Македонски Брод
                           
14 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Куќа

Продавам имот, двор околу 900м² спрат од куќа 120м² помошен објект 20...


1 €
или предлог цена
Македонски Брод

Куќи / Вили

19 мај 06:43Се продава куќа со двор

Се продава куќа на два спрата со дворно место и вкупна површина од 42...


По Договор
или предлог цена
Македонски Брод

Куќи / Вили

28 фев 07:55Македонски Брод 81м2 кат со 850м2 плац

928...Партенон Недвижности продава кат од кука во Македонски Брод во ...


35.000 €
или предлог цена
Македонски Брод

Куќи / Вили

29 сеп 14:33Kuka vo Makedonski Brod

Kukata e karabina. Imotno pravno I urbanisticki so komplet I dokumenti


1 €
или предлог цена
Македонски Брод

Куќи / Вили

29 авг 11:09Makedonski Brod-Idealen Deloven Prostor na prometna lokacija

MyNewHome-PropertySkopje ИЗДАВАМЕ Атрактивен Деловен простор на пре...


2 €
или предлог цена
Македонски Брод

Куќи / Вили

08 јул 20:48se ptodava kujka

Se prodava kujka vo gradot vo makedonski brod so ovostarnik izvorska ...


2 €
или предлог цена
Македонски Брод

Куќи / Вили

20 окт 20:18Брагорски Апартман

Апартманот се наоѓа во Македонски Брод. Апартманот е 120 м2, со невер...


600 МКД
или предлог цена
Македонски Брод

Куќи / Вили

23 јул 23:05Куќа во с.суводол

Повеќе информации на 078241569


2 €
или предлог цена
Македонски Брод

Куќи / Вили

24 јун 12:58Se prodava kukja

Se prodava kukja, vo odlichna sostojba, prilichno nova gradba, vednas...


90.000 €
или предлог цена
Македонски Брод

Куќи / Вили

20 јун 13:00Се продава куќа во село Слатина (Порече, Македонски Брод)

Се продава стара селска куќа со приземје и спрат и дворно место во се...


2.500 €
или предлог цена
Македонски Брод

Куќи / Вили

04 мај 19:31Се продава куќа во Македоснки Брод

Се продава куќа во Македоснки Брод Цена по договор Контакт 070318931


По Договор
или предлог цена
Македонски Брод

Куќи / Вили

25 апр 00:05Се продава куќа

Се продава куќа карабина на ул. Душан Митрески - Македонски Брод. Ку...


1 €
или предлог цена
Македонски Брод

Куќи / Вили

17 мар 19:25Vikendica na ezero Kozjak

Vikendicata e do samiot asvalt, pod koj se naoga ezeroto Kozjak vo me...


23.000 €
или предлог цена
Македонски Брод

Куќи / Вили

14 окт 10:17Се продава куќа

Се продава куќа на два спрата со дворно место и вкупна површина од 42...


1 €
или предлог цена
Македонски Брод

Куќи / Вили

23 јул 00:24Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам