2 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Delelica za testo

Germanski proizvodstvo


1.500 €
или предлог цена
18 мај 13:00МРЕЖИ ЗА СУШЕЊЕ ПЕЧУРКИ И СЛИЧНО

Мрежи за сушење печурки и слично.... димензии 70х100cm .... 120 денар...


120 МКД
или предлог цена
02 сеп 19:50Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам