Подкатегорија:
                   
14 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Скии и даски / Skii i snow board

Se prodavat servisirani ski I daski doneseni od svajcaria 076819795


По Договор
или предлог цена
31 мар 18:11Skii

Fisher - 120cm ❌Rossignol - 140cm - prodadeno❌ Blizzard - 110cm


По Договор
или предлог цена
20 мар 18:57Skii

Volki - 183cm Salomon - 168cm


По Договор
или предлог цена
20 мар 18:57Skii

Volki 173


50 €
или предлог цена
08 мар 13:33Sanki novi!!! Drveni metalni

Se prodavaat sanki Metalni i drveni Metalnite se vo razni boi ...


1.190 МКД
или предлог цена
01 мар 07:28Ski

Stockli 186cm


2.000 МКД
или предлог цена
26 јан 13:22Volki

Volki 177 cm bez grepka


3.000 МКД
или предлог цена
24 јан 23:08Ski Head

Head 163cm


50 €
или предлог цена
24 јан 23:08Ski

Ski Head 163 Ski Volki 177 Cizmi Head 26.5


3.000 МКД
или предлог цена
07 дек 12:26Fischer Progressor f18 2017/18

Продавам Fischer Progressor f18 160cm 2017/18. Скиите се купени од ...


150 €
или предлог цена
10 фев 07:04Cizmi za skijanje, чизми за скијање

Cizmite se vo Skopje broj 38,39. Cena 2500 den. Tel za kontakt 070201...


2.500 МКД
или предлог цена
23 фев 14:38Ski cizmi, Ски чизми

Cizmite se vo Skopje, broj 38-39 Telefon za kontakt:070201194


2.500 МКД
или предлог цена
12 фев 12:35Ски чизми, ski cizmi

1


1 €
или предлог цена
09 јан 14:49Ски чизми, ski cizmi

1


1 €
или предлог цена
09 јан 14:45Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам