Подкатегорија:
                   
34 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kombajn Forshit e 514

Kombajnot e vo dobra sostojba. Nosi masina S-46 od kombajna 142. Re...


4.800 €
или предлог цена
17 мај 16:01Tegovi za Motokultivator Honda f600 620 kultivator preden te

Oste ovoj komplet na tegovi e ostanat drugite 2 kompleta se prodadeni...


150 €
или предлог цена
15 мај 11:30TRAKTOR IMT 539 REGISTRIRAN GABINA

Traktorot e vo odlicna sostojba pali na kluc ispravna instalacija rot...


4.550 €
или предлог цена
15 мај 06:49Traktor John deere 86ks

Prodavam Traktor John deere 86ks. Blokot na traktorot e puknat. Treb...


1.500 €
или предлог цена
14 мај 19:55Traktor John deere 86ks

Prodavam Traktor John deere 86ks. Blokot na traktorot e puknat. Treb...


1.500 €
или предлог цена
14 мај 16:44Prikolica

Prikolica 5 tona -2500e Gjubrerasturaci dva po1200kg Cisterna 30t s...


2.500 €
или предлог цена
11 мај 12:48Prskalki

Prskalka 330l -250e Atomizer 330l-600e Seckalka yuksan -1600e nov ...


По Договор
или предлог цена
11 мај 12:47plugovi

cena po dogovor


1 €
или предлог цена
05 мај 17:35brana

cena po dogovor


1 €
или предлог цена
05 мај 17:33se prodava traktor

cena po dogovor


1 €
или предлог цена
05 мај 17:24Sediste za kultivator motokultivator imt honda

Se prodava sediste za kultivator zacuvano extra cena po dogovor. Inf....


1 МКД
или предлог цена
05 мај 11:20Baliracka vo ispravna sostojba 078-700-292

Se prodava baliracka vo ispravna sostojba. Info na : 078-700-292 E...


1 €
или предлог цена
27 апр 07:36Fendt farmer 4s

Se prodava fendt 4s vo odlicna sostojba, 55 ks, bez vlozuvanja, konta...


3.000 €
или предлог цена
16 мар 06:14Gumi so bandasi za traktorska prikolica

Gumi so bandasi 9.00 r 20 za traktorska prikolica 2 komada


145 €
или предлог цена
02 мар 11:33Kultivator

Скоро нов,само разработен! Број за контакт 077/621-013 Боро


20.000 МКД
или предлог цена
16 фев 07:39ALANSER ZA IMT 577

PRODAVAM SERVISIRAN ALANSER ZA 577


150 €
или предлог цена
30 ное 16:20Belarus 80

Traktoro moze da se vidi i proba vo sekoe vreme(nema predna) Tel: 07...


2.000 €
или предлог цена
24 ное 20:33Сонце за собирање сено

Сонце за собирање на сено


350 €
или предлог цена
25 сеп 12:44Музачка за крави

Музачка за крави исправна


250 €
или предлог цена
09 сеп 12:43Косачка за 506

Косачка со гуми за контиватор 506


20.000 МКД
или предлог цена
09 сеп 12:31Контиватор ладин прогрес

Софреза и косачка 1 30


2.700 €
или предлог цена
09 сеп 12:11Алансер

За трактор 539


5.000 МКД
или предлог цена
25 мај 20:15CAV PUMPA ZA TRAKTOR SERVISIRANA

PRODAVAM PUMPA ZA IMT


6.500 МКД
или предлог цена
30 апр 23:27FIAT 640 DT

Traktorot e donesen od germanija pred 4 god se raboti na nego


1 €
или предлог цена
26 апр 16:11Traktor Massey Ferguson 130

Se prodava Traktor Massey Ferguson 130 vo odlicna sostojba se e funkc...


По Договор
или предлог цена
01 апр 17:25Izdavam nivi vo pestrisino

Izdavam nivi vo atarot na selo pestrisino,mestoto e pogodno za cuvanj...


1 €
или предлог цена
23 дек 17:21култиватор, фреза и косачка

Се продава косачка za kultivator muta gorenje. Цена по договор тел...


1 €
или предлог цена
03 авг 16:47IMT 506

Se prodava motokultivator IMT506 so frezi prikolka.. 072 600 3...


1 €
или предлог цена
15 мај 21:44IMT 533

Traktorot e vo odlicna sostojba,so novi gumi, Moze da se vide vo bil...


2.500 €
или предлог цена
26 фев 18:34Belorus T55

Moze da se vide vo seko vreme cena po dogovor Tel broj 072-304-803 ...


1 €
или предлог цена
19 јул 14:09FIAT 640 UNIVERSAL 445

FIAT 640 DT 64 KS SE FUNKCIONIRA I DOSTA ZACUVAN


1 €
или предлог цена
16 мај 21:24Ima 506

Imt 506 vo odlicna sostojba So frezi I golemi trkala


350 €
или предлог цена
18 апр 09:57kultivator 506.

prodavam prikolka za kultivator ima i sepa moze i za avtomobil t...


200 €
или предлог цена
28 дек 08:47IMT 539 KOMPLET

se prodava traktor imt 539 so prikolica(dupli gumi kipa na site stran...


5.500 €
или предлог цена
14 авг 20:31Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам