113 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава лаптоп ACER E5-511

Се продава лаптоп ACER E5-511 серија, произведен 2015, со одлични пер...


11.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:46Mackbook mid 2010

MacBook mid 2010 A1342 odlicen bez niedna mana 4 GB ram Grafika ...


9.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:29Macbook Pro 13 inch Early 2011

Macbook Pro 13 Inch 2011 - dobra sostojba Polnac


200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
220 €
Денес 12:19asus

laptopot e kako nov ne e ustetuvan baterija do 3h kupen e od setec ce...


4.999 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
5.999 МКД
Денес 08:5715.6'' Laptop HP 630, Intel Dual Core, HDMI

Se prodava 15.6'' Laptop HP 630 so Intel T4300 Dual Core procesor na ...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:49Dell Studio XPS

Prodavam ispraven bez deffekti donesen od USA Dell laptop


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:17Se prodava laptop medion akoya e1232t

Se prodava laptop medion akoya e1232t ispraven baterija drzi 4h lapto...


6.200 МКД
или предлог цена
Вчера 17:10Se prodava laptop hp probook 440

Se prodava hp probook 440 se e funkcionalno edna nedela koristen kupe...


900 €
или предлог цена
Вчера 16:56Lenovo t 440s

Prodavam Lenovo ideapad t 440s I7 vpro -4600 u cpu 2.10 Ghz 2.70Gh...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:08LAPTOP I5 HP PROBOOK 4730s INTEL I5

Prodavam odlicno zacuvan HP laptop vo isoravna sostojba model 4730s. ...


7.000 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
8.500 МКД
Вчера 09:02MacBook air 13'' i3 1.1ghz 8gb 256gb

Информации тука - 070296970 Информации тука - 070296970 Купен нов во...


40.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:08Преинсталација и сервис на десктоп/лаптоп компјутер

1. Преинсталација на Windows и MacOS 2. Комплетно и рачно чистење на...


По Договор
или предлог цена
Вчера 05:47Preinstalacija i servis na desktop/laptop kompjuter

1. Преинсталација на Windows и MacOS 2. Комплетно и рачно чистење на ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 05:47hp Pavilion dv7 Intel i7 Nvidia GT630M 2GB

Laptop so odlicni performansi, originalen polnac, ispravna baterija, ...


220 €
или предлог цена
21 мај 16:42Prodavam Lenovo IdeaPad 100-15IBD Black

Laptopot e koristen samo za filmovi i internet 2 godini nemal nikako...


9.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.500 МКД
21 мај 14:31Dva laptopi

Edniot e hp 255 8gb ram 500gb hard disk 7900 Drugiot e asus vivobook...


6.500 МКД
или предлог цена
20 мај 22:54Продавам лаптоп кој не се уклучува!

Продавам лаптоп HP Pavilion dv 6700 за делови кој не се уклучува. Ли...


1.800 МКД
или предлог цена
20 мај 13:51Apple MacBook Pro 13" 2019 со TouchBar

Модел: Apple MacBook Pro 13" 2019 Processor: Quad-Core Intel Core i...


850 €
или предлог цена
20 мај 09:36MacBook Pro 16" 32GB RAM, 1TB

Се продава MacBook Pro 16'' купен во септември 2020 во Словенија од i...


2.750 €
или предлог цена
19 мај 22:54MacBook Pro 16" (2019), 16GB RAM, 512 GB

Се продава MacBook Pro 16'' купен во септември 2020 во Словенија од i...


1.800 €
или предлог цена
19 мај 22:54Se prodava Laptop kompjuter na delovi ASUS A6000 Lap top

Se prodava Laptop kompjuter na delovi ASUS A6000


333 МКД
или предлог цена
19 мај 10:48Tastatura za hp dv7 6000

Polovna tastatura za hp dv7-6000 vo odlicna sostojba kako nova, bez n...


800 МКД
или предлог цена
18 мај 22:45Prodavam Poveke Lap Topi

Prodavam Poveke Lap Topi - Lenovo Thinkpad R61i za 4000 denari In...


4.000 МКД
или предлог цена
17 мај 23:16Lap Top Lenovo Yoga 2

Се продава одлично сочуван Лап Топ Lenovo Yoga 2. Купен е од Америка ...


600 €
или предлог цена
17 мај 18:03Se prodava

Se prodava laptop asus x540, intel celeron N4000,kako nov mnogu malce...


9.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.500 МКД
17 мај 08:32MACBOOK A1342 13inch ZA DELOVI

Prodavam Macbook A1342 za delovi. Laptopot se prodava bez polnac , ra...


1.500 МКД
или предлог цена
- 32 % Попуст
2.200 МКД
16 мај 09:32Otkup na Ispravni i neispravi laptopi(Asus, Lenovo, Dell, HP

Vrsam otkup na Ispravni i neispravi laptopi od site brendovi (Asus, H...


4.000 МКД
или предлог цена
14 мај 08:12Poloven laptop HP 550

Prodavam poloven zacuvan laptop HP 550 so 15.4" lcd, dvd, 2GB ram, 25...


3.000 МКД
или предлог цена
13 мај 17:30Laptop Intel Core i5 so DDR3 4 jadren procesor

Processor Intel Core i5 4 jadren,ddr3 2gb,500gb hdd. Laptop Model : ...


1 €
или предлог цена
13 мај 14:30Asus laptop

Odlicno zacuvan 4gb ram memorija intel procesor. Drzi baterija


7.000 МКД
или предлог цена
10 мај 22:27Lenovo Thinkpad L440 Laptop

DISPLAY 14.0" (35.56 cm) display, 1366 x 768 px STORAGE 500 GB HDD...


11.000 МКД
или предлог цена
10 мај 19:02Laptop hp 255 8gb ram MOZI ZAMENA

Laptopot e so amd procesor i 8 gb ram. Mozna e zamena za mobilen tele...


8.000 МКД
или предлог цена
09 мај 23:47Laptop HP ProBook 4540S

Ispraven laptop HP 4540S polnac baterija canta orginal HP ne go koris...


6.000 МКД
или предлог цена
09 мај 06:36Laptop Packard bell EG70 se prodava

Laptopot se prodava so skrsen ekran raboti ,ima baterija ima polnac


3.000 МКД
или предлог цена
09 мај 06:35ASUS X541NA-GO123 SO 4gb ram 500gb hdd 15,6" SLIM

Koristen ispraven, toj na slikata


7.500 МКД
или предлог цена
08 мај 20:42MSI laptop EX610

Laptopot e vo odlicna sostojba,edinstveno cd citac nee vo funkcija


3.500 МКД
или предлог цена
08 мај 20:24Mini laptop Acer 11.6" led slim 2/320GB

Ispravna baterija, funkcionira se, 11.6" led slim displej, Ati Radeon...


3.000 МКД
или предлог цена
07 мај 15:18ASUS X543MA-DM633 06/2019 4GB RAM 256GB SSD 15.6 LED SLIM

Koristen laptop Asus so 256GB SSD disk Kingston i 4GB RAM, 15.6" led ...


8.500 МКД
или предлог цена
06 мај 08:09Apple Macbook Air

Se prodava vo odlicna sostojba . JAVUVAJTE SE NA OVAJ BROJ 071251483


По Договор
или предлог цена
06 мај 07:45ASUS LAP TOP

Laptopt e funkcionalen nema baterija i treba da se zameni tastatura 1...


1 €
или предлог цена
06 мај 07:18Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам