4 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Paleti boks

Se prodava 100 boks paleti Na tel 078450868 Goce 078450868 ...


1.000 МКД
или предлог цена
19 фев 12:48Se prodavaat gajbi/sunduci

Se prodavaat dobro socuvani gajbi/sunduci za jabolka. Cena po dogo...


1 МКД
или предлог цена
17 фев 15:52Гајби, сундуци/ gajbi, sunduci

Се продава сочувана амбалажа и тоа: - 130 гајби од по 15 кг. - 190 ...


111 МКД
или предлог цена
24 окт 17:28Sandaci za jabolka

Se prodavaat 1000 sandaci info na 075 688 275


По Договор
или предлог цена
24 сеп 18:07Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам