Виница
                           
23 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ranc

Se prodava ranc so farma moze i vo iznajmuvanje.


1 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

Денес 09:44kuka vo vinica / куќа во виница

Prodavam kuka vo Vinica na ulica Ilindenska (na glavna ulica) na 2 sp...


По Договор
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

04 јун 20:38Se prodava Kukja

Se prodava Kukja.


1 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

02 јун 20:18Kuka vo vinica

Prodavam kuka vo Vinica na ulica Ilindenska (na glavna ulica) na 2 sp...


По Договор
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

30 мај 14:23Се продава куќа карабина во центарот на Виница,кај Црквата

Се продава куќа карабина во центарот на Виница,под соборниот храм Св....


По Договор
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

11 мај 11:02SE PRODAVA

se prodava kuka nova gradba so komplet sredena dokumentacija vo s,jak...


59.555 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

24 фев 06:06Se prodava kuka cena po dogovor

Kukata se naoga vednas pod Vinickoto kale so golema dvorna povrsina p...


1 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

31 јан 19:08KUKA VO SELO ZRNOVCI

Se prodava vednas vseliva kuka so pomosni sobi i golem dvor vo centar...


1 €
или предлог цена
Зрновци / Виница

Куќи / Вили

22 ное 14:04Se prodava kuka vo s.Blatec

Se prodava kuka so dvorno mesto vo s.Blatec Kukata e namestena i mo...


1 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

23 окт 21:53Продаваме куќа

Се продава куќа со опремен авто-механички простор (36м2) Две гаражи, ...


125.000 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

29 јул 14:33Се продава куќа

Се продава вселива куќа во Виница, во близина на ветеринарната стани...


По Договор
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

15 јун 17:23Куќа со деловен објект

Се продава куќа во центарот на Виница, веднаш спроти градскиот пазар....


1 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

13 мај 17:49Se prodava kukja

Se prodava kukja na 3 sprata. 1 vednas vseliv 2 i 3 sprat potrebno e ...


85.000 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

04 мар 08:41Se prodava kuka vo s.Gradec Vinica

SE PRODAVA VO S.GRADEC VINICA. SE NAOGA NA NAJ UBAVOTO MESTO VO SELOT...


24.000 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

03 фев 14:54Куќа на Атрактивна локација со голем двор

Продавам Куќа со голем двор на булевар Маршал Тито во Виница. За цен...


1 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

27 јан 01:09Се продава куќа

Се продава куќа на ул"Првомајска" бр.19 Виница во близина на центарот...


По Договор
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

05 ное 15:04CUCUL RESTORANT HOTEL VIKENDICA

NA PATOT VINICA BEROVO NA SAMO 14KM SE PRODAVA VILA SO SPREMNI 4 APAR...


350 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

15 сеп 22:35SE PRODAVA KUKA VO s.BLATEC

SE PRODAVA KUKA VO CENTAROT NA s.BLATEC, KUKATA E NAMESTENA I ODMA V...


По Договор
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

30 авг 12:00Се продава куќа

Се продава куќа од 185 м2 и 450 м2 дворно место со комплетно среден д...


1 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

17 јул 10:382 semejna kukja vo Vinica

SE prodava kuka na ul,,Goce Delcev,,54 .Pogodna za dve familii.Ednata...


55.000 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

30 апр 02:31Се продава Куќа

Се продава кукја во селото јакимово одалечено 2км од Виница ПО ДОГОВОР


1 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

06 мар 14:06Kukja

Poveke informacii na tel 078455323 FIDANCO cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

09 јул 17:40Se prodava kuka novogradba vo Vinica

Se prodava kuka novogradba vo Vinica na ulica Vidoe smilevski Bato BB...


60.000 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

26 апр 12:18Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам