Куманово
                   
3004 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi A6 3.0 tdi quatrro

Audi A6 3.0 tdi 165 kw (225 ks) quatrro, 2004 godina, registrirano do...


4.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 13:00



Промовирано

BMW 318d 2009 Automatic

BMW 318d Automatic vo odlicna sostojba Redovni servisi(smeneto ulj...


7.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 13:00



Промовирано

Peugeot 407 2.0 HDI 136 KS 6 Brzini 2005

Peugeot 407 2.0 HDI 136 KS 6 Brzini 2005 KLIMATRONIK -ABS+SRS+E...


3.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 10:30



Промовирано

Citroen C3

Kolata e vo odlicna sostojba,so realni kilometri, redovno servisirana...


2.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 00:28



Chrysler voyager 2.5crdi

Napraven kompleten servis novi gumi zelen karton cena po dogovor in...


2.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 23:48



Citroen C5

Citroen C5 1.6HDI 110ks Inf. na viber


2.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 23:48



Renault Megane

Renault megane karavan vo odlicna sostojba so letni I zimski gumi red...


2.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 23:25



Xsara 1.6 16V benzin/plin

Xsara 2001god Exclusive 1.6benz,plin atest pod garancija (landirenzo)...


1.850 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 23:10



Se prodava Bmw 530d 2006 god

Se prodava Bmw 530d 2006god 231hp M-Paket Registrirano so zelen kar...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 22:43



Se prodava VOLKSWAGEN GOLF 2,0 TDI HIGLINE

Se prodava volkswagen golf 2,0 tdi higline modelska godina na proizvo...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 21:59



Renault Megane 2

•Se prodava Renault Megane 2 2006 1.5dci facelift 63kw •Uvezen od Sl...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 21:50



hitno se prodava bmw 320 E90

hitno se prodava bmw 320 e90 2006 god ima registracija i zelen karton...


1.111.111 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:57



BMW F30 325D 165KW EURO 6

GODINA 2017-TA KILOMETRAZA 114 000 KM. ORGINAL SO SERVISNA KNISKA >...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:42



BMW 318d GT 2.0 DIZEL

Prodavam bmw 318 d gt 143ks ,racen menuvac,novi gumi,start stop,klima...


15 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:34



Se prodava Volkswagen Passat CC

Модел: Passat CC 211 коња/Coupe Произведено:2008год Гориво: Бензин...


8.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
8.400 €
Куманово

Автомобили

Вчера 20:26



VW TOURAN 2.0TDI 140PS DSG

Se Prodava VW Touran 2.0tdi 140ps Dsg avtomatik Registriran do 10 ...


3.999 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.200 €
Куманово

Автомобили

Вчера 20:18



VW PASSAT 2.0TDI DSG 2010

Se prodava VW PASSAT 2.0TDI 140PS SO COMMONRAIL MOTOR 2010 GODINA DSG...


5.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:17



Fiat panda ( Metan) 1.2cc

Registriran do 02.2023 od opremu ima Servo volan Centralna brava K...


3.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
3.350 €
Куманово

Автомобили

Вчера 20:05



Golf 7.5/1.6tdi/85kw/2017 god

Se prodava GOLF 7.5 - 1.6tdi - 85kw - 2017god Nov uvoz od EU Registri...


14.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:50



MAZDA CX-7 2,2 Dizel 2009 godina

Se prodava Mazda Cx7 2.2dizel 4x4 so nova tehnologija AdBlue familjar...


9.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
9.600 €
Куманово

Автомобили

Вчера 19:39



Peugeot 307 2.0 HDI

TEL:075595555 TEL:075595555 peugeot 307--2.0HDI--100 KW--136 KS--2005...


3.199 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:39



  НОВ ОГЛАС

CITROEN C4 1.4 16V PLIN NEUVEZEN 2007

C4 1.4 16V 11.2007 BENZIN PLIN NEUVEZEN OD PRV SOPSTVENIK REGISTRACI...


3.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:36



  НОВ ОГЛАС

Mercedes e220 96g. Reg. Moze zamena!

Info samo na ovoj broj 078305130 078305130 Mercedes e220 dizel ...


60.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:18



  НОВ ОГЛАС

Fiat 500 L - 1.6 - 13

Kolata e vo odlicna sostojba so golema oprema , dvoozonski klimatroni...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:07



Zafira 2.0 mnogu cuvana

Kolata e socuvana so klima sto ladi nema nikade skapanici registriran...


2.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:06



  НОВ ОГЛАС

MERCEDES-BENZ C200 CDI

Mercedes-Benz C200 cdi 2011/2010 Registrirana na mk Zelen Karton ...


9 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:13



Porsche Cayenne *PANORAMA* 3.0d 2012/11 uvezeno od ch 🇨🇭🇨🇭🇨🇭

Porsche Cayenne *PANORAMA* 3.0d 2012/11 uvezeno od ch 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 No...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:46



Peugeot 107

071 393 854 bobi Pezo 1,0 benzin napraven kompleten servis smeneto s...


3.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:44



Peugeot 407

Motor 1.6hdi 110ks Reg.do 21.03.2023 So dosta dodatna oprema vo ne...


3.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:44



Audi a6 3,0 tdi quatro reg. Moze zamena

Info samo na 078305130 Audito e 4x4 quatro 3000cc vo ekstra sostojb...


4.600 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.900 €
Куманово

Автомобили

Вчера 16:58



  НОВ ОГЛАС

VW POLO 1,2 Benzin >>KLIMA<<

--VW POLO 1,2 Benzin >>KLIMA<< --4 EL,PROZORI. --PARKING SENZORI...


3 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 16:49



  НОВ ОГЛАС

Seat Leon 1.4 16v Plin 2006 god.

Leon 1.4 16v 86ks 2006god Ates plin pod garancija Neuvezen kupen...


4.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.650 €
Куманово

Автомобили

Вчера 16:44



Fiat punto evo 1.3 multijet PANORAMA

Fiat punto evo Registrirano do 11.2022 so zelen karton 168 000km 2011...


5.199 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 16:27



Mercedes e220d 1997

Kolata e vo odlicna sostojba e220d so obicna bospumpa so greaci na se...


1.599 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 16:14



Citroen C1 1.0 Benzin/Plin Lpg 2008 Staklo

Citroen C1 2008god 1.0 Benzin /Plin lpg 50kw idealno za soferi pocetn...


2.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 15:58



  НОВ ОГЛАС

FORD C-MAX 1.6 TDCI 80KW NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2007-MA KILOMETRAZA 210 000 KM. ORGINAL SO SERVISNA KNISKA MO...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 15:53



Opel frontera DELOVI 2.2dti 2.0i 2.2i 2.5tds 2.3td

Se prodavaat delovi za opel frontera


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 15:48



BMW 530D XDRIVE F10 2011 ZAMENA

BMW 530d 2010 FULL OPREMA Servisna kniska Uvezen od CH🇨🇭 M...


17.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 15:03



Peugeot 1007 1.4 HDI 50kw 2007

Peugeot 1007 1.4 HDI 50kw 2007g Servisiran Klima Elektrika Se...


2.599 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
2.600 €
Куманово

Автомобили

Вчера 14:46



Se prodava Daihatsu Feroza

Se prodava Daihatsu Feroza 1.6 proizvedena 1994 godina ima registraci...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 14:45



Alfa 159 retrovizor lev

Lev retrovizor za Alfa 159 komplet so kabel vo odlična sostojba


1.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 14:45



Bmw

Bmw f10 2:0 4l potrosuvacka ful oprema 2015 god Servis ful mal gol...


21 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 14:30



Seat Ibiza 1.4 TDI 2009 GOD ECOMOTIVE CH

Se prodava Seat Ibiza 1.4 TDI 47 KW najdobriot i najekonomicen motor ...


4.650 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
4.800 €
Куманово

Автомобили

Вчера 14:27



Страна 1 од 76

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам