Виница
                   
312 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes e 220 cdi

Poveke info na 077 730 793


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 мај 14:02Промовирано

Golf 3 temno zelen 98g.

Se prodava Golf 3 temno zelen turbo dizel 3 vrati napraven servis nov...


1.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 05:14SR PRODAVA ZAMENA MOZE

FORD C MAX 1.8 TDCI 2005 GOD.REG. DO 10.5.2023 G.ZA POVEKE NA 071 24...


3.150 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 04:39AUDI A6 / 2.7 TDI / 190KS

SE PRODAVA AUDI A6 MOTOR: 2.7TDI / 190KS / PROIZVEDENA: 10.03.2010...


12.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 12:10Audi A6 2.7TDI Facelift

Audi A6 2.7TDI 190ps 2010 godina Redizajn modelot so Avtomatski menuv...


9.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 10:17BMW 335i BI TURBO 08GOD KABRIOLET

Top sostojba +38975309529 za poveke info


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Виница

Автомобили

18 мај 21:47Audi A6 2.7 tdi quatro 2006god

Se prodava audi a6 2.7 tdi quatro 2006 god.registrirana do 30.12.22. ...


6.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

18 мај 13:57ASTRA H COSMO !! 150 HP

Opel Astra H 2005 godina 1.9 CDTI motor so 150 HP vo Ekstra sostojba ...


3.390 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.690 €
Виница

Автомобили

18 мај 12:58TOYOTA AURIS 2.0/D 2008

TOYOTA AURIS 2.0/D 2008 увезена од Словенија со платени давачки до ...


5.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

18 мај 12:54Passat 1.9tdi-110ks

Pominata registracija i ima problem so turboto,(vo vozna sostojba)


700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

18 мај 08:36AUDI A6 2.0TDI ULTRA AVTOMATIK

Top sostojba reg do 11mesec 168km so servisna kniska do posleden km...


24.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 мај 23:10Citroen c4

Citroen c4 1.6 hdi motor informacii na 070 213 031


2.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 мај 22:41Citroen saxo

Citroen saxo 1.5d ima servo elektricni prozori solidni gumi 240000km


900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
950 €
Виница

Автомобили

17 мај 22:41Fiat punto evo 1.3 multijet 2011

Kolata e vo oerfektna sostojba so realni kilometri i servisna kniska ...


4.250 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 мај 16:34Citroen C3 1.4 hdi 2010

Kolata e vo extra sostojba so realni 210.000km napraven golem i mal s...


4.850 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 мај 16:34Citroen c3 1.4 benzin plin 2012

Kolata e so realni 90.000 km(moze proverka kade sakate,davam notarska...


5.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 мај 16:34Citroen c3 1.4 benzin plin BRC 2010

Kolata e vo extra sostojba registrirana cela godina komletno servisir...


4.850 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 мај 16:34Fiat punto evo 1.3 multijet 2011

Kolata e vo perfektna sostojba so start stop sistem,euro 5 motor,so 2...


4.250 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 мај 16:34Seat Toledo 1.6 tdi 2013 avtomatik

Seat Toledo 1.6 tdi 2013 avtomatik dsg 7 stepen menuvac,so full oprem...


8.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 мај 16:34Ford fiesta

kolata se prodava zdrava e koska proba kade sakate registriran 1,4 td...


4.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 мај 14:02Mercedes e 220 cdi

Poveke info na 077 730 793


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 мај 14:02BMW stransko

za delovi doneseno e od SL vo ispravna sostojba moze i celo a moze i...


800 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
900 €
Виница

Автомобили

17 мај 08:49AUDI A6 2.7TDI 190ks 10G 3xSline

3xsline ful ful oprema plateni site davacki do reg Bez zameni 6800€


6.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 мај 08:01Peugeot 307 1.6 HDI 66kw

Peugeot 307 1.6 HDI 66kw 2005 godina redizajn so najdobriot motor na ...


2.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.650 €
Виница

Автомобили

17 мај 07:39Mercedes A 160

Se prodava Mercedes Benz A 160, kolata e vo odlicna sostojba se vozi ...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 мај 07:29FORD FOKUS 2.0 ST BENZIN PLIN GHIA OPREMA

SE PRODAVA FORD FOKUS ST 2.0 BENZIN-PLIN SO GHIA OPREMA VO BESPREKORN...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.000 €
Виница

Автомобили

17 мај 07:29Saab 1.9 sport 150 ks

Voziloto e redovno servisirano Kozen enterier Full oprema so dvozons...


3.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

16 мај 21:26Opel Frontera Sport A 2.0

Se prodava Opel Frontera Sport A 2.0 benzin i plin bez atest vo odlic...


3.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

16 мај 17:09Opel Astra

Se prodava vo ispravna sostojba,pali vozi,kolata e 14 44 kw za poveke...


800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

16 мај 13:43Opel Vectra A 2.0

Se prodavaat delovi za opel vectra i opel drontera se sto vi treba


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

16 мај 13:15Peugeot 405 1.9D

Se prodava peugeot 405 1.9dizel ispravno pali vozi za delovi ili celo...


11 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

16 мај 13:15Citroen C5 2.0HDI za delovi

Se prodava citroen c5 odjavena vo stranstvo za delovi moze cela kompl...


850 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
999 €
Виница

Автомобили

16 мај 13:08SEAT LEON 1.6 tdi 2010 godina

SE PRODAVA SEAT LEON COPA 16TDI 105ks 2010 god. 217.000 km KAKO NOV...


6.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 мај 13:59Audi A4

Audi A4 dizel 2.0 tdi Osteten preden branik,zadna desna vrata Poveke ...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

13 мај 20:01FIAT PUNTO

Prodavam Fiat Punto. Informacii na tel 077 682 682 ili 078 371 300.


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

13 мај 13:21FORD FIESTA

Ford Fiesta so atestiran plin i klima. Informacii na tel.077 682 682...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

13 мај 13:21Vw touran 1.9 tdi 2009 god. Dsg menjac

Kolata e extra socuvana,na bg.tabli,moze da se carini vo mk. Kolata ...


11 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

13 мај 12:07Toyota carina 1.6 na delovi ili cela

Kolata e rasturena-samo na delovi


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

13 мај 09:47FORD C-MAX 1.6 TDCI 90 ks

FORD C-MAX 1.6 TDCI 2004 година во одлична состојба,редовно сервисира...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

13 мај 07:26MERCEDES BENZ CLK 270 CDI-05

Возилото е во топ состојба редовно сервисирано и одржувано без дополн...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.900 €
Виница

Автомобили

13 мај 07:26VW TOURAN 2.0 FSI-04 увоз CH

Се продава VW TOURAN во екстра состојба регистриран и редовно сервиси...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

13 мај 07:26Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам