Крушево
                           
24 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kuka vo Krusevo. Mozna zamena za stan vo Skopje!

Se prodava kuka vo Krusevo na odlicna lokacija mozna e i zamena za st...


30.000 €
или предлог цена
Крушево

Куќи / Вили

Вчера 15:56Kukja vo Krushevo

Se prodava kukja so cista dokumentacija.. ima i postoecki plan za izv...


1 €
или предлог цена
Крушево

Куќи / Вили

Вчера 15:26Куќа во Крушево инвестиција за вила

Се продава куќа во Крушево, добра инвестиција за вила. Куќата е 300м...


130.000 €
или предлог цена
Крушево

Куќи / Вили

26 мај 23:59Se prodava kukja vo Krusevo

Se prodava sprat od kukja i kukja na ubava lokacija vo Krusevo. Cena ...


100 €
или предлог цена
Крушево

Куќи / Вили

25 мај 11:36Vila Toše D. Kruševo

Pominete nezaboraven odmor, uzivajte vo cistiot vozduh i prekrasnite ...


10 €
или предлог цена
Крушево

Куќи / Вили

25 мај 08:02СЕ ПРОДАВА - КРУШЕВО КУЌА И ОБЈЕКТ ДО ПРВА ПЛОЧА

Се продава готова куќа во Крушево заедно со објект за куќа стигнат до...


40.000 €
или предлог цена
Крушево

Куќи / Вили

13 апр 23:25КРУШЕВО во МАРТ-сместување

Студиа со посебен влез, опремени за туристи. Секое студио има опремен...


10 МКД
или предлог цена
Крушево

Куќи / Вили

29 мар 09:27Vila Radika

Vilata e slobodna od 12.01.2023 🏡 Info-078-248-003 ☎️


1 €
или предлог цена
Крушево

Куќи / Вили

16 мар 19:17Kukja

Се продава куќа во Крушево, 300 м под хотел Монтана.Изградена 1980 го...


30.000 €
или предлог цена
Крушево

Куќи / Вили

11 мар 07:53Се продава куќа

Се продава вселив куќа наместена може и празна по договор, куќата пос...


27.000 €
или предлог цена
Крушево

Куќи / Вили

06 дек 20:32ПРОДАВАМ КУЌА ВО КРУШЕВО

Се продава куќа во Крушево, во близина на детската градинка Гонча Туф...


По Договор
или предлог цена
Крушево

Куќи / Вили

01 дек 21:09Се продава куќа во центар на Крушево

Се продава куќа во центар на Крушево, целосно реновирана, со инсталир...


51.000 €
или предлог цена
Крушево

Куќи / Вили

06 ное 18:01Prodavam kuka vo Krusevo

Prodavam kuka komplet opremena vo Krusevo nad spomen kukata na Tose ....


По Договор
или предлог цена
Крушево

Куќи / Вили

21 сеп 09:42Куќа

Куќата е со комплетни изработен план за реновирање , блиску до центар...


35.000 €
или предлог цена
Крушево

Куќи / Вили

23 јул 10:02СЕ ПРОДАВА - КРУШЕВО

Се продава куќа во изградба, стигната до прва плоча со изградено приз...


15.000 €
или предлог цена
Крушево

Куќи / Вили

21 јул 22:30Продавам куќа на одлична локација во Крушево

Продавам куќа П+1 со дворно место. Куќата е во одлична состојба , вед...


1 €
или предлог цена
Крушево

Куќи / Вили

13 јан 10:11Изнајмување вила во Крушево

Се изнајмува апартман во вила Бурне во центарот на Крушево со сопстве...


150 €
или предлог цена
Крушево

Куќи / Вили

28 дек 18:05Се продава куќа во крушево

Продавам куќа во Крушево. Се наоѓа непосредно под хотелот Монтана Пал...


60.000 €
или предлог цена
Крушево

Куќи / Вили

05 авг 13:00Kuka vo Krusevo

Kuka vo Krusevo na prekrasna lokacija


35.000 €
или предлог цена
Крушево

Куќи / Вили

23 јун 19:49Продавам куќа во Крушево / Prodavam kukja vo Krusevo

Продавам самостојна куќа во Крушево, на две нивоа, во близина на пора...


33.000 €
или предлог цена
Крушево

Куќи / Вили

13 јан 18:55Gradezno mesto

Se prodava kukno gradezno mesto,urbanizirano na dobra lokacija vo gra...


7.000 €
или предлог цена
Крушево

Куќи / Вили

23 сеп 09:12Продавам куќа на одлична локација во Крушево

Продавам куќа П+1 со дворно место. Куќата е во одлична состојба, ведн...


1 €
или предлог цена
Крушево

Куќи / Вили

07 авг 11:27КУКА НОВА ГРАДБА

SE IZDAVA POD KIRIJA ILI SE PRODAVA NOVA KUKA VO KRUSEVO VEDNAS...


По Договор
или предлог цена
Крушево

Куќи / Вили

27 дек 20:16Se prodava Kuka vo Krusevo

Kuka na dva sprat na odlicna lokacija


35.000 €
или предлог цена
Крушево

Куќи / Вили

14 авг 18:15Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам