62 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Niva vo Berovo, Rusinovo

Се продава нива od 6934м2 со прва класа шума со површина 1767м2. Имот...


31 МКД
или предлог цена
Вчера 15:08Berovo plac

Се продава плац 497м2 над беровско езеро со сопствена шума (елки), по...


7.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00Niva/plac vo Berovo Mitrasinchi Берово Митрашинци

Prodavam niva/plac vo Mitrashinci Berovo pogodno za vikendica/pcelari...


70 МКД
или предлог цена
16 мај 20:39Plac vo Berovo Ablanica

se prodava plac vo Berovo vo vikend naselbata Ablanica.Na placot I'ma...


12.000 €
или предлог цена
16 мај 13:22atraktiven plac na berovsko ezero

se prodava plac na k.p.10558/1 cela parcela e 8000 m/2 moze pomal del...


По Договор
или предлог цена
15 мај 22:25Продажба на земјиште - Берово

Парцелата се наоѓа во месноста КЛЕПАЛО - БЕРОВО , во непосредна близи...


200 МКД
или предлог цена
15 мај 12:54Se prodava plac

Se prodava zemjiste 3,5dek na mesnosta vikana Slivnica na patot Berov...


3.000 €
или предлог цена
15 мај 08:22prodavam placevi za vikendici i hoteli okolu berovskoto ezer

PRODAVAM PLACEVI KOI SE VLEZENI VO URBANISTICKIOT PLAN ZA BEROVSKOTO ...


1 €
или предлог цена
14 мај 12:45Prodavam niva vo blizina na Berovo

Prodavam niva 10000m2 na vlezot na Berovo Moze da se deli po 1000m2


1 €
или предлог цена
14 мај 12:45Plac vo Berovo

Placot e so golemina 1900m² Se naoga do Loven dom. Ima dozvola za gr...


По Договор
или предлог цена
13 мај 00:01Plac - niva

Se prodavaat 2200 m kvadratni na Trskata. Pogodno za sadenje, vlez di...


2.200 €
или предлог цена
09 мај 17:17Plac so plodno zemjiste

Se prodavaat 3,5 dekara (3500 m kvadratni) kaj Kaftanova vodenica, ka...


2.300 €
или предлог цена
09 мај 17:11Se prodava golemo Zemjiste pred Ravna Reka Pehcevo (9,2dek)

Се продава одлично големо Земјиште пред Равна Река Пехчево 9,2 декара...


1 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Плацеви и Ниви

07 мај 13:25СЕ ПРОДАВААТ ПЛАЦЕВИ НА МЕСНОСТА СЛИВНИЦА

Хитно се продаваат две парцели на месноста Сливница - Беровско, со сл...


2 €
или предлог цена
05 мај 11:46Prodavam plac bo berovo mesnost FETA -so pogled na ezero

prodavam plac vo Berovo . placot se naoga odma do asvalten pat,...


30 €
или предлог цена
02 мај 10:26Шума + 48000m2 вo Berovo

Се продава земјиште 48000м2 и шума со 2800 борови дрва стари 40 годи...


27.900 €
или предлог цена
02 апр 13:31Се продава нива во близина на Берово

Се продава нива на месност Раскрсница до патот накај Абланица. Земјиш...


1 €
или предлог цена
12 мар 13:10Plac za vikendica

Se prodava plac za vikendica vo Ramna reka Pehcevo.Kompletno sreden s...


1 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Плацеви и Ниви

05 мар 09:33Продажба на земјиште - Берово

КП бр.10946 со површина од 2434м2 во близина на преминот Клепало-БЕРО...


200 МКД
или предлог цена
27 фев 14:14Се продава земјиште

Се продава земјиште 2985 м2 Берово вон град , место викано Широк Дол...


2 €
или предлог цена
12 фев 17:46Се продава земјиште

Се продава земјиште 9472 м2 Катастарска општина Берово вон град, мес...


2 €
или предлог цена
12 фев 17:46Се продава земјиште - парцели

Се продава земјиште - парцели катастарска општина Берово / Абланица...


10 €
или предлог цена
12 фев 17:46Plac vo Berovo

Prodavam plac vo Berovo za kukja 1000 m2


1 €
или предлог цена
06 фев 19:52Plac vo Berovo na Berovsko Ezero

Placot e do parkingot na VIP hotel i e prva linija do ezero,posle neg...


20 €
или предлог цена
06 фев 16:40ПЛАЦ СО БОРОВИ ВО,, РИДИНИТЕ'' МИТРАШИНЦИ

СЕ ПРОДАВА МЕСТО-(ПЛАЦ) СО БОРОВИ ВО МЕСТО ВИКАНО-,, РИДИНИТЕ'' ВО С...


2.200 €
или предлог цена
15 јан 00:47Бензинска пумпа со плац

Се продава плац 22000м2 во индустриска зона во Берово, урбанизиран со...


1 €
или предлог цена
11 дек 13:36Plac so Benzinska Pumpa

Се продава плац 22000м2 во индустриска зона во Берово, урбанизиран со...


1 €
или предлог цена
11 дек 13:35Плац од 1785м2 на Беровско Езеро

Центар за катастар на недвижности: БЕРОВО Катастарска општина: БЕРОВ...


30.000 €
или предлог цена
29 ное 00:34Градежен плац Беровско Езеро

Центар за катастар на недвижности: БЕРОВО Катастарска општина: БЕРОВ...


50.000 €
или предлог цена
29 ное 00:28Плац Беровско Езеро

Парцела: 10241 Квадратура: 2660 Центар за катастар на недвижности: ...


50.000 €
или предлог цена
29 ное 00:20plac vo Berovo EXTRA NISKA CENA 1440m2 top lokacija

071/273-421 placot e na najdobra lokacija so pogled na ezero odma ...


1 €
или предлог цена
29 окт 16:34se prodava plac

Se prodava plac, razdaleken 500 metrA od spa centarot Aurora. So vo...


30 €
или предлог цена
11 авг 21:23Земјиште во Берово

Се продава земјиште со одлична локација во Берово, Колачина.


2 €
или предлог цена
09 авг 13:00Se prodava livada na Berovsko ezero

Se probava livada na Berovsko ezero, pogodna za gradba na vikend kukj...


По Договор
или предлог цена
26 јун 13:00SE PRODAVA PLAC

SE PRODAVA PLAC VO BLIZINA NA BEROVSKO EZERO, PARCELA BEROVO VON GRAD...


7 €
или предлог цена
20 јун 14:11Plac na Berovsko Ezero

So prekrasen pogled na Berovsko ezero


По Договор
или предлог цена
29 мај 14:16PRODAVAM NIVA ( LIVADA ) VO s. ROBOVO o. BEROVO

.......................PRODADENO........................ ..............


300 €
или предлог цена
25 мај 14:40Продажба на плац на Беровско езеро

Катастарска парцела 10222 Имотен лист 3445 Месност Линако


8.000 €
или предлог цена
16 мај 11:06Se prodava plac vo Berovo

Се продава плац со површина од 414m² во Берово на одлична локација.Па...


27.000 €
или предлог цена
23 апр 11:50Se prodava parcela vo Berovo na Berovsko Ezero

🌅Se prodava parcela vo Berovo na Berovsko Ezero.⁣ ⁣ 🚰💡🛣️Parcela...


20 €
или предлог цена
20 апр 09:01Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам