Македонски Брод
Подкатегорија:
                   
8 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

IMT 506 so oprema zacuvan

Se pordava IMT 506 vo super sostojba. So kultivatorot sleduvaat trkal...


400 €
или предлог цена
Македонски Брод

Земјоделски возила / Останато

18 мај 19:18Plug za vajgajne kompiri

Za motokultivator


20 €
или предлог цена
Македонски Брод

Земјоделски возила / Останато

12 мај 09:06Metalni trkala za motokultivator

Trkalata se samopraeni gi prodavam so se osovini


20 €
или предлог цена
Македонски Брод

Земјоделски возила / Останато

03 мај 10:36Traktor Deutz Meili so motor Tam 2001 75ks

Регистриран со документи Приколка за дрва (ступчар со гуми 20) Плуг...


1 €
или предлог цена
Македонски Брод

Земјоделски возила / Трактори

31 мар 16:01Traktor Deutz Meili so motor Tam 2001 75ks

Регистриран со документи Приколка за дрва (ступчар со гуми 20) Плуг...


1 €
или предлог цена
Македонски Брод

Земјоделски возила / Трактори

17 мар 18:21Се продава УНИВЕРЗАЛ 445.

Тракоторот е во Солидна состојба Тел. 078/203-706


2.300 €
или предлог цена
Македонски Брод

Земјоделски возила / Трактори

04 окт 16:13Imt 509 dizel motokultivator

Prikolica Plug obrtac Freza Kosacica Tegovi Grabalici Kultiv...


1.500 €
или предлог цена
Македонски Брод

Земјоделски возила / Трактори

18 апр 17:30Ferguson IMT 539 - Freza - Lada Samara

Ferguson 539 - 1991 god. Rabotni sati 3450, Vtor sopstvenik , redovno...


1 €
или предлог цена
Македонски Брод

Земјоделски возила / Трактори

02 мар 20:43Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам