Подкатегорија:
                   
7 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mikseta

Prodavam yamaha emx 200 dva pati po 250 w na 4 oma


1 €
или предлог цена
03 јул 07:10Se prodava Microfon Shure

Prodavam Microfon Shure beta A so kabel so kabel Model, SHURE BETA 58...


60 €
или предлог цена
19 фев 10:21Zvucnici komplet so se stalki

Zvucnici RCF 15 500w eden Barajte na ovaj broj o77 615 451 marjan ak...


400 €
или предлог цена
09 дек 14:37Blackstar LT Dual

Одлична 2 канлна overdrive/distortion педала. Педалата е во одлична с...


4.800 МКД
или предлог цена
06 ное 21:47Mooer Slow Engine

Pedalata e vo odlicna sostojba, malku koristena. Pedalata e klon na B...


3.000 МКД
или предлог цена
04 ное 20:47Zvucnici

Zvucnici RCF 15 500w eden Barajte na ovaj broj o77 615 451 marjan ako...


1 €
или предлог цена
23 апр 10:36Mikseta Lem i Zvucnici Lem

moze i komplet moze i odelno na zvucnicite mu se pregoreni visokotonc...


300 €
или предлог цена
12 апр 20:30Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам