Подкатегорија:
                   
187 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ozvucena akusticna gitara

Solidna ozvucena gitara, so odlicen stim.,dobar set-up I odlicno zvuci


6.500 МКД
или предлог цена
Денес 19:24ZIci za gitara_akusticna, klasicna, mandolina

ZIci za site vidovi na akusticni gitari:vestern, klasicna, 12-zicni I...


Денес 19:23Gitari--detski 1/2 i 3/4

Polovni no dobro socuvani gitari za deca i devojcinja. Gitarit...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 19:23Poveke vidovi na akusticni I elektricna gitari

Gitari:klasicni, vestern, elektricni, zici za istite I se drugo za va...


2 МКД
или предлог цена
Денес 19:23Gitara

Opis na slikite


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 18:02Prodavam ROTOTONKI

Odlicna sostojba, super ton Poveke info na 078 212 533


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:56  НОВ ОГЛАС

Prodavam kufer i futrola

070339439 Novi Za strat 50 eur i za akusticna gitara polu tvrda 40 ...


1 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
50 €
Денес 15:42Prodavam Telekaster so kufer

070339439


200 €
или предлог цена
Денес 15:42PROCESOR ZA GITARA BOSS GT 8

Boss gt 8


200 €
или предлог цена
Вчера 21:07  НОВ ОГЛАС

Pijano Petrof

Продавам пијано Petrof во одлична состојба. Цена по договор


1.200 €
или предлог цена
Вчера 09:43Yamaha THR100H

Како ново, користено малку, во До-Ре-Ми Скопје е 60400ден. За повеќ...


650 €
или предлог цена
Вчера 00:56TREVOR JAMES - the horn

Se prodava NOV !!!!!!!!!!!!! Vo opsto ne sviren !!!! Informacii : 07...


750 €
или предлог цена
22 мај 14:05Chromatic tuner JOYO

model JT-305


2.000 МКД
или предлог цена
22 мај 10:04IBANEZ

Vo odlicna sostojba,kako nov...uste e so fabrickata folija nazad na p...


15.000 МКД
или предлог цена
22 мај 10:03Telecaster

Telecaster vo odlicna sostojba,prav vrat,pragovi kako novi,drzi stim....


10.000 МКД
или предлог цена
22 мај 10:03Servis za gitari

Kompleten servis na vasata gitara : poliranje na pragovi i zaobluvanj...


1.000 МКД
или предлог цена
21 мај 13:02Casovi za gitara

Casovi za gitara vo strog centar na Bitola , na ul. Marsal Tito ( Sir...


250 МКД
или предлог цена
21 мај 13:02ELEKTRICEN KAHON

Prodavam racno izraboteni elektricni kahoni od preubavo polno drvo sp...


60 €
или предлог цена
21 мај 13:02Pojacalo

Novo pojacalo LINE SIX SPIDER 2 , 15 wati so site efekti , 7000 den i...


7.000 МКД
или предлог цена
21 мај 13:02Elektricna gitara

Odlična


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
80 €
21 мај 06:45Се продава Пијано Беларус во Битола - гратис штимање

Пијаното се наоѓа во Битола (стара Болница). Транспортот е на Ваш тов...


400 €
или предлог цена
20 мај 23:11Продавам , Washburn , Електро акустична гитара

Washburn за левичари Електро Акустична гитара Во многу добра состо...


20.000 МКД
или предлог цена
20 мај 21:14Dzembe Djembe drvena afrikanska tarabuka

Prodavam nova tarabuka izrabotena od drvo i koza so dimenzii: 25cm k...


4.500 МКД
или предлог цена
20 мај 16:04POJACALO ZA GITARA ORANGE

Pojacalo za gitara Orange micro dark 20 W moze cabinet po izbor


230 €
или предлог цена
20 мај 12:27DISTORTION PEDALO ZA GITARA

DISTORTION DIGITECH DEATH METAL


1.500 МКД
или предлог цена
20 мај 10:11Fender USA Stratocaster

Се продава Fender USA Stratocaster 1984-1987 првата "standard" серија...


20 мај 09:28Aria Pro II Inazuma V Japan

Aria pro 2 Inazuma V proizvedena vo 1983 vo Japonija, fabricki split ...


20 мај 09:28ELEKTRICNA GITARA

Kramer baretta nov setiran !


13.500 МКД
или предлог цена
20 мај 08:38Mandolina

Se prodava mandolina malce koristena Slovenska Melodija Menges


18 мај 13:39Neumann KMS 84 I

Neumann KMS 84 I, vo odlicna top sostojba, kako nov. Odlicen za stu...


17 мај 22:36KORG KRONOS 1 3gb STAKLO

Korg Kronos 1 3gb Kupen od Melbourne Australia februari 2020 od magac...


1.850 €
или предлог цена
17 мај 11:41Pojačalo za gitara

So vgradena distorzija


17 мај 07:06Tarabuki tarabuka tapani plastiki

*****SPECIJALNA TOP PONUDA***** Aluminski Tarabuki po 1200 den..Arap...


20 €
или предлог цена
17 мај 00:20tarabuka tarabuki tapani

*****SPECIJALNA TOP PONUDA***** Aluminski Tarabuki po 1200 den..Arap...


20 €
или предлог цена
17 мај 00:20LOOPER PEDALO ZA GITARA

Looper harley benton nov 10 min recording


16 мај 15:52CABINET ZA GITARA 1X12

Cabinet za gitara Harley benton g112 vintage nov! power rating:60 ...


11.900 МКД
или предлог цена
16 мај 12:28ELEKTRICNA GITARA

ELEKTRICNA GITARA KRAMER BARETTA MADE IN INDONESIA NOVA!


13.500 МКД
или предлог цена
16 мај 07:36HARMONIKA MALCE KORISTENA

Harmonika Malce koristena se gleda od slikite vredi da se vidi inf na...


100 €
или предлог цена
15 мај 15:27AKUSTICNA OZVUCENA GITARA

AKUSTICNA OZVUCENA GITARA GARRISON AGD - 500 - CE- RD SETIRANA PREGLA...


350 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
390 €
15 мај 14:38PEDALO DISTORZIJA ZA ELEKTRICNA GITARA

Distortion digitech death metal


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
15 мај 14:34Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам