Берово
                           
35 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se iznajmuva vila "Toskova livada"

Vilata se naogja vo neposredna blizina na crkvata Sv. Bogorodica, Sv....


1 МКД
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

29 мај 21:01Se prodava vikend kukja vila vo Suvi Laki, Berovo

Вилата е 124 м2. Се наоѓа во туристичка-викенд населба Суви Лаки во б...


59.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

29 мај 14:25SE PRODAVA KUKJA NA BEROVSKO EZERO

Prodavam kvalitetno napravena kukja na Berovsko ezero , kukjata e 78m...


83.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

22 мај 19:07Se prodava semejna kuka vo Berovo

Kukata e na prekrasno urbano i mirno mesto na pocetokot na gradot pok...


110 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

16 мај 10:36Apartman Bliznacki

Апартмани Близначки се наоѓаат веднаш до Хотел Манастир во Берово во ...


500 МКД
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

11 мај 17:52SE IZDAVAAT SOBI I APARTMANI

Апартмани Близначки се наоѓаат веднаш до Хотел Манастир во Берово во ...


500 МКД
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

11 мај 17:51Разработен бизнис објект

Se prodava 370m2 energetski izgraden objekt.Vo sklop na objektot ima ...


300.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

10 мај 12:05Se prodava kukja vo Berovo

Odlicna lokacija na samo 5 minuti do plostadot na grad Berovo.


По Договор
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

06 мај 13:00Куќа во Пехчево за престојните празници

Издаваме куќа во Пехчево за престојните празници. Тел. за контакт: 07...


3.000 МКД
или предлог цена
Пехчево / Берово

Куќи / Вили

11 апр 11:40Se izdava vikendica na Ravna Reka- Pehcevo

Се издава викендица на 10км од Пехчево, во близина на изворот на река...


700 МКД
или предлог цена
Пехчево / Берово

Куќи / Вили

31 мар 10:46IZDAVAM LUKSUZEN APARTMAN VO BEROVO

IZDAVAM LUKSUZEN APARTMAN VO BEROVO VEDNAS DO HOTEL MANASTIR , A NA 1...


8 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

30 мар 08:34Suvi laki centar

Za poveke info:+41765894021 watsapp Viber


155.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

27 мар 02:24Kuka vo Pehcevo Kуќа во Пехчево

So dvorno mesto


15.000 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Куќи / Вили

05 фев 14:41Се продава/ издава кат во Берово

Се продава или издава кат 80m2 од куќа во Берово. Цена за издавање 40...


По Договор
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

03 фев 17:52SOBI I APARTMANI

IZDAVAME SOBI I APARTMANI IMAME I STRANICA NA FACEBOOK POD IME KUKA B...


1 МКД
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

31 јан 21:52Карабина КУЌА ВО БЕРОВО

Се продава куќа во Берово во градба, куќата е на 2 спрата + поткровје...


20.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

31 јан 15:50Se prodava kukja vo Berovo

Se prodava kukja vo Berovo na ul. Marshal Tito vo centarot na gradot....


По Договор
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

16 јан 09:02Kuka vo Pehcevo na Ul. Goce Delchev br.1

Se prodava kuća na odlicna lokacija. Kućata e na dva sprata i opremen...


16.900 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Куќи / Вили

20 дек 10:16Sobi / apartman vo Berovo... Соби / апартман во Берово

Издавам соби и апартман во центарот на Берово. Просториите се опремен...


500 МКД
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

13 дек 17:41СЕ ПРОДАВА РЕНОВИРАНА КУЌА ВО БЕРОВО

Се продава куќа на главната улица во Берово. Куќата е одлично сочуван...


По Договор
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

12 ное 13:00Apartmani i Vila "PRIRODA"

Kapacitet: *Apartmani:19 legla *Vila 6 legla Vid n...


600 МКД
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

04 сеп 14:32Kuka Vo Berovo

Se prodava kuka vo centarot na Berovo informacii 078473132


20.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

23 мај 13:00SE PRODAVA VILA NA BEROVSKO EZERO--- NOVA

Se prodava vila na Berovsko Ezero --- Nova gradba Vilata ima celose...


160.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

27 апр 08:39Се изнајмува вила - Равна река Пехчево

Се изнајмува вила на Равна река Пехчево, број за контакт: 075 304 63...


По Договор
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

12 јан 13:00SE PRODAVA KUKA

Prodavam kuka so povrsina 111 m2 i dvorno mesto 181 m2. Za poveke in...


30.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

11 јан 01:26Вилет во село Мачево

Се продава хациенда во село Мачево, Беровско, над 3000 квадрати. 075/...


222.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

09 дек 21:16Сместување во Берово - Куќа Миа

Се издава спрат од куќа во близина на центарот на Берово, кај автобус...


По Договор
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

15 окт 14:55Se prodava Vila vo Berovo prema hotel Manastir

Se prodava vila prema hotel Manastir vo Berovo so povrshina 46m² ovos...


По Договор
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

30 апр 02:31Kukja vo Berovo

Se prodava kukja vo Berovo,faza karabin. Prekrasen pogled na cel grad...


35.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

20 мар 20:33Се продава викендица од 100м2 + 2000м2 дворно место

Се продава викендица од 100 м2 + 2000м2 дворно место. Викендицата рас...


33.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

19 мар 16:21Se iznjamuva vila vo Pehcevo na idealna lokacija..

Вилата е сместена во природа, од 3 страни окружена со ливади и шуми, ...


По Договор
или предлог цена
Пехчево / Берово

Куќи / Вили

29 авг 13:41Se izdava dobra opremena vikendica vo Berovo-Ablanica..

Se izdava dobro opremena Vikendica vo Berovo-Ablanica so sopstven int...


1 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Куќи / Вили

10 авг 10:54SE PRODAVA VILA VO RAVNA REKA PEHCEVO

SE PRODAVA VILA VO OBLASTA RAVNA REKA PEHCEVO VILATA E NOVA GRADBA I...


55.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

27 јун 19:03se prodava kuka na odlicna lokacija na 3km pred Berovo

se prodava kuka na dva sprata so struja ,voda,kanalizacija so imoten ...


1 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

16 јун 16:38SE IZDAAT SOBI VO BEROVO

se izdavat sobi vo berovo sobite se vednas do hotel manastir sobite s...


400 МКД
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

30 јул 11:56Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам