Неготино
                   
98 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

17-35

17-35 NA FEDERI KOMPLET REGISTRIRAN 1990 God EPS menjac


9.000 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

Вчера 18:48  НОВ ОГЛАС

Se prodava SCANIA P400 2013 god.

Se prodava SCANIA P400 2013 god. Voziloto e so desen volan i ima pom...


39.500 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

Вчера 13:00gumi 17,5

PRODAVAM POLOVNI GUMI 235/75R17,5 245/70R19,5 FULDA SE GUMITE OD ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

Вчера 12:29Volvo F-12

Volvo F-12 405 k.s. 1993 god. Komplet na federi Ekstra sostojba


8.500 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

17 мај 18:16DELOVI ZA DAF XF105 EURO 5

Се продава нов хидрауличен клип за кабина 7000 денара и нов четворокр...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Камиони

17 мај 10:36Lev retrovizor, kapacki za maglenki i novo crevo za vebasto

Се продава нов клип за кабина за DAF EURO 4, лев ретровизор комплет с...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Камиони

17 мај 10:29Kaisi so zategaci

Се продаваат каиши со затегачи за товарни возила.


5 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

17 мај 10:20Novi slovenski lanci za sneg

Се продаваат нови, словенски ланци за снег, за камион и неупотребени....


150 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

17 мај 10:18LEV I PREDEN RETROVIZOR ZA VOLVO EURO 3,4 i 5

Се продаваат ретровизори кои одговараат на Volvo euro 3,4 и 5 и нов п...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Камиони

17 мај 10:15Bufer guma so lager i lezisteto na kardanot DAF

Za daf 6x2 troosovinec


150 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
200 €
Неготино

Камиони

14 мај 11:03Iveco EuroCargo Slep

Се продава шлеп Iveco Euro Cargo, регистриран до 07.2022 година. Ками...


1 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

11 мај 07:43Scania R480

Се продава цистерна Scania R480 2012год, со поминати 450000км. За...


1 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

11 мај 07:43Volvo euro6 I Shmitz poluprikolka

Se prodavaat komplet Volvo euro6 i Shmitz Za poveke info...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Камиони

09 мај 14:53Daf Xf 410 Mega 2008 godina

Se prodava Daf xf 410 2008 godina - Moze i Komplet Regustriran do 09...


1 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

09 мај 12:56KAISI (SPANERI) NOVI 2500daN

Prodavam kaisi (spaneri) novi doneseni od Danska 🇩🇰 (DK) 2500daN ...


400 МКД
или предлог цена
Неготино

Камиони

09 мај 10:01Dizalica 20t

0


По Договор
или предлог цена
Неготино

Камиони

08 мај 20:55Kupuvam VOLVO za delovi

Kupuvam cel kamion volvo euro 3,4,5 za delovi


1 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

08 мај 20:12Se prodava MAN Kiper 6x4

Man Kiper 26 272 1993god.


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
13.000 €
Неготино

Камиони

08 мај 09:1720t Digalka

0


По Договор
или предлог цена
Неготино

Камиони

05 мај 19:40Delovi za DAF XF 105

Prodavam novi delovi za Daf Kaisi komplet 20€ Semiring za radalica...


1 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

02 мај 16:3620t Digalka

0


По Договор
или предлог цена
Неготино

Камиони

02 мај 11:14Delovi za Iveco Stralis 420 euro 5

Se za iveco stralis 420 euro 5 Motor Menuvac avtomatik so retarder In...


1 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

02 мај 09:26Motor za iveco stralis

Motor za iveco stralis 420 konjski sili euro 5 Ima pominato 1100000 k...


1 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

02 мај 09:25Furgon od ambulantno vozilo

Furgon od ambulantno vozilo celo od alumin so izolacija so dimenzii 3...


1.000 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

02 мај 09:25MAN

Se prodava.


1 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

28 апр 05:51IVECO SKANIJA MERCEDES VOLVO MAN RENO DAF NISAN OPEL TAM FAP

Zavaruvanje na razladnite sistemi od aluminum, plastika , bakar i niv...


1 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

28 апр 05:5120t Digalka

0


По Договор
или предлог цена
Неготино

Камиони

25 апр 19:58Delovi od Man motor 403

Bosh pumpa,usisna grana ,izduvna grana ,kompresor so dve glavi ,pumpa...


100 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Камиони

22 апр 20:10Mercedes 1844 Mega

Vo vozna sostojba 2007G Euro 5 Kontakt na +389 76201333


13.000 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

17 апр 23:54SCANIA MEGA

Prodavam vlekac mega Scania euro5 R440 2011 Poluprikolka Schmitc...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Камиони

17 апр 15:43Cisterna 8t za voda

Cisterna od fap 8t za voda


1.000 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

01 апр 21:07VOLVO f10

Volvo f10 Retarder Gumi dobri Na federi napred i nazad Registrir...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Камиони

01 апр 21:07Se prodava Cisterna MAN TGA 26.460

Se prodava MAN TGA 26.460 2001GOD. Registriran cela godina, novi gumi...


20.000 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

27 мар 09:48Volvo fh12 440

Full servis tehnicki i zelen karton Info 075 666 009


14.000 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

24 мар 11:00MAN TGX 440 2009

Full servis so tehnicki i zelen karton Info na tel 075 666 009


14.000 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

24 мар 11:00VOLVO FH 420 MEGA

VOLVO FH 420 MEGA , 2006god. avtomtik, 6 novi gumi , vo perfektna sos...


6.000 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

20 мар 00:17IVECO STRALIS EURO 5

IVECO STRALIS EURO 5 avtomatik, retarder, 2008god. novi gumi, vo top ...


8.000 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

19 мар 23:39FAP 1314 4x4

Fap 13-14 cisterna 4x4 8tona cisterna za voda! Novi gymi


6.000 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

19 мар 20:59IVECO STRALIS 450 2007 EURO5

Full servis tehnicki i zelen karton Info 075 666 009


7.000 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

17 мар 13:01MERCEDES VARIO KIPER

SE PRODAVA MERCEDES VARIO KIPER INFO NA BROJ 076667777


23.000 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

15 мар 19:02Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам