15 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Gradezen plac

Gradezno zemjiste. Plac vo carina maala. So imoten list i pogodno za ...


9.600 €
или предлог цена
28 мај 14:07Baram plac, niva, stara kukja ili vikendica vo selo KAVRAK

Baram plac, niva, stara kukja ili vikendica vo atarot na selo KAVRAK ...


1.111.111 €
или предлог цена
07 мај 22:02Камен од стара куќа

Камен од стара срушена куќа. Веке еднаш преработен.


1 €
или предлог цена
14 мар 17:44Prodavam niva vo Talasmance, Kratovo

Prodavam niva vo Talasmance, Kratovo so vkupna povrsina okolu 12000 m...


1 €
или предлог цена
10 мар 09:38Parcela za fotovoltaici

Se prodava parcela od skoro 4 hektari pogodna za fotovoltaici od zemj...


2 €
или предлог цена
23 фев 19:23Се продават плацеви над стадион

Продавам 2 плаца во градежен реон над стадион со површина од: 1981-2...


По Договор
или предлог цена
20 дек 09:18Prodavam nivi i ovostarnici kratovo

Prodavam Ovostarnik od 494m2, do samiot regionalen pat za sk i do rek...


1 €
или предлог цена
19 дек 13:39Барам да купам нива/плац во Каврак, Нежилово и околината

Здраво, барам нива/плац во околината на Каврак и Нежилово. Над 50...


1 €
или предлог цена
01 ное 12:29Prodazba na plac vo carina maala

Плацот е на адреса: ул.Царка Андреевска бб-Кратово-Царина маала Плац...


7.000 €
или предлог цена
16 сеп 16:08Prodazba na plac vo carina maala

Плацот е на адреса: ул.Царка Андреевска бб-Кратово-Царина маала Плац...


7.000 €
или предлог цена
16 сеп 15:00продавам нива

Продавам нива во СЕЛО, Кратово 621м2 со чист имотен лист и еден соост...


10 €
или предлог цена
04 јун 10:59продавам шума

Продавам шума во Близанци- Кратово 205.161 м2 со чист имотен лист и е...


15 €
или предлог цена
04 јун 08:55Imot vo Sakulica

Prodavam poveke nivi , sumi vo s. Sakulica. Cena po dogovor Konta...


1 €
или предлог цена
09 мај 11:31Zemjiste od 200.000m2 vo selo Knezhevo Kratovo

Продавам 200.000м2 земјиште во село Кнежево Кратово, Имотен лист број...


По Договор
или предлог цена
21 апр 15:37Se prodava imot vo s. Slegovo

Se prodava imot od Stojan Arsov od s. Slegovo. Cena po dogovor. ...


По Договор
или предлог цена
07 јул 15:31Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам