Подкатегорија:
                   
30 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Delovi za parno, pumpa, ventili, manometri

Razni delovi, novi neupotrebeni za parno greenje. Pumpa, manometri, t...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:03Печка на пелети ,,ECOSPAR,, 6 KW

Печката e користена 5 месеци (една сезона) и уште 1 година е под га...


27.000 МКД
или предлог цена
21 јул 18:24Kamin ALFA PLAM RUSTIK kako nov

Prodavam kamin Alfa Plam Rustik, vo izvonredna sostojba


4 МКД
или предлог цена
20 јул 23:32Pecka ma nafta

Pecka na nafta


2.000 МКД
или предлог цена
19 јул 16:15Termo Pecka Elind 3d

Se prodava Termo pecka Elind 3d vo odlicna sostojba. Nikogas ne e ras...


1 €
или предлог цена
16 јул 22:30Preubav Kamin od gus

Se prodava odlicnno socuvan kamin celosno od gus. Kaminot e korist...


400 €
или предлог цена
16 јул 16:11Термо печка

Се продава термо печка со постоље 6kV Цена по договор Борис 071 ...


1 €
или предлог цена
12 јул 16:12Камин на дрва ,,PRITY,, - 15KW

Каминот е во одлична состојба.Нема ни 'рѓа ни пукнатини. Користен е ...


6.000 МКД
или предлог цена
07 јул 23:28Zacuvana trajnozareca pecka

Mnogu zacuvana trajnozareca pecka. Vo super sostojba.. Info Goce 07...


По Договор
или предлог цена
04 јул 10:02Kotel na peleti 34kw

Se prodava kotel na peleti 34kw za grejna povrsina do 300m2 Poveke...


1 €
или предлог цена
24 јун 15:03Alfaplam

Alfaplam kamin malku koristen


280 €
или предлог цена
30 мај 20:35Камин Stove / kamin Stove - гусен

Се продава камин Stove изработен целосно од гус, користен 7 сезони бе...


10.500 МКД
или предлог цена
12 мај 13:29Termo Pecka | Термо Печка

Се продава термо печка 6-ка. Исправна во супер состојба! Вреди да се ...


4.000 МКД
или предлог цена
21 мар 00:25Камин Котел за парно греење

Се продава joantim печка на пелети за парно користен 3години многу ...


45.000 МКД
или предлог цена
31 јан 14:46Камин Френклин

Се продава добро сочуван камин франклин


200 €
или предлог цена
04 јан 13:00PANELKA NA MASLO

SE PRODAVA PANELKA NA MASLO SKORO NOVA 2 KW/ 1KW...DOSTA EKONOMICNA


2.000 МКД
или предлог цена
21 окт 08:05trajno zareca pecka

се продава трајно жареча печка како нова


1 €
или предлог цена
15 окт 10:21Електрична термо акумулациона печка 4000W

Заштедете трошоци за струја - полнете на ефтина тарифа а загревајте е...


5.000 МКД
или предлог цена
02 окт 08:11Aluminiumski Radijatori 100 rebra

070 342 341


4 €
или предлог цена
13 авг 18:13Kamin ALFA PLAM RUSTIK

Се продава зачуван камин alfa plam rustik, број за контакт Самоил 070...


15.000 МКД
или предлог цена
09 авг 13:31Pecka

Se prodava pecka na drva. Cena po dogovor.


1 €
или предлог цена
24 апр 20:15Kamin

Se prodava kamin za greenje. Diplomat-rusko proizvodstvo Zagreva po...


1 €
или предлог цена
21 апр 18:06Kamin za parno

Kamin za parno PRITY, ubavo zagreva 80-90m2 i samiot toj e izvor na t...


15.000 МКД
или предлог цена
26 дек 14:16Kamin Franklin

Se prodava kamin Franklin skoro nov vo odlicna sostojba. Samo kes.


250 €
или предлог цена
12 окт 18:43Pecka za greenje prodazba

Se prodava pecka za greenje cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
27 сеп 20:28termo pecka vo dobra sostojba

termo pecka 3 kw ispravna .


50 €
или предлог цена
18 фев 13:00Трајножаречка печка

Се продава трајножаречка печка. Повеќе информации на тел.078350090


1 МКД
или предлог цена
14 фев 15:28Pecka na PLIN

Se prodava pecka na plin. Malku koristena.


2.000 МКД
или предлог цена
11 фев 20:27Termogen kjunci kunci greenje ekonomicno

Termogen kjunci kunk kunci greenje ekonomicno toplenje


2.200 МКД
или предлог цена
08 дек 20:44Sporet PLAMEN 850 GLAS

Se prodava odlicen sporet PLAMEN 850 GLAS gusen 8kw za 120m3 so golem...


18.000 МКД
или предлог цена
08 јан 12:57Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам