Куманово
                   
171 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PEDA - ET SPORT 50 4T

Tехнички податоци: • зафатнина: .............................. 45 cm...


1.550 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

19 мај 08:49Промовирано

Aprilia sr 50 2020god, kako nova

Prodavam aprilia sr 50 2020godina 5900km pominati!!! Registrirana, ...


2.499 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 22:11GENERIC XOR STROKE 50CM3

Generik Xor Stroke 50cm3 2t god.proizv.2010god. Prv sopstvenik,kupen...


660 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 15:51  НОВ ОГЛАС

APN 6 1999

Prodavam APN 6 vo fabricka sostojba so original gumi prva farba ke ve...


1.000 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 13:40PEDA - DABRA 50 4T

Tехнички податоци: • зафатнина: ............................ 50 cm³ ...


1.190 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 13:00PEDA - ROCKET 50 4T

Tехнички податоци: • зафатнина: .............................. 50 cm...


1.490 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 13:00Skuter Generic 50

Se prodava skuter generic 50 cm. ( austrisko proizvodstvo) proizvede...


560 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 09:57Se prodava Gilera runer sp 50

Gilera runer sp 50


1.000 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

23 мај 16:55Se prodava Gilera runer 50

Gilera runer 50


1 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

23 мај 16:55Kymco 50

Skater kymco super 8, 50 cm 3 - 2 t ima malossi oprema, registrir...


9 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

23 мај 12:25Skuter Generic 50cc

Se prodava


1 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

23 мај 09:37Aprilia sr 50 so 4200KM nova bez grepka !!

Registrirana trajno bez grebanica kako nova fabricka sostojba!! 2020...


2.499 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

23 мај 09:20Yamaha MTO9 , 2015 god 900cc zamena za 50cc 078234870

Yamaha MTO9 , 2015 god 900cc zamena za 50cc ne kineski so vasa doplat...


1 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

23 мај 08:45Aprilia sr50 2019

-prv gazda -regitrirana i osigurana cela godina APRIL 2023 -Ausplu...


2.090 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.130 €
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

22 мај 10:55Derbi

Derbi paddock 50 cc 1999 godina, napraven e nadgradba na nego so full...


399 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
499 €
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

21 мај 13:40APRILIA SR 50 2020 GOD

Se prodava Aprilia sr 50 2020 godina bez grepka kako nova so 6500 km ...


2.450 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

21 мај 13:32PEUGEOT X RACE 50

Skuter Peugeot - francusko proizvodstvo 2 takten, so 13.000 km. ( fab...


690 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

21 мај 09:41KYMCO - AGILITY 50 F 4T

Поминати км : 0 (нов од салон) Технички податоци: • зафатнина/т...


1.750 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

20 мај 10:03italget dragon ness

Novo motorce 2017 godina pominato SAMO 1,200 km, (Kopija od faktura) ...


1.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.250 €
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

20 мај 08:42APN 6s - posledna serija na proizvodstvo

-mnogu socuvano -so dokumenti


760 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
780 €
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

19 мај 14:17PEDA - ET SPORT 50 4T

Tехнички податоци: • зафатнина: .............................. 45 cm...


1.550 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

19 мај 08:49Skuter 50cc

Dokumenti ima, prevod nema Mu fali kaish i kilometrazha, plastiki tr...


100 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

18 мај 21:55Kupuvam honda DAX honda ST

Kupuvam honda dax/honda st, ne e bitno dali ima dokumenti. Vo sekakva...


1 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

18 мај 14:08PEDA - DABRA 50 4T

Tехнички податоци: • зафатнина: .............................. 50 cm...


1.190 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

18 мај 10:28KUPUVAM Aprilia SR 50 do 2014ta godina

Ponudete aprilia sr 50 r do 2014ta godina


По Договор
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

17 мај 19:19Се продава

Се продава Мотор Педа 50цц купен нов од салон пред 1 година за повеќе...


1 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

17 мај 12:15Peda A9

Baram maski za peda A9 koj ima neka me kontatkira na 070437197 daniel


20 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

16 мај 10:29PEDA - ATV 200

Tехнички податоци: • зафатнина: ............................ 177 cm³...


2.590 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

13 мај 13:00Kupuvam vespa

Kupuvam vespa do 2300 eu


2.300 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

12 мај 12:58Peda A9

Se prodava peda A9 2T vo vozna sostojba so dokumenti reg so osiguruv...


550 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

12 мај 12:30SUPER 8 50 2T

Tехнички податоци: • зафатнина: ............................ 49.5 cm...


2.190 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

12 мај 08:22KYMCO - AGILITY 50 F 4T

Поминати км : 0 (нов од салон) Технички податоци: • зафатнина/т...


1.750 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

11 мај 08:22PEDA - ET SPORT 50 4T

Tехнички податоци: • зафатнина: ........................... 45 cm³ ...


1.550 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

11 мај 08:22Patosnica Aprilia

Skoro nova


По Договор
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

09 мај 11:47KYMCO - AGILITY 16+ 50 2T

Поминати км : 0 (нов од салон) Технички податоци: ▪ зафатнина: __...


2.390 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

09 мај 08:59KYMCO - AGILITY 50 F 4T

Поминати км : 0 (нов од салон) Технички податоци: • зафатнина/тип...


1.750 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

09 мај 08:59GENERIC GPS 50

GENERIC GPS 50 Rabotna zafatnina: 49,3 sm Jacina na motorot: 3,8...


1.390 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

07 мај 21:58kimko ding

prodavam kimko ding pali vozi so dokumenti nov akumulator i alanse...


750 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

04 мај 11:05PRODAVAM MOTOR YAMAHA CZR

PRODAVAM MOTOR YAMAHA CZR 50 CC. MOTOROT E ODLICNO SOCUVAN UVEZEN OD...


2.000 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

04 мај 06:53Otkup skuteri 50cc

Otkupuvam skuteri ispod cena 50cc ne e bitna sostojba ponudete na vib...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

26 апр 20:36Piaggio Vespa Sprint 50cc

Prodavam piaggio vespa sprint 50cc 4T, 2015 godina.


2.500 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

25 апр 13:00Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам