32 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iphone 12 Pro

Telefonot e kako nov bez grepka za podetalni informacii na-070695666📞


5 €
или предлог цена
30 мај 12:19Huawei Nova 5t

NETWORK Technology GSM / HSPA / LTE 2G bands GSM 850 / 900 / 1800 / 1...


120 €
или предлог цена
27 мај 16:24Samsung A12

Telefonot e vo extra sostojba donese od CH raboti na site mrezi tele...


5.500 МКД
или предлог цена
27 мај 16:24Se prodava Samsung A22

Se prodava Samsung A22 seuste pod garancija extra zacuvan od samiot p...


7.000 МКД
или предлог цена
26 мај 21:20Iphone 14 Pro Max

Telefonot e donesen od germanija pred 2 dena nov ne koristen 100batte...


1.450 €
или предлог цена
26 мај 20:38Мобилен телефон iPhone 11

Се продава супер сочуван мобилен iPhone 11 iPhone 11 Pro x 2 iPhone 1...


По Договор
или предлог цена
19 мај 08:19Se prodava Iphone SE 2020

Se prodava Iphone SE 2020 godina extra zacuvan kako nov mnogu malku k...


10.000 МКД
или предлог цена
07 мај 14:14Iphone 13 PRO

Se prodava vo odlicna sostojba, 3 meseca star i bez grebatinki. Konta...


950 €
или предлог цена
26 апр 11:10samsung note 10plus

kako nov


250 €
или предлог цена
24 мар 21:40Samsung Galaxy Note 4

Odlicen telefon, se raboti vklucitelno i penkalceto, so silikonska fu...


3.000 МКД
или предлог цена
01 авг 21:11Телефони за сечиј џеб

Разни телефони, исправни, полуисправни, неисправни. Казете сто ви тре...


600 МКД
или предлог цена
21 јул 09:45Samsung Galaxy S1

Samsung Galaxy S1, prviot seriozen Samsung telefon. Odlicen dopir, am...


800 МКД
или предлог цена
18 јул 14:14Se prodava Iphone X

Se prodava Iphone X 256 gb full pakovanje i orginal polnac extra zacu...


15.000 МКД
или предлог цена
29 мар 10:19Xiaomi Redmi 9A

Телефонот е нов и е користен само 1 ден.


6.000 МКД
или предлог цена
17 фев 22:51SAMSUNG A32 NOV NEOTPAKUVAN SO GARANCIJA 24 MESECI

SAMSUNG A32 NOV NEOTPAKUVAN SO GARANCIJA 24 MESECI KUPEN VO T MOBILE ...


16.000 МКД
или предлог цена
15 фев 19:05iPhone 11 64g

Во продажба iPhone 11 64g, итно се потребни пари , поради темата дека...


19.999 МКД
или предлог цена
05 окт 17:50Samnung a32 nov

Samnung a32 nov


250 €
или предлог цена
02 окт 20:06Некористен мобилен

Продавам нов мобилен xiaomi mi 11 lite Земен од mi store 2 години г...


200 €
или предлог цена
26 сеп 08:17Многу сочуван

Продавам мобилен sony Xperia XZ Малку користен


3.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 08:17Se prodava IPhone 12 Pro Max

Dobro zacuvan telefon, bez zamena prakame i po kargo


900 €
или предлог цена
09 сеп 13:33OnePlus 3

OnePlus 3 , ram 6 GB, memorija 64 GB. Bez nikakvi ostetuvanja, orig. ...


6.200 МКД
или предлог цена
29 авг 09:26Samsung Galaxy Note 4

Samsung Galaxy Note 4, odlicen telefon, ima znaci od koristenje, glav...


5.000 МКД
или предлог цена
29 авг 09:25V15 Pro

Interesen telefon, izgleda extra i raboti fino, samo ekranot mu trepe...


1.000 МКД
или предлог цена
23 авг 16:36Samsung Galaxy S2

Samsung Galaxy S2, odlicen telefon. Raboti na site mrezi. Doagja bez ...


1.500 МКД
или предлог цена
20 авг 16:23Samsung Galaxy Duos

Samsung Galaxy Duos, GT-S7562 , 768 MB ram, 2 GB rom. Ima mesto za dv...


900 МКД
или предлог цена
20 мај 11:36Telefoni

Sony Xperia tipo 800denari---Alcatel one touch OT920 800denari---Sams...


По Договор
или предлог цена
09 ное 21:19se prodava Huawei P40 lite e vo eketra sostojba

Telefonceto e koska sk 24meseci.garancija koristen e 3meseci FULK P...


12.000 МКД
или предлог цена
11 авг 09:53Samsung Galaxy s9 edge DUOS

Samsung Galaxy s9 edge duos so 6 meseci garancija + zastitna maska 36...


250 €
или предлог цена
07 мар 12:49Vo odlicna sostojba koristen 2 meseca so kutija

kupen od germanija extra


11.500 МКД
или предлог цена
31 јан 15:08Lenovo A1000 A 1000

Lenovo A1000 za delovi, na telefonot e skrsen ekranot i tachot, ploca...


По Договор
или предлог цена
19 авг 08:57A5 2017

Telefonot e kako nov, ne kodiran..


150 €
или предлог цена
16 авг 21:24iPhone 5s 16 GB Unlocked

iPhone 5s 16 GB Silver vo ispravna sostojba samo touch id ne mu rabot...


4.200 МКД
или предлог цена
04 јун 12:27Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам