Куманово
                   
603 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac vo Opstina Staro Nagoricane

Се продава плац во Општина Старо Нагоричане с.Челопек 3000 м2 8€м2 ...


8 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

29 мај 20:15Промовирано

Plac vo Stari lozja

Urbaniziran plac od 1245 m2, m.v Stari lozja,super lokacija!


35 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

31 мај 22:28Промовирано

Se prodavaat placevi vo N.Karpos ul.160 bb

Se prodavaat placovi vo nas. Karpos na ul. 160 bb Plac br.1 od 106...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 11:19SE PRODAVA NIVA 6599 M2 VO BABIN DOL

Parcelata se naogja na vlezot vo Babin Dol do samiot asfalten pat, pr...


1 €
или предлог цена
- 97 % Попуст
30 €
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 10:25NIVA-PLAC VO s.ROMANOVCE DO AVTOPAT KUMANOVO- SKOPJE

PRODAVAM NIVA-PLAC VO SELO ROMANOVCE OD 13268m2 VIKANO MESTO SREDNA K...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 10:22Niva vo Dolno Konjare na izlez od Kumanovo

Се продава нива на почетокот од регионалниот пат Куманово-Крива Палан...


200 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 07:23Se prodavaat nivi sproti etno selo timcevski

Se prodavaat nivi vo Mlado Nagoricane potocno vo mesto Pod Kamenciki ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 18:51Se prodava niva vo selo Pcinja

Se prodava niva od 3652m2 vo S.Pcinja Kumanovo. Nivata ima priklucok ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 18:51Plac vo Banevo Trlo

Plac vo Banevo Trlo nad Pin Petrol i Multi Media. Broj na parcela: 12...


32.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 18:50УРБАНИЗИРАНИ ПЛАЦЕВИ

СЕ ПРОДАВААТ ПЛАЦЕВИ СО ВКУПНА ПОВРШИНА ОД 1187м2. кп.19793/3 Локаци...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 17:45Земјиште во Љубодраг

површина од 26709m² https://ossp.katastar.gov.mk/OSSP/faces/pu...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 17:05.... PRODAVA SE PLAC .....UL...120....ISPOD KASARINA...

SE PRODAVA PLAC VO NASELBA KARPOS(RAJKOVA KUKA) NA ULICA 120 SKA ISPO...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 15:40Нива на Никуљски пат

Продавам нива на Никуљски пат, населба Карпош од 5531 м2. Во нивата и...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 15:28Plac na atraktivna lokacija vo Kumanovo

Продавам (ili izdavam) Плац со маркица за градба на деловен објект,на...


40 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 13:21PRODAVAM PLAC 352m2 vo VINCE

Плацот е наменет за градина, бавча, 352m2. с. Винце. Чист имотен лис...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 12:53Се продаваат 3 градежни парцели, во населба Банево Трло

Се продава атрактивно градежно земјиште во населба Банево Трло (во бл...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 12:12СЕ ПРОДАВА ЛОЈЗЕ И ОВОШТАРНИК

Се продава лојзе и овоштарник во село Челопек, парцелата е со површин...


12.900 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 10:46СЕ ПРОДАВА НИВА 5655m2 ДО АСВАЛТЕН ПАТ

СЕ ПРОДАВА НИВА 5655m2 НА ПАТ ОД НИКУЉАНЕ КОН ЧЕЛОПЕК ДО САМИОТ АСВАЛ...


2 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 10:46PRODAVAM 2 NIVI VO MLADO NAGORICHANE

3700 m2 /// 6900 m2 ZEMJODELSKO / GRADEZHNO ZEMJISTE , IMA VO...


3 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 09:35Se prodava Niva (OVOSTARNIK) vo selo Kokoshinje

Se prodava Niva od 4000 m2 vo selo Kokoshinje so Ovostarni nasadi (ov...


8 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 09:31Prodavam niva vo S.Nagoricane na50m od pat za banja Strnovac

Se prodava niva vo op. Staro Nagoricane na 40~50M od patot za banja ...


225 МКД
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 09:25Prod.niva s.Supli Kamen pogodna za vikendica

Prodavam niva pogodna za vikendica ima struja izleguva na pat i reka....


5 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 09:11PRODAVAM NEKOLKU PLACA VO SELO GRADISTE -KUMANOVSKO

PRODAVAM : 4 PLACA (LIVADA) POGODNI ZA IZGRADBA NA VIKEND KUCI I PL...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 06:46КОПЛЕТЕН ЛУКСУЗЕН ИМОТ ВО с.ГРАДИШТЕ,КУМАНОВСКО

155.000 € Цената е фиксна Квадратура: 294 m² Број на со...


155.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 06:46Се продава нива

Се продава оградена нива од 4389 метри квадратни. Нивата е на локациј...


1 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 01:47Se prodava ovostarnik so leshnici 6775m2 dobra investicija !

Se prodava ovostarnik niva so nasad na 300 lesnici od najbarana sort...


6 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 00:07Kupuvam zemljiste, niva

Kupuvam niva vo Staro, Mlado Nagoricane ili Vojnik so pat i realna ce...


1 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

04 јун 23:53Se prodava niva vo s. Ml. Nagoricane, Kumanovo

Se prodava niva so povrsina od 9098m2 vo s. Mlado Nagoricane, Kumanov...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

04 јун 19:39Niva vo s.Vojnik 1950 m2 (5 EUR/m2)

Niva vo s.Vojnik 1930 m2 Katastarska opshtina: Vojnik Imoten list...


5 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

04 јун 16:42Купувам плац

Kupuvam plac so gradezna dozvola i markica, povrsina od 300 do 500m2,...


38.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

04 јун 15:28Plac so kukja vo izgradba (Gladno pole)

Se prodava plac od 610 m3 i kukja vo izgradba 14x12m so dva vleza, pl...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

04 јун 14:45Plac od 2.738 (1.345+1.393) m2 vo Dobrosane

Se prodava delliva niva od dve parceli po 1.345 m2 i 1.393 m2, vkupno...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

04 јун 13:10Gradezen plac zad klanica-Dobrosane 6627 m2

Se prodava delliva niva od 6.627 m2 vo Dobrosane. Nivata se naoga zad...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

04 јун 13:10Prodavam plac (niva) vo s. Vojnik

Prodavam plac (niva) vo s. Vojnik. Placot e do pat - Vojnik - Klecovc...


12 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

04 јун 13:01Prodavam DVE nivi vo s. Makres Kumanovo

Opstina staro Nagoricane s. Makres Ednata e 10.555 m2 drugata e 8303...


7 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

04 јун 13:01PLACEVI VI NAS.KARPOŠ(RAJKOVA KUĆA) I CRNO POLE

1plac na ul.36 k.p.5545 811 m2 2plac crno pole k.p.1785 i 1790 ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

04 јун 12:41PLAC VO BEDINJE

Se prodava plac vo Bedinje -reka do pat pogoden za izgradba na vike...


11.111.111 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

04 јун 12:32Plac na industriska Bedinje

Se prodava plac do Agro kumanovo ,od 1600 m2 ,gradezno zemjishte za s...


25 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

04 јун 12:32Plac vo Gladno Pole na asfaltirana ulica

Se prodava plac vo gladno pole nad igroteka stars. INFO na 078-455-4...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
50.600 €
Куманово

Плацеви и Ниви

04 јун 12:20Niva vo s.Mlado Nagorichane

Se prodava niva od 3200 m2 vo s. Mlado Nagorichane na ubava loka...


5 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

04 јун 11:19Niva vo c.Recica Kumanovo

Niva vo selo Recica Kumanovsko vo mesto vikano poljana so 5170 m2 I b...


2 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

04 јун 10:26Se prodava Niva 460 m2/vednas do pat Ovce pole-Kumanovo/

Prodavam /KP.1592-KO.Kokosinje/ Niva 460m2 cena: Po dogovor/ vednas d...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.500 €
Куманово

Плацеви и Ниви

04 јун 07:22Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам