Берово
                   
18 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DAF EUR5

DAF XF 105 410, EUR 5, 2008 g, 1350 000 km, na BG tabli, napraveno fu...


9.000 €
или предлог цена
Берово

Камиони

14 мај 20:49Tam 130 (Atego,Man,Volvo)

Extra sostojba-Pali Vozi Dolzina: 6metri Smalena nosivost vo soobra...


4.500 €
или предлог цена
Берово

Камиони

14 мај 13:00Kamion

Se prodava kamion vo odlicna sostojba cena po dogivor.Moze zamena za ...


1 €
или предлог цена
Берово

Камиони

26 фев 18:17tam,tamce

kompletno servisirano so novi gumi moze da se vidi i proba vo sekoe v...


2.000 €
или предлог цена
Берово

Камиони

22 фев 05:29Prodavam zastava Omce vo perfekt sostojba

Prodavam Omce Zastava vo perfekt sostojba. Pali Vozi So aluminiumski ...


1 €
или предлог цена
Берово

Камиони

10 фев 19:44Vebasto Eberspacher

Se prodavo vebasto EBERSPACHER vo dobra sostojba.


1 €
или предлог цена
Берово

Камиони

05 фев 16:43Mercedes kamion

Se prodava kamion Mercedes so tovaracka registriean vo odlicna sost...


1 €
или предлог цена
Берово

Камиони

23 сеп 18:53VOLVO FH400

Kamionot momentalno e na relacija Svedska-Germanija Info na VIBE...


11.000 €
или предлог цена
Берово

Камиони

09 мар 20:52Alanser 24 v za Mercedes Actros i Daf

Repariran kako nov


230 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Камиони

17 ное 10:27DAF

PRODAVAM DAF XF 410 KONJA 2009 GODINA GUMI 315/70 22.5 KM REAL...


7.000 €
или предлог цена
Берово

Камиони

17 окт 16:49Spoiler za kamion so poniska kabina.

se prodava spoiler za kamioni so poniski kabini so dimenzii 220cm-sir...


2.000 МКД
или предлог цена
Пехчево / Берово

Камиони

28 сеп 16:13VOLVO FH 12 440 EURO5 2008god.. Vlekac...

Se prodava kamion vlekac Volvo FH 12 440 Euro5 proizveden vo 2008god....


По Договор
или предлог цена
Пехчево / Берово

Камиони

05 сеп 12:48Mercedes Tovarno 814k.37

1995год Товарно-кипер На осовината може да се намести и дигалка К...


По Договор
или предлог цена
Пехчево / Берово

Камиони

24 дек 16:00MAN TGX 18-440, 2013g,

Камионот е во одлична состојба


20.000 €
или предлог цена
Берово

Камиони

21 ное 14:01Scania euro5 EEV

Се продава влекач, Scania Euro5 EEV, регистриран, година на производс...


1 €
или предлог цена
Берово

Камиони

18 јул 23:17Scania euro5 EEV

Се продава влекач, година на производство 12/2011, регистриран.


1 €
или предлог цена
Берово

Камиони

18 јул 22:44iveco i scania

iveco eurostar 1999 godina semiautomatic moze i zamena i delovi za sc...


1 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Камиони

23 јун 14:30Guma 275 70 22.5

Nova guma ne vozena


1 МКД
или предлог цена
Берово

Камиони

09 авг 01:57Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам