Куманово
                   
165 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PEUGEOT EXPERT 2.0HDI, NOV UVOZ CH, 2009 NOVOO!!!

Prodavam 🇨🇭🇨🇭🇨🇭peugeot expert kombe 2.0 hdi(88kw) 2009 god so n...


4.900 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

23 мај 09:36Промовирано

Peugeot Expert 2.0Hdi 120ks Klima Swiss

Peugeot Expert 2.0Hdi 2008/09god, 88kw/120ks najdobri i mnogu pogoden...


5.300 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 09:26Промовирано

FORD TRANZIT 2.2 Tdci Dizel SWISS KLIMA STAKLO

Ford Transit 2007 2.2 Dizel 63kw/85ks najdobar i mnogu ekonomicen diz...


5.600 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 09:25Промовирано

Delovi za Mercedes sprinter i vito

Delovi za Mercedes Sprinter Vito Od 2006 god do 2017 072-593-292


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 22:07MERCEDES SPRINTER

IMAME DELOVI ZA MERCEDES SPRINTER 311CDI MOTOR MENJAC DIFERENCI...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 22:06DELOVI ZA CRAFTER

DELOVI ZA CRAFTER OD 2006 god do 2013 motor menjac shasia branik ...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 22:06DELOVI ZA MERCEDES VITO

DELOVI ZA MERCEDES VITO 2000 DO 2012 god original delovi motor vit...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 22:05Ford tranzit - bandasi i gumi polovni

Se prodavaat dva bandasa so letni gumi vo solidna sostojba 195/70/1...


100 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 17:13RENAULT MASTER 2.3D 2011 UVEZEN OD CH

RENAULT MASTER 2.3 дизел 125 кс 2011 godina 107kw 188.000 км re...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 15:27PEUGEOT EXPERT 2.0HDI 2007

EXPERT 2.0HDI SERVISIRAN 220.000km REGISTRIRAN DO 04.2023 2007 G...


5.200 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 15:27Mercedes Vito 111 CDI 2010 godina

Se prodava mercedes vito vo top sostojba,full oprema,cena 6500 evra ...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 14:03Ford tranzit 8+1 2002 g registriran cela godina

Cela godina registriran so zelen karton novi gumi kompleten servis c...


3.300 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 13:00Peugeot Expert 2.0Hdi 120ks Klima Swiss

Peugeot Expert 2.0Hdi 2008/09god, 88kw/120ks najdobri i mnogu pogoden...


5.300 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 09:26Fiat Scudo 2.0Mjet 120ks Novo Staklo

PRODAVAM FIAT SCUDO KOMBE 2.0 MJET 88KW/120KS 2008 GOD SO NAJEKONOMIC...


4.900 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 09:25FORD TRANZIT 2.2 Tdci Dizel SWISS KLIMA STAKLO

Ford Transit 2007 2.2 Dizel 63kw/85ks najdobar i mnogu ekonomicen diz...


5.600 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 09:25Opel Combo 1.3 CDTI 2016 GOD. 113.000km

ABS-SERVO -електрика на прозори -централна брава -клима -радио -Bluet...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 08:06Opel Combo 1.3 CDTI 2016 GOD. 109.000km

ABS-SERVO -електрика на прозори -централна брава -клима -радио -Bluet...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 08:06Ford tranzit 8+1 2002 g registriran cela godina

Registriran so zelen karton novi gumi 3300 e tel 076 555-338


3.300 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

23 мај 21:25IVECO DAILY 35 S 10 HPI

Kombeto evo odlicna sostojba 35s10 hpi God na pr 2003 Novi gume ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

23 мај 20:43Subaru Libero 4x4 4wd

Se prodava Subaru Libero 1.2, 1994 godina so atestiran plinski ured. ...


1.600 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

23 мај 15:16Subaru Libero 4x4

Se prodava Subaru Libero 1.2, 1994 god. vo neispravna sostojba. Defek...


600 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

23 мај 14:42Iveco Daily 2.8 TD Doka 7 Sedista

Se prodava Iveco Daily 2.8 TD Doka 7 Sedista 1998 Godina vo super sos...


4.999 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

23 мај 10:27Renault Trafic 1.9 DCI 2005 GODINA FRIGO LADILNIK

Se prodava Reno Trafic 1.9 DCI Frigo Ladilnik vo super sostojba so re...


4.850 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.950 €
Куманово

Комбиња

23 мај 10:27PEUGEOT EXPERT 2.0HDI, NOV UVOZ CH, 2009 NOVOO!!!

Prodavam 🇨🇭🇨🇭🇨🇭peugeot expert kombe 2.0 hdi(88kw) 2009 god so n...


4.900 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

23 мај 09:36WL TRANSPORTER T4 1.9 DIZEL

Se podava registrira cela godina 1.9 td 1999 god Za povise info na...


1.700 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

22 мај 13:52Citroen Jumpy 1.6Hdi 90ks Swiss Staklo

Citroen Jumpy 2008/09 1.6hdi 66kw/90ks najekonomicen dizel motor. Uv...


4.900 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

22 мај 10:31Iveco 3.0 Motor vo delovi

Motor 3.0 vo delovi


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

22 мај 06:59Iveco Zamaec 3.0

Set zamaec varijabilen potisna lamela iveco 3.0


2 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

22 мај 06:59Fiat Scudo 2.0 hdi L2 LONG

FIAT Scudo MAXI 2.0 hdi 88 kw (120 ks ), 2008 godina,odlicna sostojba...


4.990 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

21 мај 09:07Peugeot Expert , STAKLO NOVO, SWISS

Peugeot expert 2.0 hdi 120 ks, 2011 godina, najdobriot i najpogodenio...


5.200 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

21 мај 09:00Peugeot Expert , 2011. Swiss

Peugeot Expert 2011 godina, 2.0 hdi, 88 kw ( 120 ks) 6 stepena manuel...


5.200 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

21 мај 08:46Specialno Vozilo za Slep Sluzba RENAULT MASTER 2.5DCI so 5m

Se Prodava Slep Sluzba RENAULT MASTER 2.5DCI so 5metri nova platforma...


8.950 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

20 мај 08:53Selidbi, transport, prevoz

Sakate da premestite pijano, sporet ili nesto uste potesko? Za nas ov...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Комбиња

19 мај 07:49Renault Master kombe

2006 god tovarno. Moze zamena so moja ili Vaša doplata. Kombe patnick...


4.500 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

18 мај 21:24Mercedes Sprinter City -07

Mercedes Sprinter City Za gradski prevoz Mesta za sedenje/stoenje:1...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

18 мај 17:43LT 23 SEDISTA KLIMA

LT KLIMA WEBASTO registrirano Mercedes motor vo ODLICNA SOSTOJBA NO...


7 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

18 мај 14:20Polovni delovi za Fiat Dukato

Polovni delovi za Fiat Dukato 2.8 jtd od 1995 do 2000 god. Menjac,gl...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

18 мај 09:33Rasturen Menjac za iveko kombe

Digitalan tafograf. Se prodava menjac za iveko kombe 1998 godina r...


200 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

18 мај 09:33Citroen Jumpy, Exper,Scudo,

Citoren Jumpy L1 H1, 2007 godina 1.6 hdi 90 ks, so KLIMA, 183.000 km,...


4.950 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

18 мај 09:01Mercedes VITO 3000€

Mercedes vito klasa V 2000 god .pominati 250 000 km .na bugarski ta...


3.000 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

17 мај 10:37Opel Vivaro /Renaul Trafic/ 2.0tdci 2.5tdci

Skoro se


5 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

17 мај 06:56Iveco racka za vrata nova

Racka za stranicna vrata


50 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

16 мај 07:41Iveco desna vrata

Iveco desna vrata


100 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

16 мај 07:41Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам