Подкатегорија:
                   
404 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава печка ЦЕР од 5KW

Итно се продава печка од 5 KW на ЦЕР. Печката е во одлична состојба. ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 18:04Dodatok za borija/radijator

600 denari


600 МКД
или предлог цена
Денес 16:20  НОВ ОГЛАС

Котел на пелети Centrometal 35KW, Перфектна состојба

Се продава котел на пелети , Centrometal 35KW, во одлична состојба, к...


72.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:30Комбиниран котел на Дрва и Пелети

“Центрометал-Хрватска” Во одлична состојба со него следува и правосму...


65.000 МКД
или предлог цена
Денес 05:36Servis na klimi i montaza

Demontaza i montaza na klimi servis na klimi dopolnuvane na freon ce...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:09Kamin na drva so parno

Se prodava kamin na drva za parno i nov kotel kako rezerva.Kaminot e...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:56ovlasten serviser za ALFAPLAM

Овластен сервисер со лиценца на печки на пелети од брендот ALFAPLAM с...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 15:08Termo pecka CER 4.5 KW

Peckata e mnogu malce koristena i e vo odlicna sostojba.


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:32Maslen radijator

Ispraven raboti bez problem


1.500 МКД
или предлог цена
22 мај 11:00СЕ ПРОДАВА ПЕЧКА 6 ка - БИТОЛА

Се продава термоакомулациона печка 6 ка која целосно е исправна и е в...


1 €
или предлог цена
22 мај 10:23ALFA PLAM COMMO 15

ALFA PLAM COMMO 15 najkvaliteten kotel na peleti koristen 4 zimi, red...


50.000 МКД
или предлог цена
20 мај 14:06Francuski kamin

Se prodava francuski kamin Vo odlicna sostojba kako nov Gusen na n...


13.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
14.000 МКД
19 мај 21:37Termo pecka

Se prodava termo pecka za povelete informacii Kire 078566215


2.500 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
3.500 МКД
19 мај 19:04Термо печка 6кW со постолје

Се продава термо печка 6kW со постолје на тркала Цена по договор ...


1 МКД
или предлог цена
19 мај 11:28Термо печка 6kw Cer

Се продава термо печка 6 ка Контакт Љупчо 071 662 055


1 МКД
или предлог цена
19 мај 11:28Radiator

Se prodava radiator kako nov


2.500 €
или предлог цена
18 мај 23:02Kotel za Parno na Struja 12KW

Продавам котел на струја 12kw наменет за парно или подно греење skor...


250 €
или предлог цена
18 мај 13:00Pecka na gazija

Zacuvana gaziena pecka, redok primerok.inf. Na 075 247 965


30 €
или предлог цена
18 мај 10:56pecka elektricna 6 kw

elektricna pecka 6ka malce koristena bez grebnatinka so postolje so t...


4.000 МКД
или предлог цена
18 мај 03:36Termo Pečka

Se prodava termo pečka vo odlična sostojba, 4,5Kw, isfarbana, so prom...


1 €
или предлог цена
17 мај 22:27Termo pecka

Se prodava 6ka termo pecka- ispravna


1.000 МКД
или предлог цена
17 мај 22:07KLIMA 3.5KW DELONGHI PROFESSIONAL

Se prodava klima 3.5kw vo ispravna sostojba koristena mnogu malce. La...


100 €
или предлог цена
17 мај 12:50Se prodava pecka 3.5 kw kako nova

Se prodava pecka mislam deka e 3.5 kw 90% sum siguren ama sepak mozi...


1.500 МКД
или предлог цена
17 мај 11:54Kotle za parno 45 kw BOSCH

Se prodava kotel za parno BOSCH 45 kw dupnat na dolnata strana dostap...


200 €
или предлог цена
17 мај 09:54Kalorifer konvektor fenhojler

Se prodava konvektor fenhojler za parno greenje ispraven. Informacii ...


1 МКД
или предлог цена
17 мај 09:53Се продава термоалумулациона печка 5kw

Се продава термоалумулациона печка 5kw во одлична состојба, со мета...


4.500 МКД
или предлог цена
17 мај 09:11Продавам Alfa Plam 90 H E Favorit Печка за централно греење

Продавам Печка за централно греење Alfa Plam 90 H E Favorit со снага ...


1 €
или предлог цена
15 мај 11:15Grunfos pumpa za parno Пумпа парно Magna 3

Grundfos pumpa za parno magna3 skroz nova, germansko proizvodstvo don...


380 €
или предлог цена
14 мај 22:11SE PRODAVAAT RADIJATORI.

SE PRODAVAAT RADIJATORI ALUMINIUMSKI. .-EDEN RADIJATOR VISOK 60CM-X-...


5 €
или предлог цена
14 мај 08:43TERMOAKOMULACIONA PECKA 6KW

SE PRODAVA ODLICNO ZACUVANA TERMOAKOMULACIONA PECKA 6 KW KAKO NOVA NE...


4.900 МКД
или предлог цена
13 мај 13:38Pecka na peleti

Vo ispravna sostojba, informacii na tel: 070223442 MARKO


1 €
или предлог цена
12 мај 22:12Се продава печка 4.5kw

--- СЕ ПРОДАВА--- Печка 4.5kw , редовно сервисирана. -Про...


1.500 МКД
или предлог цена
12 мај 16:39Kvarcna pecka

Se prodava kvarcna grealka EKO PLAM so 3 greaci Snaga- 3x 1000w


2.300 МКД
или предлог цена
11 мај 12:35Termo pecka 6kw

prodavam termoakomulaciona pecka 6ka vo ispravna sostojba 3000den ko...


3.000 МКД
или предлог цена
11 мај 08:50Prodavam termoakumulaciona pecka 6 KW Magnohrom Kraljevo

Prodavam termoakumulaciona pecka Magnohrom Kraljevo 6 KW, zaedno so ...


2.900 МКД
или предлог цена
11 мај 06:12ШПОРЕТ НА ДРВА...СОЧУВАНО..

ПРОДАВАМ ШПОРЕТ НА ДРВА ..МНОГУ СОЧУВАН...И МАЛКУ Е КОРИСТЕН


6.000 МКД
или предлог цена
10 мај 13:08Se prodava termo pecka 6kw

Se prodava termo pecka 6kw. Се продава термо печка 6kw. Odlicno za...


5.000 МКД
или предлог цена
10 мај 13:00Цепачи за дрва

НОВО! Цепачи за дрва за домашна и професионална употреба. ЕВРО СТИ...


1 €
или предлог цена
09 мај 16:31Alfa 90

Shporet na drva alfa 90 malce koristen kako nov cena po dogovor kon...


По Договор
или предлог цена
09 мај 15:31Kotel paren central23 na drva

Paren kotel central 23 na drva 250e za 80m2 075 619 345


250 €
или предлог цена
09 мај 13:47Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам