37 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MOBILNI TELEFONI ENERGY E10 , NOKIA

1. NOV TELEFON ENERGY E10 SO GARANCIJA BOJA CRNA 2 GB KUPENO OD A1...


1 €
или предлог цена
Денес 11:11MOBILEN LG VELVET

Top unikatno telefonce ...so eden zbor koskaa


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:58Honor 8X

Honor 8X Dimenzii:160.4 x 76.6 x 7.8 mm Rezolucija:1080 x 2340 pi...


5 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.500 МКД
30 мај 20:51iPhone 11 64gb KAKO NOV

Telefonot e nov zeman od setek zacuvan kako nov full pakovanje, nikog...


17.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
17.500 МКД
24 мај 12:04Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Се продава Redmi Note 9 Pro како нов фул пакување Повеќе инфо на б...


8.500 МКД
или предлог цена
12 мај 14:33SE PRODAVA HUAWEI P20

Продавам мобилен телефон HUAWEI P20, 4GB RAM, 128 GB меморија, во ...


6.800 МКД
или предлог цена
01 мај 11:27iPhone 12 Pro Max 256GB Pacific blue

Se prodava iPhone 12 pro max 256gb full pakuvanje so 88% battery heal...


550 €
или предлог цена
25 мар 09:17iPhone 11 128

Telefonot e vo dobra sostojba. Baterija na 84%. Se e oroginal na te...


350 €
или предлог цена
20 фев 12:14iPhone X 256GB

Telefonot e vo dobra sostojba.


150 €
или предлог цена
04 ное 10:49Nov! Ne korsiten *TCL 306* so 2god garancija!!

Kao shto se gleda i na slikite,telefonot e NOV! Moze info Viber,Ima ...


9.000 МКД
или предлог цена
11 сеп 14:04Samsung S10 350€

Se prodava slamsung S10 donesen od anglija cena 250€ 077 729 647...


250 €
или предлог цена
31 мај 15:26Samsung A 32 nov ne otpakuvan

telefonot e nov neotpakuvan kupen od T - mobile


11.000 МКД
или предлог цена
18 мај 21:18se prodavava xiaomi mi 10t lite 5G kako nov

xiaomi mi 10t lite 5G kako nov bez tragi na koristenje. cenata za kes...


15.000 €
или предлог цена
16 мај 07:19Се продава A1 Alpha 20+

Користен со маска,добро сочуван Целосно исправен. 1 година гаранци...


5.000 €
или предлог цена
14 апр 15:48Redmi 9

Исправна состојба. Малце пукнат екран


2.500 €
или предлог цена
13 апр 12:19Redmi Note 9

Se Prodava Redmi Note 9✅ Bez Nikakov Problem!✅ Garancija! ✅ Plava ...


6.000 МКД
или предлог цена
11 апр 07:33Iphone 7Plus

na stranata e puknato stakloto tacot raboti bez problem battery heal...


120 €
или предлог цена
02 мар 12:18A1 Alpha 21

A1 Alpha 21 Nov ne koristen kupen od salon na A1 pred 3 nedeli. So t...


9.500 МКД
или предлог цена
25 јан 18:52A1 Alpha 21

Nov ne koristen kupen pred 3 nedeli so garancija,polnac,slusalki. KO...


9.500 €
или предлог цена
25 јан 18:31Prodavam Nokia 5.3 64gb seushte pod garancija, Android 10.0

Prodavam Nokia 5.3 malku koristen, kupen od telekom, raboti na site m...


8.000 МКД
или предлог цена
14 јан 15:54Tesla tablet

Se prodava tablet tesla sesie ok 078 320 515 kire cena 1500den pozzz


1.500 МКД
или предлог цена
04 окт 17:03Slmsung s10 s10e s9 pozzz

Se prodava slmsung s10 cena 370€ s10e cena 250 € s9 skrsen ekran cena...


По Договор
или предлог цена
03 окт 20:26Huawei mate 20 lite

super socuvan bez mana Huawei mate 20 lite so 4G /64G so dve zadni i...


6.500 МКД
или предлог цена
21 авг 16:38MOBILEN TELEFON

Nov telefon kupen vcera od salon na A1 so garancija


1.300 МКД
или предлог цена
09 јул 10:08Nokia 6200 so polnac

ISPRAVEN, Malku koristen


800 МКД
или предлог цена
08 јун 13:47iphone SE 32gb moze zamena za xiaomi ili huawei

iphone SE 32gb moze zamena so xiaomi ili huawei so moja doplata


1 €
или предлог цена
12 фев 17:32Slmsung core prim 1

Se prodava slamsung core prim 1 vo odlicna sostojba cena 1700 den i m...


1.700 МКД
или предлог цена
26 јан 17:57Mobilen telefon

Nov telefon kupen vcera,od salon na A1, so garancija.


1.300 МКД
или предлог цена
09 јан 17:14Ispravni stari mobilni telefoni

Cena po dogovor. Nemaat polnaci samo sony ericsonot ima.


2.000 МКД
или предлог цена
08 сеп 13:54ALcateL Huawei Nokia LG Samsung

Poveke Mobilni telefini na prodazba Vodootporen Mobilen = 2500 den ...


1.000 МКД
или предлог цена
26 јул 15:45MOBILEN NOKIA SO POLNAC

MOBILEN SWISSONE NOV SO POLNAC


10 €
или предлог цена
01 мај 09:45ALCATEL 2008 G

Se prodava ALcateL 2008 G


1.000 МКД
или предлог цена
16 фев 13:00ALCATEL iDOL 2 MiNi S

Se Prodava ALCATEL iDOL 2 MiNi S so NoVA Baterija i SiLikonska Mas...


25 €
или предлог цена
16 фев 13:00Vodootporen

Se prodava vodootporen i otporen na udari mobilen telefon pogoden za ...


40 €
или предлог цена
16 фев 13:00P10 lite

Socuvan(bez grebanici) , postojano koristen so zastitna maska i zasti...


5.900 МКД
или предлог цена
12 ное 21:06Nov neupotrebuban Xiaomi Red mi 6

Kupen pred nekoj den 14.09.2019 Bez razhovor


8.500 МКД
или предлог цена
19 сеп 20:18Nokia 6200 so polnac

ispraven


600 МКД
или предлог цена
04 јул 17:48Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам