7 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Компјутер i3 конфигурација

Се продава куќиште со следните карактеристики: CPU: Intel Core i3-4...


6.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 МКД
Вчера 11:30Десктоп гејминг конфигурација i5

Се продава десктоп конфигурација со следните карактеристики: Intel...


11.900 МКД
или предлог цена
Вчера 11:30Десктоп компјутер Fujitsu i5 процесор

Се продава следната конфигурација: Fujtisu Esprimo P720 core i5-4...


8.000 МКД
или предлог цена
09 мај 10:49Gamer PC

-MB Gigabyte Z370M-DS3HLGA 1151 DDR4 3866MHz OC SATA3 M.2 -PSU 65...


600 €
или предлог цена
21 авг 16:06Десктоп компјутер-Philips

LCD monitor 18.5", windows 7, so programi


9.000 МКД
или предлог цена
29 апр 11:33HP Compaq се продава ИТНО

Компјутерот е во одлична состојба За повеќе информации на 078 722 41...


8.000 МКД
или предлог цена
28 авг 18:18Gaming Kompjuter +monitor

Se prodava gejming kompjuter kupen vo 2016 specs 8gb ram ddr3 1tb h...


25.000 МКД
или предлог цена
26 јул 01:35Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам