Пробиштип
                   
219 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Citroen C4

Citroen C4. 1.6 HDI Godina na proizvotstvo Dekemvri 2010. Kilometri...


4.050 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

Вчера 13:00Se pordava audi a3 1.6tdi

Kolata e vo odlicna sostojba ima smeneto set rebresti set lamela pred...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

Вчера 10:42Citroen C4 benzin-plin

Se prodava citroen C4 proizveden 2005 god so ful oprema plin atest...


2.750 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.850 €
Пробиштип

Автомобили

Вчера 08:53VW Passat Highline

VW PASSAT 2.0 DIZEL. 103KW - 140HP. ...


6.800 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

Вчера 00:39Jugo 45

Se prodava jugo 55 vo odlicna sostojba,menuvac 5stepeni registrirano,...


400 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

17 мај 20:42Audi A4 2.0 TDI

Kolata poseduva se od oprema Edinatveno nema komandi na volan drugo s...


9.500 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

17 мај 16:02TOYOTA RAV4

Rav 4 4x4 2.2 d4d 136ks 216 000 pominati full oprema Dvozonski ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.850 €
Пробиштип

Автомобили

17 мај 15:49Gumici za hauba za zastava 750 FICO

Prakam po kargo.


1 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

17 мај 12:08AUDI A4 1.9 * * * 85KW 116KS * * 85KW

✅ KLIMATRONIK ✅ SERVO VOLAN ✅ ELEKTRIKA NA PROZORCI ✅ ELEKTRIKA NA...


5.500 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

17 мај 11:04Opel Astra H

Se prodava Opel Astra H Napraven mal servis pred 2000km. Ima servis...


2.999 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

17 мај 10:57Astra j

Se prodava Astra J 2010 1.6 benzin 85 kw Registrir...


5.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.000 €
Пробиштип

Автомобили

16 мај 06:19FORD TRANZIT COURIER 1.5TDCI 2015 GODINA

Ford tranzit courier 1.5tdci 75ks 2015 godina Uvezena od italija Pl...


8.250 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

15 мај 19:38CHEVROLET CRUZE 2.0 163KS 2011 GODINA

Chevrolet cruze 2.0 163ks 2011 godina Vo ekstra sostojba so realni k...


5.450 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

15 мај 19:38Seat toledo 1.9tdi 110ks 1998 075867950

Kolata moze da se proba registracijata e istecena ima klima ispravna...


1.050 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.150 €
Пробиштип

Автомобили

15 мај 06:49Polo 1.9 sdi 075867950

Registracija istecena


1.150 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

15 мај 06:49Reno megan 1.9dci 075867950

Kolata e so ful oprema


2.200 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.400 €
Пробиштип

Автомобили

15 мај 06:49OPEL CORSA 1.0 BENZIN SO FUL OPREMA 2002 075867950

Kolata e vo odlicna sostojba


1.550 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.650 €
Пробиштип

Автомобили

15 мај 06:49Se prodava Mercedes s320 cdi 2004

Se prodava mercedes s320cdi 2004, top sostojba, full oprema, se ispra...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

14 мај 20:19Nisan qashqai

NISAN QASHQAI 1.5 DCI, 76KW, PROIZVEDEN 2010 GODINA. OPREMA -TEMPOMA...


8.500 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

13 мај 17:11FIAT BRAVO 1.9MTJ 120 KS 2007 perfektno

Odlichna sostojba, fuul oprema, klima ladi, ima I kuka so kluch,bluto...


3.500 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

13 мај 16:36Se prodava Fiat punto 1.2 benzin

075570435


950 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

13 мај 12:23Audi a4 1.9 tdi

Kolata e vo super sostojba od 2 gazda El na stakla Abs Klima 4 n...


3.100 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

13 мај 12:14Seat Alhambra

078 44 88 70 BG TABLI 1.000€


1.000 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

13 мај 00:40OPEL ASTRA 1.7 CDTI COSMO

prodavam opel astra vo odlicna vozna sostojba,redovno odrzhuvana ,mom...


3.300 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
330.032 €
Пробиштип

Автомобили

12 мај 11:24PRODAVAM FORD FIESTA 1.4 TDCI

kolata e vo odlicna vozna sostojba,registrirana


2.150 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.300 €
Пробиштип

Автомобили

12 мај 11:24Ford Focus 1.6tdci 109ks

Kolata e vo odlicna sostojba Registrirana do 18.03.2023 Redovno se...


3.200 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

12 мај 08:52Se prodava osteteno Jugo45 so ispraven motor!!!

Se prodavat slednite delovi od jugo: - Vrati - Hauba - Krilo levo ...


1.000 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

11 мај 21:34Fiat Punto 1.2, odlicno malo gratsko vozilo!!!

Odlicno malo gratsko vozilo bez nikakva mana. Na voziloto apsolutno s...


1.300 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

11 мај 21:34Peugeot

Super vozilo prv gazda mala potrosuvacka gratsko vozilo


3.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.000 €
Пробиштип

Автомобили

11 мај 12:44AUDI A4 1.9TDI 131KS 2004 GODINA

Se prodava audi a4 1.9tdi 131ks 2004 godina vo ispravna sostojba so n...


2.000 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

09 мај 22:35Se prodava opel antara

Se prodava opel antara 4x4 2.0 CDTI 150 ks 2007god vo perfektna sosto...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

09 мај 07:10SEAT KORDOBA 1.9 TDI. DELOVI FUL OPREMA

Seat KORDOBA 1.9 TDI. Kolata se prodavca na delovi


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

08 мај 19:08FIAT MAREA 1.9TD NA DELOVI

Marta se probava na delovi 078 667 695


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

08 мај 19:08FORD FIESTA 1.25 NA DELOVI

Kolata se prodavca na delovi


1 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

08 мај 19:07Jeep Zastava - Kompanjola - old timer

Prodavam Jeep - Zastava, Kampanjola 1978godina, old timer, restavrira...


2.000 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

05 мај 01:05Seat Toledo 1.9 TDI 90KS na DELOVI

prodavam povolni delovi od seat toledo 1.9 tdi 90ks ima sve motor, ...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

03 мај 04:56OPEL KORSA 1.0 DELOVI

OPEL KORSA 1.0 BENZIN KLIMA SERVO ABS KOLATA SE PRODAVA NA DELOVI PRA...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

03 мај 04:56GOLF 3 TDI 1.9 NA DELOVI FUL OOREMA

KOLATA SE PRODAVA NA DELOVI GOLF 3 TDI KLIMA SERVO ABS ELEKRIKA


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

03 мај 04:56POLO FOKS 1.6 BENZIN DELOVI

Polo foks 1.6 benzin kolata se probava na delovi prakam po kargo


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

03 мај 04:55PASAT 5.5 2.0 BENZIN NA DELOVI

PADATOT SE PRODAVA NA DELOVI


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

03 мај 04:54Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам