Подкатегорија:
                   
57 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KABINA

KABINA ZA FIAT 070453500


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
500 €
Денес 11:23ford 3000

ford 3000 078700835 moze zamena za kola


2.999 €
или предлог цена
Вчера 21:36Massey 135 angliski

Solidna sostojba Registriran prevod odma Delcevo cena 3500


3.500 €
или предлог цена
04 јун 23:54Kosacka

Se prodava kosacka Aima 870. Kosackata ima 4 takten benzinski motor o...


1 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Земјоделски возила / Останато

04 јун 12:19Kosacka za sisanje na treva

Kosackata e na cist benzin i e se isprvna. Nozot e 53cm. Poveke info ...


190 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Земјоделски возила / Останато

28 мај 10:24Се продава ZMAJ 135 вреќар

Се продава комбајн Zmaj 135 произведено 1995 во екстра состојба спрем...


4.200 €
или предлог цена
24 мај 18:08Се продава New holland 8055

1


1 €
или предлог цена
24 мај 18:08Се продава комбајн New holland 8060

Се продава комбајн New holland 8060 не работен во Македонија предни н...


1 €
или предлог цена
24 мај 18:07FIAT 315

Traktorot evo dobra sostojba so novi zadni gumi


2.800 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Земјоделски возила / Трактори

23 мај 07:01Џага мах плус

Нова џага “мах плус” Тони 078485126


6.500 МКД
или предлог цена
29 апр 17:05Traktorce Lamborgini so volan I prikolica

Se prodava I’ll zamenuva Informacii na tel 079386387 Miki


1 €
или предлог цена
28 апр 17:23Се продава Хедер за New holland

Се продава Хедер за New holland 8030 8040 8050 8060 може замена за по...


1 €
или предлог цена
22 апр 21:56MLIN NA KARDAN NA TRAKTOR

Mlin i mesalka


1.234 €
или предлог цена
17 апр 13:00Prodavam plug za 507

Prodavam plug za 507 broj za kontakt 076607574


1 €
или предлог цена
03 апр 14:10Massey ferguson 3080

Se prodava massey ferguson 3080 Tel : 075 306 950


1 €
или предлог цена
23 фев 22:11ТРАКТОР

Се продава трактор SUPER DEKSTA,регистриран,во исправнна состојба б...


2.000 €
или предлог цена
22 фев 20:04Kozacki za treva.

Kosacki za treva. Kosacka golema. Benzin 600e Kosacka malenka Be...


По Договор
или предлог цена
02 фев 13:54Pumpa za voda.

Pumpa za voda. Na benzin. Mob za kontakt. 070/450-690.


700 €
или предлог цена
02 фев 13:50Cinkular za traktor.

Cinkular za traktor. Na kardan. Mob za kontakt. 070/450-690.


350 €
или предлог цена
02 фев 13:44Cingel na benzin.

Cingel na benzin. Dumper. Mob za kontakt. 070/450-690.


1.300 €
или предлог цена
02 фев 13:41Masina za busenje na voda.

Masina za busenje na voda Benzinec. Mob za kontakt. 070/450-690.


6.500 €
или предлог цена
02 фев 13:38Agregat za struja.

Agregat za struja Benzinec. Mob za kontak. 070/450-690


250 €
или предлог цена
02 фев 13:34Bandasi za massey ferguson feruson traktor

Izvadeni od massey 135 Doneseni od italia orginalni bandasi Za fer...


1 €
или предлог цена
30 јан 20:35Gumi prendi pirelli za traktor 4x4

Gumi prendi za traktor Doneseni od it 13.6 24 pirelli radil PIRELLI...


1 €
или предлог цена
30 јан 20:35Balirachka Class Dominant

Se prodava balirachka Class Dominant vo ispravna sostojba


2.500 €
или предлог цена
23 јан 11:02Трактор,Приколка,Машина за копање

Се продава комплет се на сликата: Трактор MASSEY FERGUSON 65 Прико...


111 €
или предлог цена
31 дек 17:57Massey ferguson 135

Massey ferguson 135 Registriran so prevod


3.499 €
или предлог цена
30 дек 18:04Traktor Same 60 ks 4x4

Same 60 ks 4x4 hidraulicen volan Uvezen od Svajcarija #трактор #same...


7.500 €
или предлог цена
05 дек 20:11Traktor ford 4x4

Traktorot e vo super sostojba ima servo zdravi gumi, bez probl. Motor...


4.999 €
или предлог цена
22 ное 14:06Traktor ford 4x4

Se prodava Traktor ford 45ks 4x4 MN socuvano vo odlicna sostojba so s...


4.990 €
или предлог цена
11 ное 22:05Се продава Fiat 780

Се продава Fiat 780 dt тракорот е донесен од германија пред неколку м...


1 €
или предлог цена
05 авг 09:32Kabina za traktor

Kabina za traktor . Cena 7000 denari


7.000 €
или предлог цена
06 јул 13:09Ford 3000

Traktorot 47 konji I e vo odlicna sostojba bez nikakvi vlozuvanja.. C...


2.700 €
или предлог цена
30 мај 21:09Kalnici

Se prodavat dva para kalnici


10.000 МКД
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Земјоделски возила / Трактори

21 мај 18:30Ford 3000

Se prodava Ford 3000 vo odlicna sostojba pali vozi.


2.900 €
или предлог цена
28 мар 20:44Кука за трактор со разбој

Продавам нова кука за трактор со разбој. Цена по договор


1 €
или предлог цена
12 ное 22:24IMT 509

ИМТ 509 - приколка - плуг - тегови - фреза - ралце (го нема н...


1.700 €
или предлог цена
01 ное 13:00Gumi 13.6 R 28

Polovni gumi 100€ za parce 2 gumi


200 €
или предлог цена
17 окт 15:37Massey Ferguson vo odlicna sostojba 125 konja

Se prodava Massey Ferguson vo odlicna sostojba 125 konja, 2570 rabotn...


1 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Земјоделски возила / Трактори

07 сеп 19:55baliracka claas

se prodava baliracka claas markant 50 vo extra sostojba.moze zamena z...


1.700 €
или предлог цена
27 јул 12:39Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам