26 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung Galaxy J3 201

📲 Samsung Galaxy J3 2017
 ▫️ 16GB / 2GB RAM
 ▪️ Extra Sochuvan, ko...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:12Samsung Galaxy J3 Pro

📲 Samsung Galaxy J3 PRO
 ▫️ 16GB / 2GB RAM 
▪️ Extra Sochuvan, kom...


3.600 МКД
или предлог цена
Вчера 14:12Huawei Y5 2019 Extra Sochuvan

Huawei Y5 2019 16GB / 2GB Ram Extra Sochuvan Kompletno ispraven R...


3.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.800 МКД
Вчера 14:12iPhone 12 Mini 64GB Int. Garancija do 05.11.2022

📲 iPhone 12 Mini ▪️ 64GB / 4GB Ram ▫️ Kako NOV so Internacionalna ...


480 €
или предлог цена
Вчера 14:12iPhone 11 64GB Full Pack Extra Sochuvan

📲 iPhone 11 Black ▪️ 64GB / 4GB Ram ▫️ Face ID ✅ ▪️ True Tone ...


390 €
или предлог цена
Вчера 14:12iPhone 11 64GB White - Full Pack

📲 iPhone 11 White ▪️ 64Gb / 4Gb Ram ▫️ Face ID ✅ ▪️ True Tone ...


360 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
23.000 €
Вчера 14:12iPhone XR 64GB EXTRA SOCUVAN

📲 iPhone Xr ▪️ 64Gb / 3Gb Ram ▫️ Extra Socuvan ▪️ Face ID ✅ ▫️ T...


14.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:12OPPO A94 5G GLANC NOV NE KORISTEN

📲 Oppo A94 5G ▪️ 128GB / 8GB + 5GB RAM ▫️ Glanc NOV - NE KORISTEN ...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:11Xiaomi Redmi Note 10S EXTRA Socuvan Kako Nov

🔷 XIAOMI REDMI NOTE 10S 🔹 128GB / 6GB RAM 🔹 5000 mAh Baterija🔋 ...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:11Samsung Galaxy J7 2017 EXTRA

📱 Samsung Galaxy J7 2017 
➡️ 16GB / 3GB RAM
 🔋 Baterija 3600mAh
 ...


4.700 МКД
или предлог цена
Вчера 14:11Samsung Galaxy J5 2017 EXTRA SOSTOJBA

📲 Samsung Galaxy J5 2017 ➡️ 16GB / 2GB RAM ➡️ Dual SIM + SD Card /...


4.300 МКД
или предлог цена
Вчера 14:11iPhone 7 Plus

iPhone 7 Plus 32GB/3GB Ram Battery health 100% Fingerprint Raboti ...


9.000 МКД
или предлог цена
16 мај 18:59iPhone 11 Pro

ℹ️iPhone 11 Pro ℹ️64GB/4GB Ram 📶Newerlock/Otklucen ℹ️Face iD 🆗 ...


26.500 МКД
или предлог цена
09 мај 08:01iPhone SE 2020

iPhone SE 2020 64/3GB Ram Battery health 86% Fingerprint Raboti T...


13.000 МКД
или предлог цена
09 мај 07:55Samsung A52

ℹ️Samsung A52 ℹ️128GB/6GB Ram ℹ️Newerlock/Otklucen ℹ️Kamera 64Mp ...


14.000 МКД
или предлог цена
07 мај 12:51Samsung Galaxy S10

➡️Samsung S10 ➡️128GB/8GB Ram ➡️Newerlock/Otklucen ➡️Battery 3400m...


13.000 МКД
или предлог цена
07 мај 08:33iPhone X

ℹ️iPhone X ℹ️64GB/3GB Ram 📶Newerlock/Otklucen ℹ️Battery health 86...


15.500 МКД
или предлог цена
06 мај 16:29Samsung A52s 5G

ℹ️Samsung A52s ℹ️128GB/6GB Ram ℹ️Newerlock/Otklucen ℹ️Kamera 64Mp ...


15.000 МКД
или предлог цена
04 мај 13:07Huawei P30 Pro

ℹ️Huawei P30 Pro ℹ️128GB/8GB Ram ℹ️Newerlock/Otklucen ℹ️Kamera 40M...


17.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
18.000 МКД
21 апр 15:36Samsung A21s

ℹ️Samsung A21s ℹ️32GB/3GB Ram ℹ️Baterija 5000mAh ℹ️Kamera 48Mp ℹ️...


6.500 МКД
или предлог цена
12 апр 14:56Samsung A32

ℹ️Samsung A32 ℹ️128GB/4GB Ram ℹ️Newerlock/Otklucen ℹ️Baterija 5000...


11.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.000 МКД
10 апр 10:12Samsung A31

✅Samsung A31 ✅64GB/4GB Ram ✅Newerlock/Duos ✅Kamera 48Mp ✅Batter...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
07 апр 16:16Prodavam Iphone X 256GB

Odlicno socuvan, prv gazda Problem so baterija i ne raboti Face ID


11.500 МКД
или предлог цена
24 мар 10:28SAMSUNG Galaxy Note10+

Koristen 1 godina


400 €
или предлог цена
15 фев 13:515x iPhone 6 Ne Palat ZA DELOVI

5x iPhone 6 Ne Palat ZA DELOVI Plochi - iCloud Cena site komplet 20...


2.000 €
или предлог цена
06 ное 11:15Redmi Note 7 pro

Telefonot e kako nov voopsto nema grebnatini. Ima garancija do 15 noe...


11.000 МКД
или предлог цена
07 сеп 19:17Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам