887 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК ЈУНИ 2023!!! IPHONE iPhone 14 Pro Max 256GB = 73990 ден ...


По Договор
или предлог цена
31 мар 11:53Промовирано

samsung a40,SAMSUNG A40

se prodava samsung a40 tel 075 560 048


3.499 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
4.499 МКД
Вчера 21:37Промовирано

Продавам Samsung Galaxy A21S

Телефонот е во одлична состојба!! 48.0 MP задна камера 13.0 MP пред...


1 €
или предлог цена
Денес 13:58Apple IPhone 7 Silver Nov 6m. Garancija Vili Mobile

Apple IPhone 7 Silver Nov,samo aktiviran 100% battery health,Fabric...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:23Samsung A71

Se prodava vo super sostojna bez nikakvo ostetuvanje. Bez Zamena.


10.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:22  НОВ ОГЛАС

Apple iPhone 12 Pro 256GB Kako Nov Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 12 Pro 256GB Siera Blue Odlicno zacuvan,bez zabeleski ...


33.490 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
34.490 МКД
Денес 13:22Samsung Galaxy S20 Fe Kako Nov Garancija Vili Mobile

Samsung Galaxy S20 Fe 128GB Fabricka sostojba,Kako Nov Garancija ...


14.800 МКД
или предлог цена
Денес 13:22Apple iPhone 11 Purple Kako Nov Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 11 Purple Fabricka sostojba 10/10 Kako Nov Bez nikak...


19.490 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
19.800 МКД
Денес 13:22Samsung Galaxy S10 Plus Garancija Vili Mobile

Samsung Galaxy S10 Plus Black Odlicna Sostojba,Bez Nikakvi Zabelesk...


13.890 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
14.000 МКД
Денес 13:21Apple iPhone 6 6s Garancija

Zacuvani,ispravni Garancija 1 mesec Moznost za dostava preku kargo ...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:21Apple iPhone 8 Kako Novi Garancija Vili Mobile

Zacuvani maksimalno,bez nikakvi zabeleski Moznost za dostava preku ...


7.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:21Samsung Galaxy S21 Full Paket Garancija Vili Mobile

Samsung Galaxy S21 5G Zacuvani Odlicno,bez nikakvi zabeleski Garanc...


20.990 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
21.490 МКД
Денес 13:21Samsung Galaxy S20 Plus Kako Novi Garancija Vili Mobile

Samsung Galaxy S20 Plus Kako novi,Bez nikakvi Zabeleski so Garancija...


19.990 МКД
или предлог цена
Денес 13:20Apple iPhone 11 Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 11 Red/Purple Zacuvani Max. Neotvarani,Ne servisirani ...


17.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:20Poco M4 Pro 5G Kako Nov Garancija Vili Mobile

Xiaomi Poco M4 Pro 5G Model Fabricka sostojba,Kako Nov Garancija:12...


8.490 МКД
или предлог цена
Денес 13:20Apple iPhone 13 Kako Nov Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 13 Blue 128GB Fabricka sostojba 10/10 Bez nikakvi zab...


37.490 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
37.990 МКД
Денес 13:20Apple iPhone Xs Kako Nov Garancija Vili Mobile

Apple iPhone Xs Zacuvan kako Nov,Nova baterija I ekran Funkcionir...


10.490 МКД
или предлог цена
Денес 13:19Apple iPhone 11 Pro 256GB Kako Nov Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 11 Pro 256GB Fabricka sostojba,Kako Nov Bez nikakvi ...


439 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
449 €
Денес 13:19Apple iPhone 12 Kako Nov Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 12 Fabricka sostojba,Kako Nov Bez nikakvi zabeleski,...


25.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:19Apple iPhone 11 Pro 64/256GB Kako Novi Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 11 Pro 64/256GB Fabricka sostojba,Kako Novi Neotvaran...


389 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
400 €
Денес 13:19Apple iPhone 7 Plus Kako Novi Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 7 Plus Fabricka sostojba,Kako Novi/Garancija Battery...


7.990 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 МКД
Денес 13:10  НОВ ОГЛАС

Apple iPhone 13 Pro Max Kako Nov Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 13 Pro Max Gold Fabricka sostojba,Kako Nov Kotisten 10...


51.990 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
52.800 МКД
Денес 13:08  НОВ ОГЛАС

Xiaomi Redmi Note 10 Pro Max kako nov

Se prodava Xiaomi Redmi Note 10 Pro Max kako nov vo odlicna sostojba ...


9.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.000 МКД
Денес 13:08Iphone x

prodavam odlicno socuvan Iphone x 64gb neverlock true tone - raboti...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:34Honor 7s

Honor 7s Full Paket Ne e grebnat kako nov


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:04SAMSUNG A71 5G

samsung a71 5g model raboten relativno kratko neosteten vo dobra sost...


9.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.500 МКД
Денес 11:28Iphone 14 Pro Max 256gb NOVI - MOBICOM

Iphone 14 Pro Max 256gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 ...


74.990 МКД
или предлог цена
Денес 10:13Motorola Moto G22

telefonot e nov celofan zemen e od A1 so validna garancija!!


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:27Nov mobilen Doro 7010

1 mobilen za 2000 2 mobilni za 3000


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:26NOV VIVO Y33s

SE PRODAVA VIVO Y33S DUAL MIRIOR BLACK NE KORISTEN NOV! OTVOREN SAMO ...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:56Redmi 10 Garancija A1

Xiaomi Redmi 10 Bez grepka, pod garancija A1 uste 12 mes. Slikite s...


6.500 МКД
или предлог цена
Денес 07:37Xiaomi X3 NFC 7GB RAM 64GB MEMORIJA

Se prodava dosta zacuvan Xiaomi X3 Nfc baterija drzi dosta dolgo ima ...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 01:39Samsung Galaxy A13 i dva Samsung Galaxy J4+

Prodavam : ---Samsung Galaxy A13 --- ROM 64 GB, RAM 4 GB. white, Ekr...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:27Samsung S20 FE. 8GB 128GB

Se prodava Samsung S20FE 8gb ram 128 gb memorija.Telefonot e zacuvan ...


16.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:57ZTE ko nov

ZTE A1 telefon, ko nov. otklucen bez mana ., nema nikakvi grebanka...


160 €
или предлог цена
Вчера 21:41Se prodava ZTE BLADE

ZTE BLADE Telefon raboti see, i vo dobra sostojba. Proverka kade s...


60 €
или предлог цена
Вчера 21:41samsung a40,SAMSUNG A40

se prodava samsung a40 tel 075 560 048


3.499 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
4.499 МКД
Вчера 21:37Iphone 12 pro max

Se prodava Iphone 12 pro Max Graphite 128gb Telefonot e kako nov b...


620 €
или предлог цена
Вчера 21:25Samsung S10+

Samsung S10+ vo odlicna sostojba


13.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:47Nokia 3.4

Odlicna sostojba !!!


4.200 МКД
или предлог цена
Вчера 19:37Samsung Galaxy A14 24m. Garancija EU Modeli Vili Mobile

Novi,Neaktivirani 24 meseci Garancija Evropski Modeli -Moznost za ...


8.990 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
9.000 €
Вчера 18:00  НОВ ОГЛАС

Xiaomi Redmi 6

Telefonot e vo super sostojba bez nikakvo ostetuvanje


3.200 €
или предлог цена
Вчера 18:00Страна 1 од 23

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам