Куманово
Подкатегорија:
                   
182 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ГАРНИТУРА

Аголна гарнитура со фотеља, претапацирана добро сочувана.


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:30Prodavam trpezariska masa i stolici

Prodavam trpezariska masa i 6 stolici Mahagoni Kumanovo Komplet 16....


16.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Дневна соба / Маси

Вчера 18:10  НОВ ОГЛАС

Prodavam klub masa

Prodavam klub masa - Mahagoni Kumanovo


6.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Дневна соба / Маси

Вчера 18:07  НОВ ОГЛАС

Се продава регал

Продавам регал половен но вистински зачуван , голем за складирање на ...


3.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
4.500 МКД
07 јун 13:00тросед

Се продава тросед. Троседот се спушта за спиење Контакт 075882...


По Договор
или предлог цена
07 јун 09:26Garnitura vo odlichna sostojba

Se prodavaat trosed, dvosed, fotelja i kluba masichka vo odlichna sos...


20.000 МКД
или предлог цена
07 јун 09:01Izrabotuvame prekrasni masi od masivno drvo

Imame na raspolaganje sekakov vid na drvo za izrabotka na masi so epo...


500 €
или предлог цена
Куманово

Дневна соба / Маси

06 јун 19:34Herman Miller Eames Lounge Chair Replica

Dizajnerski Kozni Fotelji so Taburetki Tall Verzija! 🔥🔥🔥 Izrabot...


1.299 €
или предлог цена
Куманово

Дневна соба / Фотељи

06 јун 14:01Ekokoza

Trosed ,dvosed i fotelja.Vo supe sostojba , samo trosedot se spusta k...


15.000 МКД
или предлог цена
06 јун 10:51Se prodavat Trosedi

Se prodavaat dva isti trosedi, cena za dvata 10.000 denari Info na 0...


10.000 МКД
или предлог цена
04 јун 21:48Кожна модерна фотеља

Кожна црвена фотеља користена многу краток период буквално како нова.


290 €
или предлог цена
Куманово

Дневна соба / Фотељи

04 јун 14:34Se prodava trosed+dvosed

Se prodava dobro socuvan Trosed+Dvosed proizvodstvo Simpo.


3.500 МКД
или предлог цена
03 јун 21:53ITNOO!! Se prodava garnitura + klub masa!!!!

Garnitura od eko koza so dimenzii 190 + 190 + 95 zaedno so klub masa ...


350 €
или предлог цена
03 јун 11:44KAUC, КАУЧ

Продавам кауч - добро сочуван. Цена по договор. Телефон за инфо 075...


1 €
или предлог цена
02 јун 16:32Кожна аголна гарнитура

Се продава кожна аголна гарнитура купена од Punkt Mebel, користена мн...


800 €
или предлог цена
01 јун 20:27Комплетна дневна соба луксозна

Многу малку користена дневна соба 2 троседи 2 фотели Клуб маса Маса...


1.800 €
или предлог цена
01 јун 17:09Masa so 6 stolici

Masata e kako nova.


710 €
или предлог цена
Куманово

Дневна соба / Маси

01 јун 09:55Garnitura 3,3,1,1 i masa

Malku koristeni.


1.800 €
или предлог цена
31 мај 21:49Fotelja na rasklopuvanje

Fotelja na rasklopuvanje


2.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Дневна соба / Фотељи

31 мај 19:30Regal

Se prodava regal, koristen socuvan 300*59*192.Tel.078382310


8.000 МКД
или предлог цена
31 мај 11:54Prodavam nov Trosed Bono

Se prodava nov trosed Bono... kupen pred 20 dena voopsto ne upotrebuv...


22.000 €
или предлог цена
31 мај 11:53Elementi za dnevna soba

Se prodavaat dva elementa za vo dnevna soba. Dolniot e so tri fioki d...


9.000 МКД
или предлог цена
31 мај 10:01MEBEL

Se prodava komplet mebel od trosoben stan: dnevna soba i hodnik. Pov...


По Договор
или предлог цена
31 мај 09:43Trosed, dvosed, bar...

Prodavam - komplet garnitura za sedenje trosed, dvosed, fotelja = ce...


1 МКД
или предлог цена
30 мај 14:06trosedi

3+3+3 1 tv komoda i 1 plakar kupeni 1300 evra novi se kako na salon...


800 €
или предлог цена
26 мај 21:55garnitura

komlet so tv komoda koxhni 100%


600 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
900 €
26 мај 21:55Prodavam trosed

Продавам тросед Симпо направено хемиско чистење во склоп на целиот д...


1 €
или предлог цена
25 мај 12:41Racno izrabotena club masa

Visina 45cm Dolzina 1,2m Sirina 54cm


18.000 МКД
или предлог цена
24 мај 16:43Regal 129 evra golem hitno

Se prodava regal sacuvan 076607772 hitno


6.000 МКД
или предлог цена
24 мај 15:40Dvosed trosed fotelja 99 EVRA hitno

Trosed , dvosed i fotelja hitno za 99 evra sacuvani 076607782


60 €
или предлог цена
- 39 % Попуст
99 €
24 мај 15:36PLAKAR I POLICI

Golem plakar 2500 den Mal plakar 1000 den Polici 1000den Za podeta...


1.000 МКД
или предлог цена
22 мај 21:49Garnitura za sedenje

--Garnitura za sedenje..


1 МКД
или предлог цена
21 мај 07:35garnitura troset dvoset dve fotelji

troset dvoset i dve fotelji Garniturata e kako nova, dobro socuvana...


300 €
или предлог цена
19 мај 21:14Prodavam Lampa

Модерна и стилска лампа со инокс ефект, совршен декор за вашиот дом. ...


100 €
или предлог цена
17 мај 07:50Панел за гардероба

Панел за гардероба нов на пакетот. Донесен од Австрија


1.000 МКД
или предлог цена
16 мај 17:51garnitura troset dvoset fotelja

Se prodava agolna garnitura koristena. 3-2-1 so lezaj. Cena po dogo...


250 €
или предлог цена
16 мај 14:22Термо печка 6кв

Одлично сочувана цена по договор. контакт 078 313-959


1 €
или предлог цена
16 мај 14:11Trosed, dvosed i fotelja

Se prodava komplet garnitura trosed, dvosed i fotelja vo dobra sostoj...


По Договор
или предлог цена
15 мај 09:57Garnitura za dnevna soba i krevet+2duseci za detska soba

Garnitura e 3+3+1 Krevet e kupena pred 1 godina od Mebel Lacka, e dv...


По Договор
или предлог цена
14 мај 11:42Agolna garnitura + masa

Se prodava agolna garnitura vo mnogu dobra sostojba so dve trosedi + ...


300 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
330 €
13 мај 23:51Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам