Виница
                   
30 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MERCEDES ATEGO 816 BLUETEC 5. 2013god

mercedes atego Zolto 2013godina Na federi Rampa 2tona Dimenzi...


13.500 €
или предлог цена
Виница

Камиони

Вчера 22:16MERCEDES ATEGO 816 BLUETEC 5. 2011god

Na federi napred nazad Dimenzii sandak 6.20x2.45x2.48 Perefektna s...


10.800 €
или предлог цена
Виница

Камиони

Вчера 22:16VOLVO euro 6 vetrobrani na stakla originalni

Glanc novi ne koristeni, kupeni originalni VOLVO


4.000 МКД
или предлог цена
Виница

Камиони

03 јун 15:08MERCEDES MIKSER 3 OSOVINEC

Mercedes ATEGO TRI OSOVINES SO 7 KUBIKA BURE LIPKER 2628


18 €
или предлог цена
Виница

Камиони

02 јун 10:07REDUKTOR ZA CAMION 6X6 8X6 M

REDUKTOR ZA KAMION 6X6 MAN 8X6 MERCEDES


1 €
или предлог цена
Виница

Камиони

28 мај 20:04MAN F2000 26.430 6x2

Man f2000 god 1999 kw 228 vozilo za specijalna namena komunalno ...


19.500 €
или предлог цена
Виница

Камиони

25 мај 14:54Man 6x4 za trupci i drva

Man 332 6x4 trupcar reg cela godina remontiran pred 3 meseci


6 €
или предлог цена
Виница

Камиони

03 мај 20:50Iveco cursor13 440

Iveco mikser i kiper weksel sistem 12mc cifa bure i kiper 20mc isi ka...


123 €
или предлог цена
Виница

Камиони

01 мај 11:45SANDUK ZA KAMIONCE

5metra


850 €
или предлог цена
Виница

Камиони

10 апр 18:16SANDUK ZA KAMION SO KRAN 2011GOD

Aluminski sanduk za kamion so kran


1.350 €
или предлог цена
Виница

Камиони

10 апр 18:16Kran za trupci fassi

Kranot e komplet korpa i rotator i se uste e na kamion moze da se pro...


1 €
или предлог цена
Виница

Камиони

09 апр 11:33Volvo kamion so kran loglift za trupci

Kamion volvo f 10 so kran loglift 241sl moze i odvoeno kran i samo ka...


1 €
или предлог цена
Виница

Камиони

28 мар 07:44Raba deferenciali 6x4

Sega izvadeni od raba mikser komplet so federi dobosi i kardan


1 €
или предлог цена
Виница

Камиони

26 фев 11:58Scania 124l

Scania 124 vlekac so kiper sistem euro3 pali vozi


3 €
или предлог цена
Виница

Камиони

10 фев 17:04Korpa za trupci so reductor

Se prodava korpa za trupci so reductor. Cena po dogovor.


По Договор
или предлог цена
Виница

Камиони

29 ное 20:13IVECO STRALIS 450

Prodavam ispravno IVECO STRALIS 450 ;inf na tel:078 894 650


1 €
или предлог цена
Виница

Камиони

26 ное 23:13SE PRODAVA STANDARD VLEKAC IVECO STRALIS SO KOGEL PRIKOLICA

SE PRODAVA STANDARD VLEKAC IVECO STRALIS SO PRIKOLICA KOGEL VO ODLIC...


1 €
или предлог цена
Виница

Камиони

30 мај 14:14Kiper sistemi i samari Scania skania

Kiper sistemi 2 br so kardan i direktno pumpa za menijac grs 900 i sa...


1 €
или предлог цена
Виница

Камиони

13 мај 19:21Kiper sistem scania124

Kiper sistem za skania 124 ekstra stoe na kamion


550 €
или предлог цена
Виница

Камиони

09 фев 19:25Kupuvam raba kamioni

Sekakov vid raba kamioni 6x4 kiperi vlekaci mikseri može i neispravni...


1 €
или предлог цена
Виница

Камиони

07 фев 15:10Iveko 4 osovinec veksel

Se prodava iveko 4 osovinec vo ispravna sostojba


30.000 €
или предлог цена
Виница

Камиони

02 фев 18:18Mercedes 12 13

Mercedes 12 13 cena za dva 3200 evra


3.200 €
или предлог цена
Виница

Камиони

09 ное 10:30Guma 315:80:22,5 CONTINENTAL HSL2 ECO-PLUS

Guma GODINA 2011


250 €
или предлог цена
Виница

Камиони

09 јул 08:12ADR DASKI

ALUMINIUM NOVO 30EURO POLOVNI 25EURO


30 €
или предлог цена
Виница

Камиони

09 јул 08:12Volkswagen LT 35

Prodavam Volkswagen LT 35 vo odlicna sostojba.


8.500 €
или предлог цена
Виница

Камиони

11 сеп 08:24Man 33-410 2006 god

Vo ispravna sostojba Liebherr 9 kubici. moze i bes bure 078666331


По Договор
или предлог цена
Виница

Камиони

01 мај 18:29Swing

Pumpa swing 24 vo isprvna sostojba 078666331 goran


По Договор
или предлог цена
Виница

Камиони

23 апр 13:00Volvo 2007 god

Se prodava tel. 077530662


12.000 €
или предлог цена
Виница

Камиони

02 окт 07:18Volvo 2007god.euro5

Se prodava tel. 077530662


12.000 €
или предлог цена
Виница

Камиони

01 окт 21:22SCANIA R 420 euro 5

Se prodava Scania R 420 ,Euro 5 od 2008 Godina, so pominati 1 milion ...


13.500 €
или предлог цена
Виница

Камиони

19 јул 13:00Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам