12 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Агрегат за наводнување/agregat za navodnuvanje

Се продава агрегат за наводнување, дизел, во исправна состојба. Цена ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 09:07Топ за наводнување

Се продаваат два топа за наводнување секаков вид на земјоделски култу...


1 €
или предлог цена
17 мај 20:01Лозје под Наем Lozje pod Naem

Се издава лозје под наем. Површина: 10 декари Локација: на 300-40...


1 МКД
или предлог цена
09 мај 19:29Pluk za riljanje

Plugod e italjanski za naj mnogu do 60 cm moze da izrilja


550 €
или предлог цена
14 мар 20:04Delovi za bočna kosačka

go imam i ramot so komplet palci bez kosa ....


По Договор
или предлог цена
03 ное 20:06Браници

Се продаваат браници за ИМТ 533, 539 во одлична состојба цена поволна...


По Договор
или предлог цена
11 сеп 09:12Аluminiumski cevki F70 i oprema

Продавам алуминиумски цевки за наводнување ф70, 6 метри долги. 9 парч...


1 €
или предлог цена
07 јул 21:09Цевки, Сенозбирачка, Косачка и Плугови - Cevki, Senozbiracka

Цевки ф-90 алуминиумски за наводнување, 50 парчина сенозбирачка-сонц...


1 МКД
или предлог цена
05 јун 20:19Elektricen muljac za grozje

Se provada elektricen muljac za grozje vo odlicna sostojba . Muljacot...


300 €
или предлог цена
23 сеп 13:00Creva za navodnuvanje gumeni armirani

Se prodavaat novi gumeni armirani creva za navodnuvanje 5 parcinja po...


1 МКД
или предлог цена
17 авг 13:57Motor za navodnuvanje Lombardini

Продавам мотор за наводнување. Моторот е во одлична состојба и многу ...


1 €
или предлог цена
18 мај 21:46Lucerka (jonce)

Lucerka bala od 15 20 kg Tel.075 349 186


9 МКД
или предлог цена
02 мар 20:00Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам