Крушево
                           
49 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apartmani VINCE - vednas do zicarnicata

Издаваме три нови апартмани, веднаш до жичарницата. Два апартмани се ...


1 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

28 јун 12:01Издаваме соби на туристи во близина на жичарата

Се издаваат соби на туристи и спрат од куќа за новогодишните празници...


1 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

28 јун 00:38Вила Ди Тоше Крушево

Вила Ди Тоше е сместена во центарот на прекрасното Крушево, на атракт...


10 €
или предлог цена
Крушево

Соби

22 јун 09:00IZDAVAM APARTMANI VO KRUSHEVO

Издавам апартмани во Крушево со посебен влез, купатило, кабловска TV ...


1 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

21 јун 08:42ETNO VILA - Krusevo

Uzivajte vo najdobrite smestuvacki kapaciteti vo centarot KRUSEVO. 4...


По Договор
или предлог цена
Крушево

Соби

20 јун 14:37Elitni sobi - Vila **MEDUSA** - vo centarot na Krusevo

Elitni sobi vo srceto na Krusevo. Raspolaga so: dvokrevetni, trokre...


900 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

20 јун 14:37Elitni apartmani - Vila **LA KOLA** - vo centarot na Krusevo

Elitni apartmani vo srceto na Krusevo. Raspolaga so: dvokrevetni sobi...


700 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

20 јун 14:37**ЕТНО Куќа** - КРУШЕВО (Соби и Апартмани)

Uzivajte vo najdobrite smestuvacki kapaciteti vo centarot KRUSEVO. 4...


По Договор
или предлог цена
Крушево

Соби

20 јун 14:37**MEDUSA TEMPLE** - elitni sobi vo centarot na Krusevo

Elitni sobi vo srceto na Krusevo. Raspolaga so: dvokrevetni, trokr...


900 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

20 јун 14:37Студија во центарот на Крушево

Модерно опремени студија во строгиот центар на градот. Повелете! тел...


По Договор
или предлог цена
Крушево

Соби

16 јун 11:04Студиа и апартмани во Крушево - Villa Krusevo Inn

Се издаваат НОВИ студиа и апартмани во Крушево. Истите располагаат со...


1 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

13 јун 11:43Нови апартмани во хотелска зона-Крушево

Апартманите се со посебни влезови, опремени за туристи. Секој апартма...


1 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

13 јун 00:01Апартмани за 3 и 4 лица

Студиата се со посебни влезови, опремени само за туристи. Секое студи...


1 €
или предлог цена
Крушево

Соби

09 јун 14:48Понуда-Продолжен викенд во Крушево

Апартманите се со посебни влезови, опремени за туристи. Секој апартма...


1 €
или предлог цена
Крушево

Соби

09 јун 14:48Викенд во Крушево

Апартманите се со посебни влезови, опремени за туристи. Секој апартма...


1 €
или предлог цена
Крушево

Соби

09 јун 14:48apartman za turisti

se izdava apartman vo centarot na Krusevo, so poseben vlez, dve spaln...


1 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

03 јун 19:40Apartmani Bubamara - Krusevo, strog centar

Izdavam novi studia vo strog centar (20-30 m od gradski plostad). Sek...


1 €
или предлог цена
Крушево

Соби

03 јун 01:45Сместување во Крушево во АПРИЛ И МАЈ

Студиа со посебен влез, опремени за туристи. Секое студио има опремен...


10 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

23 мај 09:14Sobi/Apartmani Krusevo

Се издава сместување во Крушево, спроти спомен куќата на Тоше Проески...


1 €
или предлог цена
Крушево

Соби

11 апр 18:50Трикреветно студио - Винце Апартмани

Студио со три кревети (брачен + единечен), со сопствена кујна, тоалет...


1 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

31 мар 12:45Cetirikreveten apartman - Vince Apartmani-do zicarnicata

Sloboden cetirikreveten apartman, so sopstvena kujna, kupatilo, TV i ...


1 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

28 фев 23:27DiJa Apartments

Максимално уживање во Крушево!!! Искористете го својот одмор во најв...


400 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

05 јан 20:24Izdavam sobi vo centar

Izdavam sobi za novogodisnite praznici, vo blizina na centar na Kruse...


1 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

21 јул 11:44Apartman vo Krusevo

se izdava apartman vo centarot na Krusevo, so poseben vlez, dve spaln...


1 €
или предлог цена
Крушево

Соби

10 јун 17:17Апартмани во Крушево ***

Апармани категоризирани со 3(три) ѕвезди комплетно опремени,секој со ...


1 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

28 јан 08:55Se izdava garsonjera za turisti

Se izdava garsonjera za turisti kompletno opremena so poseben vlez pa...


6 €
или предлог цена
Крушево

Соби

20 јан 19:45АПАРТМАНИ ВО КРУШЕВО

Се издаваат апартмани во Вила Гонча во Крушево - локација меѓу центар...


350 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

05 авг 20:37SOBI I APARTMANI VO KRUSEVO SO PREKRASNA PANORAMA

Se izdavaat sobi i apartmani vo hotelskata zona na Krusevo. Site sobi...


По Договор
или предлог цена
Крушево

Соби

16 јул 21:22ЕФТИНО СМЕАСТУВАЊЕ ВО КРУШЕВО

Издавам посебен спрат од куќа со 3 соби,кујна,купатило и дневен преас...


350 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

18 фев 20:50Апартмани во Центарот на Крушево

Се издава апартман во самиот центар на град Крушево со сопствено купа...


1 €
или предлог цена
Крушево

Соби

06 фев 10:14APARTMANI-SOBI SANI

Apartmanite se naogaat vo strog cantar na gradot . Kompletno se oprem...


5 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

03 фев 14:13APARTMANI-SOBI SANI

Apartmanite se naogaat vo strog cantar na gradot . Kompletno se oprem...


5 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

03 фев 14:12SOBI KRUSEVO

SE IZzDAVAAT SOBI VO KRUSEVO POVEKE INFORMACII NA 078370709 Cenata e ...


500 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

02 дек 15:47КУЌА ЗА ТУРИСТИ ВО КРУШЕВО

Куќата се наоѓа меѓу центарот и жичарницата. Има приземје и спрат. На...


450 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

28 ное 22:45Apartmani vo Krushevo

Se izdavaat 2 apartmani vo centarot na Krushevo so spalna soba, soba ...


1 €
или предлог цена
Крушево

Соби

27 ное 09:32SE IZDAVAAT APARTMANI I SOBI VO CENTAROT NA KRUSEVO

SE IZDAVAAT APARTMANI I SOBI VO KRUSEVO A MOZE I CELA KUKA IZDAVAM K...


400 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

16 авг 21:54Apartmani i sobi vo Krusevo centar (do detskata gradinka)

SE IZDAVAAT APARTMANI I SOBI VO KRUSEVO A MOZE I CELA KUKA IZDAVAM...


400 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

18 фев 14:07APARTMANI I SOBI VO KRUSEVO (MOZE CEL KAT)

SE IZDAVAAT APARTMANI I SOBI VO KRUSEVO A MOZE I CELA KUKA IZDAVAM...


400 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

18 фев 14:07APARTMANI I SOBI VO KRUSEVO

SE IZDAVAAT APARTMANI I SOBI VO KRUSEVO A MOZE I CELA KUKA IZDAVAM K...


400 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

10 фев 16:07SMESTUVANJE VO KRUSEVO

Se izdavaat kompletno opremeni sobi vo Krusevo na glavna ulica, cel s...


1 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

06 фев 23:22Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам