32 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vilager pnevmatski pistol

Se prodava skoro nov pnevmatski pistol marka Vilager. Gratis kargo


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
14 мај 00:16Stihl 064

Prodavam motorna pila Stihl 064. Pilata e koristena za domašni potreb...


27.000 МКД
или предлог цена
14 мај 00:16Maxpuls 25 litri bez ulje 8 bari 1.5kw novii!

Moќност: 1.5kW Вртежи: 2.800/min Притисок: 8 bar Проток: 120l Kап...


7.999 МКД
или предлог цена
10 мај 21:49Vaga

Vaga Tel078450868 078450868 078450868 078450868 Goce


25.555 МКД
или предлог цена
06 мај 10:11Metal detektor-lokator

Nov metal detektor- lokator so odlicni karakteristiki


700 €
или предлог цена
02 мај 11:28Monofazen kompresor 125l

Kompresorot e odlicen nova glava Prva petoletka nova atestirana boca


400 €
или предлог цена
02 мај 11:27Maxpuls racen mikser 1400w za lepak abrip

Напон: 230V~50Hz Моќност: 1400W Вртежи:1°0-500 min 2°0-700/min Гар...


3.950 МКД
или предлог цена
01 мај 09:16Se prodava aparat za zavaruvanje

Aparat za zavaruvanje germanski mnogu kvaliteten nerabotan 150 A


5.500 МКД
или предлог цена
15 апр 20:38Motor na benzin

Motor na benzin pumpata izvadena vo ispravna sostojba mozna zamena za...


3.500 МКД
или предлог цена
13 апр 23:55Unior nareznica za metalni cevki

Izraboteni max 10 vintovi nova Unior kuoena pred 30 godini vrven kval...


70 €
или предлог цена
13 апр 23:55NOVA! Elektricna agolna brusalka-fleksa WURTH Prof EAG 2400w

Оваа аголна брусилка со моќност од 2.400 W поседува рачка која може д...


9.999 МКД
или предлог цена
13 апр 20:32Patent klucevi Gedora set 23par. 1/2 chrome vanadium

Maxpuls gedora set 23 parcina 1/2 Novviii Redovna cena:3950 den ...


2.999 МКД
или предлог цена
07 апр 15:27Maxpuls inverter shvajc

Maxpuls inverter shvajc -160amp -250v -50Hz -40w no load less -...


4.799 МКД
или предлог цена
07 апр 15:25Maxpuls wap masina za perenje avtomobili pod pritisok novii!

Maxpuls masina za perenje pod protisok na benzin -7.0Hp -208cm2 -...


20.990 МКД
или предлог цена
30 мар 10:07Maxpuls HILTA 1500w 6J NOVII!

Maxpuls HILTA profi -1500w -4250RPM -6J -SDS PLUS 12 meseci ga...


4.499 МКД
или предлог цена
23 мар 10:11PARKSIDE HILTA 1500w

Se prodava nova HILTA parkside 1500w vo kufer so site dodatoci gleta,...


4.800 МКД
или предлог цена
21 мар 21:55Maxpuls inverter 130 amperi shvajc NOVI!

Maxpuls inverter shvajc -130amp -250v -50Hz -40w no load less -...


3.999 МКД
или предлог цена
18 мар 10:41Maxpuls elektricen aparat za zavaruvanje 160 amperi punt 2/1

Elektricen aparat za zavaruvanje maxpuls Elektrida i punt 2/1 -62v ...


12.999 МКД
или предлог цена
11 мар 18:11Maxpuls elektricen aparat za zavaruvanje punt i elektroda

Maxpuls elektricen aparat za zavaruvanje Elektrida i punt -26v ...


11.499 МКД
или предлог цена
11 мар 18:07Maxpuls inverter shvajc 160amperi H instalation novii!!

Maxpuls inverter shvajc -20-160amp -H-instalation class -ip 21S ...


7.999 МКД
или предлог цена
11 мар 18:00Maxpuls inverter shvajc 180 amperi novi!

Maxpuls inverter shvajc -180amp -250v -50Hz -40w no load less -...


5.250 МКД
или предлог цена
11 мар 17:55Maxpuls HILTA UDARNA PROFESIONALNA novii

Maxpuls profesionalen krsac 1700w 🔥60J 🔥 -1700w -1850RPM -60J -...


9.650 МКД
или предлог цена
11 мар 17:08Maxpuls udaren cekan za krsenje 1300w 15J novii

Maxpuls krsac elektricen -1300w -3900RPM -15J -SDS MAX 12- mese...


5.799 МКД
или предлог цена
11 мар 16:55Maxpuls HILTA Profesionalna 1600w 10J novii!

Maxpuls HILTA PROFESSIONAL -1600w -630RPM -10J -SDS MAX 12-me...


6.290 МКД
или предлог цена
11 мар 16:49Se prodavaat 2 pumpi za voda

Se prodavaat 2 pumpi za voda, marka Elektrokovina, moknost 2.7 kW...


1 €
или предлог цена
17 фев 15:52Maxpuls hilta 1500w 5.5J

Redovna cena:4.950 den 🔥🔥🔥🔥 cena na popust:4.399 den Кара...


4.399 МКД
или предлог цена
14 фев 16:41Maxpuls hilta 1200w 5J

Redovna cena:4.650 den 🔥🔥🔥🔥cena na popust:3.999 den🔥🔥🔥🔥 Art...


3.999 МКД
или предлог цена
14 фев 16:36Meren instrument unimer

Instrumentot e vo ispravna sostojba


2.000 МКД
или предлог цена
01 јан 18:42Prskalka i trkala za kultivator 506

Kultivator 506


5.000 МКД
или предлог цена
13 дек 14:53Makita Bateriska bormasina

Nova ne upotrebena Info samo na 079 245 551


По Договор
или предлог цена
08 ное 10:52HONDA pumpa za navodnuvanje

HONDA original pumpa za voda HONDA MIO G200. Kapacitet 1100 l/min. Ce...


250 €
или предлог цена
05 јул 15:38Atomizer

Se prodava


11 €
или предлог цена
08 јул 06:08Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам