Куманово
                   
588 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PLAC VO DOVEZENCE 2400M2 POGODNO ZA VIKENDICA DO KRIVA REKA!

Prodavam (plac)2400m2, povolno vo s.Dovezence Kumanovsko vo edno od ...


7.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00Промовирано

se prodava niva posle most na reka pcinja

se prodava niva posle most na reka pcinja ima struja


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 мај 10:41Промовирано

se ptodava niva blizu etno selo

se prodava niva blizu etno selo mosa mel mlin blizu avotopat ima voda...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 мај 10:41Промовирано

Земјиште во Љубодраг

површина од 26709m² https://ossp.katastar.gov.mk/OSSP/faces/pu...


7 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 02:14Niva vo Bedinje

Se prodava niva so povrsina od 1939m2 vo mesto vikano Reka vo Bedinje...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 02:11Plac / Zapocnata kukja vo Dobrsane Dobrosane Vera Kotorka

Se prodava plac so zapocnata gradba(podrumski del i ploca) vo naselba...


1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 22:55Se prodavaat nivi vo mlado nagoricane

Se prodavaat nivi vo mlado nagoricane mala poganci so broj na imoten ...


3 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 20:54PRODAVAM NIVI VO TABANOVCE

Prodavam nivi vo tabanovce povekje info na telefon: sliki parceli se ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 16:53  НОВ ОГЛАС

Се продава плац !!!

Се продава плац на автопат Куманово -Крива Паланка село Војник.Плацот...


61.000 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 16:44Се продава плац !!!

Се продава плац во градежен реон најпогоден за бизнис .Плацот е на са...


46.000 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 16:44Се продава плац !!!

Се продава плац во село Војник од 9006 м ,погоден за бизнис или остан...


По Договор
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 16:44Се продава плац во Карпош

Се продава плац во населба Карпош на Никуљски пут-Куманово. Се наоѓа ...


35 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 15:19Parceli, Banevo Trlo

Se prodavaat placevi so markici za gradba, ul. Gjuro Pucar Stari. Cen...


45 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 14:11Placevi, Gladno Pole

Se prodavaat placevi za gradba koi izleguvaat na asfalten pat vo Glad...


55 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 14:11Plac,čerkez,/železnička

Se prodava plac od 4000m2, blizu Cerkez/zeleznicka Kumanovo,plac so v...


1 МКД
или предлог цена
- 93 % Попуст
15 МКД
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 13:28PLAC VO DOVEZENCE 2400M2 POGODNO ZA VIKENDICA DO KRIVA REKA!

Prodavam (plac)2400m2, povolno vo s.Dovezence Kumanovsko vo edno od ...


7.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00Plac

Se prodava plac vo naselba Pero Cico(banevo trlo)ul.Gjuro pucar stari...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 10:16plac-niva

prodavam niva-plac pogoden za gradba odalecen na 500 metri od prugata...


5 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 09:13Нива на Никуљски пат

Продавам нива на Никуљски пат, населба Карпош од 5531 м2, цела или на...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 08:48ZEMJISTE ZA INDUSTRISKI OBJEKT

Se prodava zemjiste od 1948 m2 vo m.v.Trliste - Rajkova Kukja - Kuman...


60.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 07:54NIVA do reka Pcinja

Se prodava niva 200 metri do reka pcinja vo okolina na Supli Kamen 13...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

23 мај 15:57Se prodava niva

Se prodavaat 2 nivi so vkupna povrsina od 13500 m2. Nivite se naodja...


32.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

23 мај 15:05Prod.niva s.Supli Kamen pogodna za vikendica

Prodavam niva pogodna za vikendica ima struja izleguva na pat i reka....


5 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

23 мај 14:40Se izdava plac do pat vo Ajducka cesma

Se izdava plac vo Ajducka sesma karsi "Jane prodavnica za stocna hran...


300 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

23 мај 14:27Mala Kukicka so Parcela 2000m2 vo Bejtovi nivi

ITNO I POVOLNO! Se prodava niva-Bavca so mala stara kukička vo Bejto...


50 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

23 мај 13:31NIVA PLACEVI 4300m2 Igo Trickovic ul 405 POVOLNO

TNO I POVOLNO SO I ZA: NA NAJNISKA CENA ZA BIZNIS! Se prodava Niva-P...


8 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

23 мај 13:31Se prodavaat placevi vo N.Karpos ul.160 bb

Se prodavaat placovi vo nas. Karpos na ul. 160 bb Plac br.1 od 106...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

23 мај 12:39PRODAVAM PLAC VO DOBROŠANE NA GLAVEN PAT

630 m2 x 30 eur/m2 - FIKSNA CENA !! Placot e na Samiot Glaven/Region...


30 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
35 €
Куманово

Плацеви и Ниви

23 мај 11:29PLAC DO GLAVEN PAT - MOZNA ZAMENA

Se Prodava Plac vo Strezovce do Glaven/Magistralen Pat- 2400/m2 - 3 e...


3 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

23 мај 11:29NIVA-PLAC VO s.ROMANOVCE DO AVTOPAT KUMANOVO- SKOPJE

PRODAVAM NIVA-PLAC VO SELO ROMANOVCE OD 13268m2 VIKANO MESTO SREDNA K...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

23 мај 09:38Plac Плац

Се продава Плац/Нива 4400m2 во с.тромега 20 метри до асвалтен пат пог...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
16.000 €
Куманово

Плацеви и Ниви

23 мај 06:59Plac vo gladno pole

Se prodava plac vo gladno pole do pat, 200metri od asfalt Cena po ...


50 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

22 мај 18:30SE PRODAVA

SE PRODAVA niva do Nikuljski pat vo naselba Karpos( Rajkova Kukja) so...


7 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

22 мај 17:06Prodavam niva vo S.Nagoricane na50m od pat za banja Strnovac

Se prodava niva vo op. Staro Nagoricane na 40~50M od patot za banja ...


4 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

22 мај 11:30Prodavam niva vo SNagoricane na300m od pat za banja Strnovac

Se prodava niva vo op. Staro Nagoricane na 300M od patot za banja Str...


275 МКД
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

22 мај 11:29Се продава 2 плаца

Се продават 2 плаца во населба добрашане локација : пред кланица спро...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

22 мај 10:07Plac so kukja vo izgradba (Gladno pole)

Se prodava plac od 610 m3 i kukja vo izgradba 14x12m so dva vleza, pl...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

22 мај 09:47ZEMJA VO S.PCINJA 100 D.m.kv

SE PRODAVA ZEMJA VO SELO PCINJA VO MESTO VIKANO PLOSTAK 8.5DEKARI SO ...


150 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

22 мај 05:15УРБАНИЗИРАНИ ПЛАЦЕВИ

СЕ ПРОДАВААТ ПЛАЦЕВИ СО ВКУПНА ПОВРШИНА ОД 1187м2. кп.19793/3 Локаци...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

21 мај 20:07Plac na atraktivna lokacija vo Kumanovo

Продавам (ili izdavam) Плац со маркица за градба на деловен објект,на...


5 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

21 мај 11:41se prodava plac gradezno zemjiste

xitno se prodava plac gradezno zemjiste 1200km vo nas babin dol inf n...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

21 мај 10:34СЕ ПРОДАВА НИВА 5655m2 ДО АСВАЛТЕН ПАТ

СЕ ПРОДАВА НИВА 5655m2 НА ПАТ ОД НИКУЉАНЕ КОН ЧЕЛОПЕК ДО САМИОТ АСВАЛ...


2 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

20 мај 22:28СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ 15 000 м2 ( ПРОЕВЦЕ / ТРОМЕЃА )

Се продава нива 15 000 м2 Нивата се наоѓа над ВОЕН МАГАЦИН - Н.Пр...


5 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

20 мај 16:51Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам