102 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ovosen nasad na glaven asvalten pat

Se prodava ovosen nasad na 1 kilometar na izlezot od resen prema care...


4 €
или предлог цена
Вчера 14:46Овошен насад, веднаш до Агроплод

Се продава овошен насад од 6800м2 (68ари). Насадот има 550 садници и ...


4 €
или предлог цена
28 мај 13:39Se prodava parcela (niva/нива)

Se prodava ili iznajmuva parcela so povrsina od12332 m2 (zemjiste kla...


По Договор
или предлог цена
26 мај 12:12Ovostarnik

Ovostarnik ..PLAC...900 kvadrati/ zasaden so 130 drva /jabolka / na i...


6 €
или предлог цена
25 мај 16:18Niva vo resensko

Se prodava kvalitetna niva pogodna za sekakvi zemjodelski kulturi i o...


3 €
или предлог цена
25 мај 14:13Zemjiste pogodno za gradba vo Pretor

Se prodavaat 3 parceli so pogled na ezero pogodni za izvedba na objek...


10 €
или предлог цена
25 мај 14:12Se prodavaat dve nivi vo Resensko pokraj ezero

Nivata kp. 1820 i kp. 1819 se vo kontinuitet bez prekin od glavniot p...


2 €
или предлог цена
25 мај 14:12Zemjiste pogodno za gradba

Se prodava zemjiste pomegju glavniot pat i ezeroto pred turistickata ...


12 €
или предлог цена
25 мај 14:12земјиште (нива и шума)

се продава КП 7/1 во КО Претор половина обработлива нива и половина ш...


5 €
или предлог цена
25 мај 14:12Se prodavaat zemjodelski parceli vo G.Dupeni

Se prodavaat poveke zemjodelski parceli od 1500-5500 m2 vo Resen. Mo...


1 €
или предлог цена
24 мај 10:52Pllac vo Resen

Se prodava plac vo Resen, vo povrshina od 2032m2, placot se naogja vo...


По Договор
или предлог цена
21 мај 22:20Ниви, Ливади, Плацеви-С.Штрбово

Се продаваат парцели 911/4 - 1455м2 во место викано Зеленик до изград...


По Договор
или предлог цена
19 мај 08:39Се продава плац на Преспанско езеро - Асамати

Се продава плац во село Асамати, на брегот на Преспанското езеро, 420...


1 €
или предлог цена
18 мај 07:59Se prodava plac na Prespansko ezero so katastarski premer

Се продава плац од 346квадрати( ИЗВРШЕН КАТАСТАРСКИ ПРЕМЕР), на патот...


По Договор
или предлог цена
17 мај 18:37Se prodava atraktivno zemjiste za zgradi vo Resen sproti Agr

Se prodava atraktivno gradezno zemjiste vo Resen- prazen plac sproti...


1 €
или предлог цена
17 мај 14:12PLAC/NIVA 1000M2 S.LJUBOJNO

Se prodava plac/niva na vlezot na selo Ljubojno prespanski region. Pl...


12.800 €
или предлог цена
14 мај 22:01Се продва градежна неизградена парцела

Градежна неизградена парцела со квадратура од 1923м2 во населба Проле...


10 €
или предлог цена
12 мај 12:47Plac za gradba vo blizina na Prespansko Ezero, S.Pokrvenik

Prodavam plac vo selo Pokrvenik, 2674m2, na odlicna lokacija vo centr...


По Договор
или предлог цена
12 мај 11:49Plac na glavniot pat Resen - Stenje (granica so Albanija)

Prodavam plac 1307m2 vo Prespa, selo Pokrvenik. Placot izleguva na gl...


20.000 €
или предлог цена
12 мај 10:06Gradezen plac vo s. Strbovo na Prespansko ezero

Se prodava gradezen plac od 1434m2, so prekrasen pogled kon ezeroto. ...


12.000 €
или предлог цена
11 мај 10:32Niva na mnogu dobra lokacija

Se prodava zemjiste vo blizina na Slivnica-Pretor 2900 m2 Kontakt s...


20 €
или предлог цена
06 мај 10:34Niva vo Carev Dvor

Se prodava niva vo carev dvor, mesto vikano pojosko so imoten list b...


5.000 €
или предлог цена
05 мај 17:00Ovostarnik vo Nakolec

Se prodava niva vo Nakolec, na mesto vikano Kamence,a do nivata vodi ...


500 €
или предлог цена
03 мај 13:14Se prodavaat nivi pokraj Prespansko ezero(Pretor, Slivnica)

Se prodavaat nivi pogodni za obrabotka, za izgradba na razlicni lokac...


500 МКД
или предлог цена
03 мај 13:13Prodavam mesto pokraj avtopat na patot Bitola-Resen

Prodavam ovostarnik so stari drva, na patot Bitola - Resen pred mesto...


5 €
или предлог цена
28 апр 08:58SE PRODAVAAT NEKOLKU PARCELI

S.G. PEROVO - RESEN NEKOLKU PARCELI, PODETALNO NA TELEFON.


1 €
или предлог цена
26 апр 23:10Дворно место во село Царев Двор

Се продава дворно место во село Царев Двор, со струја и вода. Број на...


5.000 €
или предлог цена
24 апр 20:32Niva / Нива so provrsina od 1600m2 vo s.bolno - Resensko

Prodavam niva so povrsina od 1593m2 mesto razorje - s.bolno, nivata e...


1 €
или предлог цена
18 апр 21:30Se prodava nova vo s.Lavci Resen Marina 077/925293

Se prodava Niva od zemjodelski tip vo selo Lavci Resen parcela broj 1...


4.000 €
или предлог цена
20 мар 20:58Se prodava niva vo s.Lavci Resen 077/925293 Marina

Se prodava niva vo s.Lavci resen so kp broj 1023 vkupna povrsina od 1...


10.000 €
или предлог цена
20 мар 20:58Mesto vo krani prespa

Se prodava niva vo selo krani so pogled kon ezeroto.momentalno zasade...


По Договор
или предлог цена
14 мар 21:54DVA PLACA VO DOLNO DUPENI PRESPA / ДВА ПЛАЦА ВО ДОЛНО ДУПЕНИ

Продавам две површини за плацеви во Долно Дупени, Преспа. Едната е со...


По Договор
или предлог цена
17 фев 11:39СЕ ПРОДАВА НИВА НА 2КМ ОД ЦЕНТАР НА ГЛАВЕН ПАТ

СЕ ПРОДАВА НИВА ВО МЕСНОСТА ВИКАНА БРАНЕЈИЦА НА САМО 2 КМ ОД ЦЕНТАРО...


По Договор
или предлог цена
15 фев 15:44СЕ ПРОДАВА ОВОШТАРНИК НА 2КМ ОД ЦЕНТАР НА ГЛАВЕН ПАТ

СЕ ПРОДАВА ОВОШТАРНИ СО 600 ДРВА ЈАБОЛКНИЦИ ВО МЕСНОСТА ВИКАНА БРАНЕЈ...


По Договор
или предлог цена
15 фев 15:44Викендица и нива во село Д. Дупени.

Викендица од 100м2. пред самиот влез во селото, веднаш до патот. Кат...


8 €
или предлог цена
06 фев 17:05Placevi vo Pretor

Se prodavaat povekje placevi vo Pretor blisku do ezero. Placevite se...


1 €
или предлог цена
29 јан 14:48Ovostarnik so jabolka

Se prodava Ovostarnik vo Resen na eden kilometar posle fabrikata za c...


5 €
или предлог цена
26 јан 14:23Se prodava plac za kuka pozadi Sarajot vo Resen

Se prodava plac 630m2, pozadi Sarajot vo Resen, so markica i plateni ...


50 €
или предлог цена
19 јан 21:58Plac vo Resen

Се продава плац во Ресен во населба Пролет (познато како „Ѓупски рид“...


10.000 €
или предлог цена
03 јан 15:58NIVA НИВА

Се продава или изнајмува земјиште во Крани м.в.Кале Колиба, на 100м о...


По Договор
или предлог цена
17 дек 18:20Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам