Ресен
                           
18 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR NA RESEN

Opremen


119 €
или предлог цена
Ресен

Станови

13 апр 09:55Se Izdava stan Korculanska

SE IZDRAVA. SE IZDAVA NA FIRMA ZA POVEKE LICA ,MOZHE I FAMILIJA. ...


По Договор
или предлог цена
Ресен

Станови

24 фев 11:29СЕ ИЗДАВА СТАН НАД СЕТЕК КАРШИ ЈАФА

СЕ ИЗДАВА : ДНЕВНО , ЗА ОДМОР И НА ПОДОЛГ ПЕРИОД СТАН НАД СЕТЕК К...


По Договор
или предлог цена
Ресен

Станови

07 фев 14:20Купувам стан или куќа во Ресен

Купувам 2 собен стан во Ресен или помала куќа во добра состојба за жи...


1 €
или предлог цена
Ресен

Станови

07 ное 13:00Se prodava stan vo Resen

Se prodava stan vo Resen na prizemje 90 kvadrati i garaza 16 kvadrati...


50.000 €
или предлог цена
Ресен

Станови

07 окт 22:51Се изнајмува наместен стан во Скопје

Се изнајмува наместен стан во Кисела Вода во близина на студентскио...


1 €
или предлог цена
Ресен

Станови

05 сеп 12:05Se prodava namesten stan vo Resen

Се продава наместен стан во Ресен, на Ул. Ленинова, на прекрасна лока...


38.000 €
или предлог цена
Ресен

Станови

12 авг 12:53Se prodava stan vo Resen

Se prodava stan vo centarot na Resen 94 m2 renoviran vo zgrada JAFFA ...


60.000 €
или предлог цена
Ресен

Станови

15 мај 07:40Se izdava stan vo naselba Raca Ohrid do Vila Aleksandar

Се издава комплетно уреден двособен стан ( дневна со куња , тоалет , ...


1 €
или предлог цена
Ресен

Станови

01 мај 20:14Se prodava stan vo Resen

Se prodava stan vo centarot na Resen 94 m2 renoviran vo zgrada JAFFA ...


60.000 €
или предлог цена
Ресен

Станови

08 апр 15:13Stan vo centarot na gradot

Se prodava stan vo centarot na resen trosoben so 86 m2 dva balkoni ed...


32.000 €
или предлог цена
Ресен

Станови

25 апр 14:04Dvosoben renoviran stan

Prodavam dvosoben stan vo naselba crkviste zgrada br-10.Stanot ima dn...


1 €
или предлог цена
Ресен

Станови

17 фев 20:40Prodavam trosoben stan od 78 m2 vo Resen

Se prodava stan od 78 m2 vo centrot vo Resen, na ulica 11 Oktomvri. S...


По Договор
или предлог цена
Ресен

Станови

23 јан 16:12Во центар се издава стан наместен

Во центар се издава стан наместен и реновиран наспроти Неби на втори...


По Договор
или предлог цена
Ресен

Станови

03 јан 14:20SE PRODAVA STAN + PLAC

se prodava renoviran stan 54 m2 i plac od 420 m2 KP5732 so plateni si...


1 €
или предлог цена
Ресен

Станови

01 сеп 17:39Стан во центарот на градот

Под хитно се продава стан, во центарот на градот Станот е со поглед ...


20.000 €
или предлог цена
Ресен

Станови

17 јул 12:28Se prodava stan

Stan vo naselba crkvishte zg10 77m2 so 2 sobi 1 spalna kupatilo hodni...


111.111 €
или предлог цена
Ресен

Станови

14 мај 23:21СЕ ПРОДАВА СТАН 65КВ ГАРАЖА + ПАРКИНГ

Се продава стан, 2.5 соби, реновиран на 2 спрат источна страна, 2 тер...


37.000 €
или предлог цена
Ресен

Станови

23 јан 21:57Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам