Македонски Брод
                   
23 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава плац во село Лаг, Македонски Брод

Се продава плац од 506 м2 на мирна локација во село Лаг, Македонски Б...


По Договор
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

05 јун 23:45Se PRODAVAAT ITNO!!!

Se prodava Niva ( plac ) vo Makedonski Brod, na polovina pat megju se...


5 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

01 јун 14:19plac na kozjak

se prodava plac na ezero kozjak vo s.Belica. placot se naoga pokraj ...


1 МКД
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

14 мај 14:56НИВА 1000м2, с. Белица Македонски Брод

Се продава нива во с. Белица, до река Белица.


25.500 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

09 апр 19:09Se prodava niva vo Makedonski Brod

Се продава нива во Македонски Брод до река Треска Катастарска општин...


6 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

08 фев 02:11Se prodava Niva vo Makedonski Brod

Се продава нива во Македонски Брод до река Треска Катастарска општин...


6 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

08 фев 02:01Prodavam plac na Kozjak so komunalii i odobrenie za gradba

Prodavam prekrasen plac na ezeroto Kozjak, so plateni komunalii za iz...


1 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

02 ное 11:10Kozjak

Prodavam plac vo Kozjak na 150 m od ezeroto vo novata naselba kaj Bli...


4.500 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

15 сеп 11:01Atraktivni parceli vo s. Gorna Belica, Porecje

Se prodavaat parceli na atraktivno mesto vo s. Gorna Belica, Porecje ...


1 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

29 јун 12:14Плац и ниви

1. Плац на улица Цветан Димов од 469 м2 со платени комуналии и излегу...


10 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

04 јун 11:25Se prodava plac vo s.Blizansko do ezeroto

Itno prodavam plac vo selo Blizansko... placot e 497m2 so markica za ...


23 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

01 јун 11:25Се продава плац во викенд населба Близанско

Се продава плац 360 м2 со имотен лист и маркица за градба. Плацот е л...


12.600 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

04 апр 18:32Plac vo Makedonski Brod / Плац во Македонски Брод

Се продава плац во Македонски Брод 432 метри квадратни. Комплет плате...


20 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

19 фев 17:05Prodazba na niva na Belicka reka (Poreche)

Se prodava niva od 1600 m2 do sam glaven pat i pokraj reka. Nivata e ...


30 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

28 окт 20:08Se prodava Niva

Niva od 1175 vo selo Slatina i niva pokraj rekata Treska vo atarot na...


6 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

19 јул 17:30VIKEND KUKA EZERO KOZJAK ATRAKTIVNA LOKACIJA

SE PRODAVA PLAC VO OPSTINA MAKEDONSKI BROD VIKEND NASELBA DOLNA BELIC...


1 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

09 јун 08:12Плац во село Белица

Се продава плац на пат за село белица после Ресоран Чифлик во тивко и...


10 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

03 дек 16:36Plac vo Kozjak

Plac vo Kozjak so pogled na ezero, naselba Blizansko, so plateni komu...


4.500 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

02 дек 13:47Се продава плац во с.Белица,општина Македонски Брод

Се продава земјиште во с.Белица,општина Македонски Брод на место вика...


15 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

30 јул 14:03Plac

HITNO SE PRODAVA ZARADI ZAMINUVANJE VO STRANSTVO ATRAKTIVEN PLAC NA A...


1 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

11 мај 21:03Zemljiste s kucom

10 minuta voznje od centra grada Mojkovca,odlicna lokacija ,prelijepo...


300.000 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

06 апр 10:54NIVA VO DVORCI KICEVO, DO TRESKA, KAJ IZVOROT VIKAN PITRAN

MESTO POGODNO ZA RIBNIK, VEDNAS DO TECENIE NA REKATA TRESKA I IZVOROT...


1 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

15 фев 09:21FARMA

se prodava plac od 5000 kvadrati so ne izdradena celostna farma za st...


1 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

16 дек 22:23Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам