Неготино
                   
92 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава градежно земјиште над/позади Памела Неготино

Се продава плац, градежно неизградено земјиште, веднаш над Памела Нег...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

Вчера 11:49Niva / plac vo Demir Kapija

Се продава нива/плац во Д.Капија до обиколниот пат, со маркица за гра...


1 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Плацеви и Ниви

01 јун 10:55Нива

Локација Долни Дисан - Пороите. Нива 15 декари. Нива погодна за обраб...


1.000 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

01 јун 08:58Se prodava napusteno lozje

Se prodava napusteno lozje 2.8 dekara nad trafostanicata kaj gimnazij...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

31 мај 13:04Lozje ( Лозје )

Се продаваат лозови насади на две парцели во с.Тремник и се лесно при...


3.700 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

31 мај 01:02Се продава плац Демир Капија/Клисура

Градежно земјиште КП 2948 во село Клисура Површина 1113м2 по нов урб...


11.000 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Плацеви и Ниви

29 мај 20:12PLACEVI VO DEMIR KAPIJA

Se prodava plac na odlicna lokacija vo Demir Kapija vo samoto nasele...


1 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Плацеви и Ниви

26 мај 07:57Kupuvam plac Negotino 500m²

Kupuvam plac do 500m² Kontakt/viber: 00491716180844/ Bobi


20 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

25 мај 22:38ZEMJISTE. ZA FOTOVOLTAICI 11,000

SE IZDAVA ILI PRODAVA ZEMJI. ZA FOTOV. PARKING I DR. NAMENI. SE NAOGJ...


111.111 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

24 мај 18:06Се продаваат градежни плацеви

Се продаваат 2 градежни плацеви во месноста "Стар Расадник" во близин...


25 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

22 мај 21:12Zemjiste vo Negotino, Timjanik - Bela prst

Se prodava zemjiste od 5500 m2 Cena po dogovor Tel za kontakt: 078...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

18 мај 23:18Се продава градежно неизградено земјиште

Се продава градежно неизградено земјиште со површина од 675м2 бр. на...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

17 мај 15:56Се продава

Се продава градежно неизградено земјиште во областа Бел камен , во бл...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

17 мај 15:56Kupuvam plac ili stara kukja

Kontakt viber: 00491716180844


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

15 мај 06:52Шума

Се продава лаг во дошница кај Демир Капија под рибникот. Цена по дого...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

14 мај 18:59Se prodava !!! Niva na pat Negotino Demir Kapija

KONTAKT/075346775 Niva na pat Negotino Demir Kapija na asfalt.lag v...


9.999 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

14 мај 18:50Се продава градежно земјиште

Se prodava gradezno izgradeno zemjiste od 900 m2 so markica za gradba...


100 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

11 мај 23:32Gradezno zemjiste idealno za investiranje

Urbanizirano gradezno neizgradeno zemjiste od 8035m2. Postoeckiot pl...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

06 мај 13:15Niva Pepelishte logmite

cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

03 мај 23:53plac pokraj avtopat Negotino Gevgelija 7000m2

Se prodava zemjiste na avtopat Negotino Gevgelija od 7000m2 so imoten...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

30 апр 10:34Lozje 5dekari

Se prodava lozje smederevka so povrsina od 5dekari mestoto vikano k...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

25 апр 23:15EXTRA LOKACIA DO AUTOPAT NA VLEZ VO NEGOTINO

Cist imoten list vednas do benziska pumpa makpetrol


60 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

21 апр 12:29Ниви за фотоволтаици и производство на струја

Се продаваат 2 ниви во С. Пепелиште, Неготинско, еден од најсончевите...


4 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

13 апр 16:51Niva vo Krivolak, Negotino so struja i voda.

Se prodava niva(plac) vo Krivolak Negotino do reka Vardar so cista fi...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

08 апр 17:48Plac za separacija do reka vardar. Krivolak Negotino

Se prodava plac za separacija so cista firma, struja i voda. Napraven...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

08 апр 17:48Лозје на куријски пат

Се продава лозје на куријски пат,4.5 декари каберне Совињон,1 декар к...


2.500 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

06 апр 22:50Се продава градежно земјиште

Се продава градежно земјиште од 6500м2. Парцелата се наоѓа помеѓу рег...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

04 апр 13:16Plac vo Negotino nad Pamela oil 4400m2

Se prodava plac vo Negotino nad benziska Pamela od 4400m2 so imoten l...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

31 мар 09:52Lozje 11 dekari

Se prodava lozje vo negotino so povrsina od 11dekari mesto vikano gla...


10 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

30 мар 22:02Продавам нива во месноста Дуброво близу ТЕЦ

Продавам нива во месноста Дуброво близу ТЕЦ итно!


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

30 мар 19:29Se prodava/izdava plac

Se prodava/izdava plac vo Negotino na ul. Industriska 540 m2 parcela ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

29 мар 13:28PLAC ZA BENZINSKA PUMPA SO MARKICA NA AVTOPAT E-75

Маркица за бензинска пумпа на автопат Александар Македонски(Е-75) во ...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

27 мар 20:57Ниви во С. Пепелиште

С Е П Р О Д А В А А Т Н И В И Se prodavaat nivi, niva vo selo Pe...


2 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

27 мар 10:59Lozje pod naem 2.5 dekari

0


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

19 мар 18:24Niva so lozovi nasadi 43 hektari. Cena pod 1 eur/m2

Se prodava nivа vo Negotinsko so povrsina od okolu 43 hektari (430.0...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

18 мар 13:00LOZJE NIVA

Se prodava lozje kratosija/smederevka vo atarot na selo Krivolak Cen...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

15 мар 08:03Se dava pod naem lozje 2.5 dekari

lozjeto se naoga vo crno pole blizu gradot dekar ipol borgundec dekar...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

12 мар 19:35Индустриска зона Неготино

Се продава градежно земјиште со дозвола за градба, готов проект за об...


40 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

08 мар 16:28NIVA VO SELO PEPELISTE NEGOTINO

Nivata e 23 dekara poveke info na tel-075 716 733


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

23 фев 06:50SE PRODAVAT 3 NIVI VO SELO PEPELISTE

parcela br:1607,niva,Kriva,,Pepeliste kl.5.4285m kvadratni;444,,,Stud...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

23 фев 06:48Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам