Битола
                   
2356 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OPEL ASTRA H 1.4 16V--REDIZAJN--MODEL 2009--NOVO VOZILO!!!!!

OPEL ASTRA H 1.4 16V BENZIN--66KW-90KS--EURO 4 --KLIMATRONIK LADI OD...


4.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

02 јун 19:51Промовирано

Se prodava Reno Megane 1.5 dCI 105hp 2007 (Grand Tour)

Se prodava Reno Megane 1.5 dCI 105hp 2007 godina. (Grand Tour) Reg...


3.350 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.400 €
Битола

Автомобили

31 мај 12:46Промовирано

RENAULT LAGUNA III 1.5 DCI-110KS--MODEL 2014--NOVO VOZILO!!

RENAULT LAGUNA III 1.5 DCI--81KW--110KS--EURO 5 --KLIMATRONIK LADI O...


7.490 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

02 јун 19:50Промовирано

OPEL S-D CORSA

Benzin 1.2 ekonmocina i vredi da se vidi, motor odlicen.


4.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 23:48KIA RIO 2006

Prodavam Kia Rio 1.5 CRDi G.P 2006 Kilometri- 238000 ( so servisna...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.600 €
Битола

Автомобили

Денес 22:46Reno clio topka za birac

Nova topka za birac so pet brzini 600den, komandi za stakla za klio s...


500 МКД
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 22:44Passat b7 1.6 TDİ Bluemotion

Prodavam Passat b7 2011/2012, 1.6 TDİ Bluemotion 105 hp, registriran ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 22:44AUDI A4 1.9 tdi 2005

🔘 kolata e vo super sostojba so full oprema ✅ parking senzori ✅ gr...


6.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 22:22Се продава Opel Vectra

Се продава опел вектра c 1.9 cdti 2005 год. инфо на 077934231 Горан


222.222 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 21:37rover 620 sdi

колата е со измината регистрација, со оштетен мотор (изгорен дихтунг ...


9 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 21:32rover

rover 620 sdi so posebna oprema kako otvor na krov, zaprega, vo isp...


1.299 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 21:31ML 320cdi Redizajn

Se prodava ml 320 cdi vo odlicna sostojba servisiran i registriran ce...


14.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
15.000 €
Битола

Автомобили

Денес 21:29SEAT TOLEDO 1.9 FULL OPREMA,Top sostojba(golf,audi,vw)

SEAT TOLEDO 1.9 TDI,77 KV 2007 godina,registriran do kraj na Mart 20...


4.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 21:08VOLKSWAGEN TOURAN TURAN 1.9TDI 105KS 2004g

VW TOURAN 1.9TDI 105KS 2004G -SO SERVISNA KNISKA -REGISTRIRAN -SE...


4.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 21:08Opel Vectra b 1.8-16v karavan

076408471 samo ovaj broj 076408471 Opel Vectra 1.8 ben.(najdobriot od...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 20:59Ford Mondeo

Se prodava Ford Mondeo, kupen vo Germanija. Dobro zacuvan. Mob 077...


850 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 20:54Mercedes e 2.2 cdi od Germ.2014 super-mozna zamena

Se prodava odlicen Mercedes, E 200 cdi, so 136 ks so 7g tronik menjač...


17.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 20:47Mercedes E200 2012god kako nov…

Se prodava ili zamenuva Mercedes E200cdi motor na lanec, golem mal se...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 20:36Mazda CX-7 2010g mozi zamena

Se prodava ili zamenuva Mazda CX-7 2010g registriran 2.2 dizel motor ...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 20:36Golf 6 2.0Tdi 2010 registriran

Se prodava ili zamenuva Golf 6 2.0 TDI 110ks odlicen servisiran mal ...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 20:36Opel Astra Gtc 1.9 150ks 2007god

Se prodava ili zamenuva Opel Astra GTC 1.9cdti 150ks kolata e naprave...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 20:35Golf 6 1.6tdi DSG ful oprema

Se prodava ili zamenuva Golf 6 1.6TDI DSG menjac 105ks odlicen za poc...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 20:35Bmw 120d 163ks ful oprema

Se prodava ili zamenuva Bmw 120d 163ks avtomatik motor na lanec, gole...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 20:35Yugo Koral 45 1990god. Benzin/Plin

Registracija do 06.04.2024 Motor odlicen bez gram cad Benzin/Plin- ...


750 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 20:33Daewoo Lanos 1.5

Registrirana do 12.07.2023 Ne pali. Duvnat dikton i ladnakot dupnat...


250 €
или предлог цена
- 44 % Попуст
450 €
Битола

Автомобили

Денес 20:33MERCEDES GLK 350 4 MATIC 2010

Kolata e vo odlicna sostojba servisirana registrirana so zelen karton...


17.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 20:25Opel astra 1.7 GTC

Opel astra 1.7 GTC Isuzu motor -registrirana cela godina -komplet s...


3 €
или предлог цена
- 40 % Попуст
5 €
Битола

Автомобили

Денес 20:06BMW 320d

Registrirano do 14.04.2024 Servis mal golem pred 2000 km cena za kes...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 19:58Golf 4 1.4benzin

Golf 4 1.4benzin 1998god Reg cela god, klima ispravna Za poveke info...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 19:58Bmw 530d

Bmw 530d 2005god REG. Za poveke info na brojot 076/611-123 MOZE ZAMENA


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 19:58Skoda Fabia 1.4tdi 2008god

Skoda Fabia 1.4tdi 2008god Za poveke info ba brojot 076/611-123 MOZ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 19:58Skoda Octavia 1.4 benzin/plin

Kolata e vo top sostojba so orginalni kilometri od prvi gazdi Poveke...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 19:58OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 131KS ZACUVANA EKSTRA

SE PRODAVA OPEL INSIGNIA EDITION 2.0 CDTI 131ks 2009 GOD.REGISTRIRANA...


6.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.900 €
Битола

Автомобили

Денес 19:52A6 2.0tdi 140ks 2005g

Audi A6-140ks 2004/5 god regist do 8 januar 2024g so zelen karton kom...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 19:35Mercedes C220

So pominati 260.000km ,registrirana so zelen karton BEZ ZAMENI Lic...


3.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 19:09FORD FIESTA 1.6 TDCI***2015 GOD**70KW-95KS**EURO 5*

FORD FIESTA 1.6 TDCI***2015 GOD**70KW-95KS**EURO 5* - KLIMA - PAR...


7.350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:36MAZDA 3 1.6 CD ***2009 GODINA***80KW-109KS***

MAZDA 3 1.6 CD ***2009 GODINA***80KW-109KS*** - KLIMA - EL. STAKL...


6.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:36FORD FOCUS 1.6 TDCI** 2014 GODINA***EURO 5***85KW-116KS***

FORD FOCUS 1.6 TDCI***2014 GODINA***EURO 5***85KW-116KS*** - KLIMA...


7.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:36HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN*** 2008 GODINA***49KW-67KS***

HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN 2008 GODINA***49KW-67KS*** - KLIMA - EL. ...


2.990 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:36VW GOLF V 1.9TDI ***77KW-105KS***4X4***2008GOD

VW GOLF V 1.9TDI ***77KW-105KS***4X4***2008GOD - KLIMA - EL. STAK...


5.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:36BMW X5 X-DRIVE 35D***MODEL 2011GOD**AVTOMATIK**NOVO VOZILO

BMW X5 X-DRIVE 35D***MODEL 2011GOD**AVTOMATIK**NOVO VOZILO***210KW-...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:36SUZUKI SX4 1.6 HDI***66KW - 90KS***EURO4***

SUZUKI SX4 1.6 HDI***66KW - 90KS***EURO 4 *** 2007 GODINA - KLIMA(...


4.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:36VW POLO 1.2TDI ***55KW-75KS***2011GOD**EURO 5**

VW POLO 1.2TDI ***55KW-75KS***2011GODINA**EURO 5** - KLIMA - GREA...


6.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:36Страна 1 од 59

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам