon 075207...


5.000 МКД
или предлог цена
22 мај 12:25Trosed na spustanje

Dobro zacuvan kvaliteten trosed.Trodelen se spusta se pravi kako cela...


3.500 МКД
или предлог цена
22 мај 10:18Гарнитура

Се продава поволна гарнитура од еко кожа ТДФ. Троседот се пушта за сп...


24.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
26.000 МКД
22 мај 00:28Se prodava komoda

Dimenzii: 140cm dolzina, 40cm sirina, 64cm visina


4.000 МКД
или предлог цена
21 мај 21:24Се продава аголна гарнитура со механизам за спуштање

Се продава аголна гарнитура и фотеља одлично сочувана со механизам за...


300 €
или предлог цена
21 мај 17:37Komoda nova

Se prodava, komoda bela koristena edna godina, radi preselba se proda...


12.500 МКД
или предлог цена
21 мај 09:57KLUB MASA, TRPEZARISKA MASA, VOLNEN TEPIH

SE PRODAVAAT: 1. KLUB MASA, DRVENA, ZA VO DNEVNA SOBA. GORNIOT DEL E...


1 €
или предлог цена
20 мај 23:05NOVA RELAKS FOTELJA

SE PRODAVA NOVA, KVALITETNA, RELAKSIRACKA FOTELJA, NABAVENA OD TURCIJ...


13.000 МКД
или предлог цена
20 мај 23:04Тросед со пуштање

Одлично зачуван


4.000 МКД
или предлог цена
20 мај 17:53Stilski mebel

Kvalitet stilski mebel masiv orev racna izrabotka Stolici rezbani po...


80 €
или предлог цена
19 мај 16:54Двосед,тросед и фотеља

Се продаваат двосед,тросед,фотеља и два каучи. Контакт : Љупчо 071...


1 МКД
или предлог цена
19 мај 11:28Два каучи и три фотељи-ЗА ТАПАЦЕРИ

Се продаваат два каучи за тапацери. Цена минимална Контакт Љуп...


1 МКД
или предлог цена
19 мај 11:27KLUB MASI / MASA - КЛУБ МАСИ / МАСА - NOVI НОВИ

Нови клуб маси на две нивоа, изработени од висококвалитетни материјал...


3.000 МКД
или предлог цена
19 мај 10:58Prodavam kauc/kauch simpo

Koristen 15 godini. Jogata e smeneta pred 5 godini. Borche - 075...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
19 мај 09:08Se prodavaat 2komodi I 1vetrina vo odlicna sostojba

Se prodavaat 2komodi I 1vetrina vo odlicna sostojba I 6 stolici imasa...


По Договор
или предлог цена
18 мај 22:08Skoro NOV cevlarnik za vo pretsobje

Cevlarnik koristen samo 6 meseci odlicno zachuvan kako nov. Mozhi da ...


9.000 МКД
или предлог цена
18 мај 12:37ПОДАРУВАМ ДВА СТАРИ ТРОСЕДИ-КАУЧИ

Подарувам два стари троседи-каучи (види слики). Ваша обврска е само ...


По Договор
или предлог цена
18 мај 12:35Се продава тросед

Се продава клик-клак тросед. Должина 2 метри. Цена: 4500 денари. Теле...


4.500 МКД
или предлог цена
17 мај 08:39TV - KOMODA ZA DNEVEN PRESTOJ

Se prodava TV- komoda so dve fioki izrabotena od oplemeneta iverica k...


4.999 МКД
или предлог цена
16 мај 20:46Клубски маси за дневен престој

Клубски маси стаклени Клубските маси се изработени од стакло( кал...


6.500 МКД
или предлог цена
16 мај 20:46Agolna garnitura Canape

Se prodava sedecka garnitura Canape vo odlicna sostojba


26.000 МКД
или предлог цена
16 мај 17:15Trosed,dvosed i 2 fotelji

Se prodavaat Trosed dvosed i dve fotelji mnogu malku koristeni kako n...


4.000 МКД
или предлог цена
16 мај 14:42Комода,Кујна и Биро

Се продава комода и биро за компиутер. 072274848 Dimitar


5.000 МКД
или предлог цена
16 мај 14:42Novi tv komodi

Комодите се изработени со високо квалитетен материјал со висок сјај. ...


7.000 МКД
или предлог цена
16 мај 11:07Nova klub masa

Dimenzii: 130cm x 70cm x 43cm(visina) Iskantirana e so najkvalitete...


7.000 МКД
или предлог цена
16 мај 11:06Trosed, dvosed garnituri za vo dnevna

Se prodavaat trosed i dvosed vo super sostojba odlicni i meki za sede...


5.000 МКД
или предлог цена
16 мај 09:31Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам