Ресен
                           
48 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Комплетно реновирана вила во Претор

Продавам комплетно реновирана и наместена вила во Претор. 38970613...


89.000 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

20 јун 19:53Промовирано

Поволно! Се продава вила во Стење

Се продава целосно реновирана вила во Стење со сите потребни документ...


По Договор
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

Денес 15:51Продавам куќа во Стење

Продавам приземна куќа во Стење од 100м2 со дворно место 280м2 со пог...


37.000 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

Денес 13:10КУЌА ВО ЦЕНТАР!!!

Kukata se naoga kaj vlaska cesma pomegu crkvata sv kiril i metodi i g...


1 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

Денес 09:43Se prodava stara kuka

Se prodava stara kukja prenameneta vo magacin + 2 magacini za jabolka...


25.000 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

Вчера 18:07  НОВ ОГЛАС

Se Prodava kuka vo s. Pokrvenik

se prodava kuka vo s.Pokrvenik info;070261340 info;070261340 info;07...


1 МКД
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

06 јун 16:29** Капитал ** Куќа со дворно место во Ресен **

Kуќа со дворно место во Ресен. Прв кат: Првиот кат располага со: К...


По Договор
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

05 јун 13:30Куќа во село Штрбово

Продавам куќа во село Штрбово од 120м2 co градежно земјиште, овоштарн...


По Договор
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

04 јун 10:13Se prodava kuka

Se prodava kuka tvrda gradba so 2 ploci so renoviran pokriv od lim i ...


1 МКД
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

02 јун 23:18ИМПЕРИЈА – Продажба на куќа

Шифра Д 100/27 Се продава куќа со вкупна површина 100м² со катнос...


42.000 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

31 мај 21:22Vila ,vikendica,kuka

Kupuvam vikendica ili kuka bez razlika na sostojbata vo prespa i okol...


По Договор
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

31 мај 02:55Куќа во Јанковец на 3 спрата

Се продава куќа во Јанковец покрај патот за Кривени. Куќата е со 3 с...


35.000 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

29 мај 21:26Se prodava kuka-stara furna vo Resen

Se prodava kuka-stara furna, vo centarot na Resen, na ulica Goce Delc...


1 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

18 мај 07:59Продавам куќа во с. Наколец

Продавам куќа + магацин + летна кујна + трем, во с. Наколец. Куќа: п...


1 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

30 апр 13:00Vikendica i kukja

Na patot pomegju Resen i Ohrid vo selo Krusje prodavam 2 kukji (stara...


30.000 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

30 апр 08:17Prodavam dva apartmana vo Asamati

Prodavam apartman vo Asamati, Pretor/Resen. Apartmaniot e renoviran, ...


14.000 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

13 апр 13:00Vila Carev Dvor Prespa Apartmani

Se iznajmuva Vila dva sprata po dve sobi so posebni vlezovi i topla v...


1.000 МКД
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

26 јан 13:24Nedvizen imot so kukja vo Pretor

Se prodava nedvizen imot so povrshina od 4522 m2 so kukja vo osnova 9...


59.000 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

30 дек 09:11Kukja od 100m2 vo Stenje - ZDRAVESKI

Se prodava kukja od 100 m2 vo Stenje. Kukjata e vednas vselliva. Ra...


37.000 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

29 ное 15:30Kukja vo centarot na resen куќа во ресен борис кидрич

Kukjata se naogja na obikolnicata za bitola-ohrid se porodava names...


1 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

06 ное 11:31Се продава/менува камп-приколка

Се продава комплетно опремена камп-приколка во Автокамп Крани (Преспа...


2.500 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

29 окт 20:56Се продава куќа во Ресен.

Kukjata se naogja na ulica Korculanska,vo blizina na restoran ,,Dve L...


95.000 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

21 окт 07:35Купувам помала кука во Преспа

Купувам кука 70-100 кв со дворно место 500 кв во Преспа. Тел: 075 35...


27 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

26 сеп 10:19kukja vo glavniot pat vo resen moze i zamena

se porodava namestena kukja so podrum I dva spratovi edna garaza so (...


1 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

19 сеп 17:57Се продава куќа во Ресен

Се продава куќа во строг центар на Ресен


1 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

18 сеп 07:21Se prodava kuka-lepenka vo selo Podmocani Resen

Se prodava kuka samostojana lepenka vo selo Podmocani Resensko Kukat...


25.000 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

10 авг 17:25Се продава викендица во С.Стење

Се продава викендица во с. Стење, на убава мирна локација, со многу з...


111.111.111 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

02 авг 14:19Kukja od 169m2 vo Resen vo blizina na resenski saraj

🏡Se prodava kukja vo Resen i se naogja vo blizina na resenski saraj....


60.000 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

05 јул 10:43Kukja plac vo carev dvor

Se prodava mala kukja so golem dvor 364m2 se zaedno


9.999 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

28 јун 10:54Комплетно реновирана вила во Претор

Продавам комплетно реновирана и наместена вила во Претор. 38970613...


89.000 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

20 јун 19:53Се продава куќа во центар

Се продава куќа во центарот на Ресен на одлична локација . Цена по д...


1 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

17 апр 21:40Се продава куќа во центарот на Ресен

Se prodava kujka so imoten list vo centarot na Resen Za povejke info...


1 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

11 мар 12:54Se prodava kuka info 075 688 275

Se prodava kuka info 075 688 275


По Договор
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

09 јан 13:14Издавам соби во Стење

Издавам соби во Стење


По Договор
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

09 окт 11:26Се изнајмуваат соби

СОБИ ЗА ИЗДАВАЊЕ ВО ПРЕТОР !! Се издаваат соби во вила на прва линија...


1 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

18 авг 18:19СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО РЕСЕН

Се продава куќа во центарот на Ресен со магацин и дворна површина 200...


100 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

07 мај 22:22Semejna kuka

Se prodava kuka vo odlicna sostojbakukata ima 2xdnevni sobi so kujna...


1 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

08 апр 21:18Се продава кујка/плац во царев двор Se prodava

Се продава кујка/плац во царев двор 364m2 цена по договор ( 070 207...


По Договор
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

28 мар 00:52Се продава кујка/место во царев двор Se prodava

Се продава место во царев двор 364m2!! Контактирајте на ( 070 207 5...


9.999 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

19 јан 02:58Продавам куќа во село Крани

Продавам куќа во центарот на селото.Во близина се наоѓа Преспанското ...


По Договор
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

25 ное 20:42Се продава место во царев двор 364m2 Итно цена по договор!!

Се продава место во царев двор 364m2 Итно цена по договор!! 070 207 ...


9.999 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

13 окт 17:19Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам