Кратово
Подкатегорија:
                   
4 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BATERISKA KOSILICA 36V ---- TXD

ispravna vo komplet so 2 baterii i polnac


10.000 МКД
или предлог цена
09 мај 14:22AL-KO bateriska kosilica 40v ----- TXD

kompletno ispravna i socuvana so polnac jaka baterija 4 ah


11.000 МКД
или предлог цена
09 мај 14:22Bosch trimeri za gradina na baterii---- TXD

ispravni se prodavaat samo komplet. 3 masini 3 baterii 1 polnac


15.500 МКД
или предлог цена
17 јун 08:11Bosch trimer i bormasina na baterii--- TXD

ispravni se prodavaat samo komplet


7.000 МКД
или предлог цена
28 окт 08:29Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам