Подкатегорија:
                   
71 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM Atomizer i gajbi

Prodavam Atomizer Agromehanika-Kranj, redovno odrzuvan, plus dva orig...


700 €
или предлог цена
Вчера 15:25Tomavinkovic

Komplat se so e na slikata


1.700 €
или предлог цена
16 мај 15:57IMT 539

Traktorot e pali vozi! 1991 godina, so rotaciona pumpa, kompresor i r...


4.000 €
или предлог цена
16 мај 10:50Tanjiraci

Tanjiraci Sava 20 Osijek Ispravni i servisirani Tanjiracite se naog...


600 €
или предлог цена
12 мај 22:23CISTERNA ZA VODA 3500 LITRI

Javete se na 071383223


По Договор
или предлог цена
11 мај 16:21KOPAJNE NA KANALI ZA CREVO ZA NAVODNUVAJNE

Kopajne na kanali za navodnuvajne. Kanali za kabel (struja) Kopajne...


1 €
или предлог цена
11 мај 12:02Atomizer po moznost zamena so vlekac

ova e italjansko proizvodstvo, vo grcija se vklopeni. dvo klipna pump...


900 €
или предлог цена
06 мај 15:13Prskalica

Prskalica


250 €
или предлог цена
06 мај 10:11Se prodava mulcer

Italijansko proizvodstvo 075 688 275 golemina 160 ...


По Договор
или предлог цена
05 мај 21:23Plug i freza za toma vinkovic

Freza i plug


По Договор
или предлог цена
04 мај 21:26Grebalo za traktor grebala KAKO NOVII!!!

Grebala za trakor kako novi !!! Mozit da se vidat vo sekoe vreme


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
450 €
03 мај 18:03НОВИ x2 МУЛЧЕРИ со КАРДАН 140cm

Нови МНОГУ КВАЛИТЕТНИ мулчери х2 на лагер веднаш достапни Специфика...


По Договор
или предлог цена
01 мај 22:06KADIOGLU megjuredna senzorska obrabotka OVLASTEN ZASTAPNIK

Машини з меѓуредна обработка од најпознатиот БР.1 производител КАДИОГ...


По Договор
или предлог цена
01 мај 22:06Komplet Hidraulika za IMT TAFE MASSEY FERGUSON

Komplet Hidraulika razvodnik za IMT TAFE MASSEY FORGUSON vkluceni si...


380 €
или предлог цена
01 мај 22:06Novi perki za vlecni atomizeri

Novi perki za vlecni atomizeri so 10 i 8 kraci. Aluminium telo i plas...


По Договор
или предлог цена
01 мај 22:05Kadioglu megjuredna obrabotka na ovosni i lozovi nasadi

Најновиот модел на Kadioglu меѓуредна обработка на лозови, овошни нас...


По Договор
или предлог цена
01 мај 22:05Megjuredna senzorska univerzalna kopacka

Kadioglu иновативна меѓуредна сензорска универзална копачка. Се монти...


По Договор
или предлог цена
01 мај 22:05Masini za cistenje lupenje na orev

♻️ZUHER AGRO RESEN♻️ Ви ја претставуваме машината за лупење на орев ...


По Договор
или предлог цена
01 мај 22:05Tresaci na stebla i granki

KADIOGLU ТРЕСАЧИ ✅Тресење на стебла и гранки од орев, слива, јаболко...


По Договор
или предлог цена
01 мај 22:05KADIOGLU Elektrojet podvizni prskaci

НАЈИНОВАТИВНИТЕ ПРСКАЧИ❗❗ KADIOGLU Elektrojet ПРСКАЧИ, се монтираат ...


По Договор
или предлог цена
01 мај 22:05Kardani so ZASTITNA LAMELA ZUHER AGRO RESEN

NAJKVALITETNI Kardani so ZASTITNA LAMELA 120cm ZUHER AGRO RESEN 071...


По Договор
или предлог цена
01 мај 22:04Kadioglu megjuredna kosacka za treva, BIOROTOR

Kadıoğlu Makine Ecoskid Тример/ ♻️Биоротор♻️ за косење на трева меѓу ...


По Договор
или предлог цена
01 мај 22:04Tomovinkovic

Se prodava tomovinkovic vo dobra sosjtoba,pali na dugme,4 gumi novi! ...


2.600 €
или предлог цена
30 апр 08:40Brani

Brani 070924777


1 €
или предлог цена
28 апр 00:01Beogradska prikolica kiper

Se prodava prikolica vo mnogu dobra sostojba ne rabotana


1.600 €
или предлог цена
15 апр 20:38Pumpa za atomizer

Komete pumpa 100 lit servisirana odlicna


По Договор
или предлог цена
15 апр 20:38Motokultivator.. Ispraven

Se prodava motokultivator vo ispravna sostojba.. Info Goce 07574897...


По Договор
или предлог цена
09 апр 21:34Motorna pila

Motorna pila 078450868 078450868 078450868 Goce


6.500 €
или предлог цена
05 апр 19:21Vlekac 550l

Продавам многу малку користен грчки влечен атомизер од 550л со можнос...


1.500 €
или предлог цена
05 апр 12:31KOPAJNE NA DUPKI ZA SADNICI

Kopajne na dupki za sadnici 70sm sirina 70sm dlabina Cena po dogovor!...


1 €
или предлог цена
05 апр 09:35Vlekac 550l

Продавам многу малку користен грчки влечен атомизер од 550л со можнос...


1.500 €
или предлог цена
04 апр 23:19Preden utovarac za imt

Se prodava preden utovarac pogoden za imt traktor, Cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
31 мар 21:23Za kompiri sadenje

Za kompiri sadenje


По Договор
или предлог цена
28 мар 10:38Atomizer 800 l

Atomizer 800 l krajnska pumpa


По Договор
или предлог цена
28 мар 10:35Plug vinicki

Se prodava plug vinicki na Agro Bar ispravni cena 12000den


10.000 МКД
или предлог цена
15 мар 20:49Atomizer 1000 L

Atomizer od 1000L kranjska pumpa so 2 klipa


750 €
или предлог цена
13 мар 14:33Samohodna platforma

Mozna e zamena Platformata e donesena od Svajcarija Dizel, so motor l...


45 €
или предлог цена
06 мар 18:39Automizer

Se prodava grcki atomizer od 330 litri so dva klipa i golema perka su...


850 €
или предлог цена
23 фев 11:59Traktor Toma Vinkovic

Prodavam prskalica i plug


1 €
или предлог цена
15 јан 19:50Tomo Vinkovic 418 - Томо Винкович 418

Се продава трактор Марка: Томо Винкович Модел: 418 Произведен: 197...


1.050 €
или предлог цена
29 дек 17:38Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам