Подкатегорија:
                   
66 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apple Macbook Air A1466 i A1369 Baterii

Novi baterii A1405 / A1496 kompatibilni so Macbook Air A1466 i A1369 ...


2.500 МКД
или предлог цена
23 мај 23:57Displej slim led 14" 40 pin

Displej slim led 14" 40 pin


2.500 МКД
или предлог цена
23 мај 06:50Prodavam DDR3 4 GB

Prodavam DDR3 za laptopi Cena 4GB od 700 denari nagore zavisi kakva...


700 МКД
или предлог цена
19 мај 07:2415.6" slim led HD displej Samsung LTN156AT39-L01

15.6" slim led HD displej Samsung LTN156AT39-L01


2.800 МКД
или предлог цена
17 мај 22:33Slim ekran 15.6 so 40pin

Se prodava ispraven ekran so mali znaci na koristenje za laptop 15.6...


1 €
или предлог цена
16 мај 16:0415.6 inch ekran od laptop

Se prodava ispraven i zdrav ekran od laptop Ekranot e izvaden od to...


1.300 МКД
или предлог цена
14 мај 22:19Hard disk 750GG za laptop

Hard disk za lap top ispraven 750 GB tel 071709571


1.000 МКД
или предлог цена
12 мај 01:01Polnac 280W 20V 14A AC za ASUS ROG G703GX

280W 20V 14A AC Charger for ASUS ROG G703GX-EV017FR, G703GS-WS71, G70...


4.000 МКД
или предлог цена
08 мај 15:5415.6" slim led HD displej 30 pin LP156WHB(TP)(C1)

15.6" slim led HD displej 30 pin LP156WHB (TP)(C1)


2.800 МКД
или предлог цена
06 мај 10:40НАПОНСКИ КАБЛИ И АДАПТЕРИ

Продавам повеќе видови: напонски кабли за компјутери и ТВ, адаптери...


29 апр 11:24HP Notebook - 17-x131nf i5-7200u maticna

HP Notebook - 17-x131nf maticna Microprocessor Intel® Core™ i5-7200...


1 МКД
или предлог цена
27 апр 11:40DDR3 2x4GB Corsair Vengeance

DDR3 2x4GB Corsair Vengeance Drasticno gi podiga performansitae na...


2.000 МКД
или предлог цена
25 апр 14:33Ram memorija DDR2 (SODIMM)

Se prodavaat polovni ispravni ram memorii DDR2 (SODIMM) 1GB DDR2 Hy...


200 МКД
или предлог цена
25 апр 04:27mSata 24GB SanDisk

Se prodava poloven mSata SSD disk SanDisk, ispraven, na nego ima inst...


300 МКД
или предлог цена
24 апр 15:07RAM MEMORIJA SAMSUNG 4GB

Продавам RAM MEMORIJA SAMSUNG 4GB 1RX8 PCL3 за лаптоп . Меморијата ...


1.000 МКД
или предлог цена
11 апр 23:36Drzac za Laptop Baseus

Se prodava drzac za laptop Baseus https://www.aliexpress.com/item/40...


400 МКД
или предлог цена
10 апр 03:1014" slim led mat displej 30 pin

14" slim led mat displej 30 pin


2.800 МКД
или предлог цена
09 апр 15:45Drzaci za display Hp G6 (sarki -baglami)

Se prodavaat novi neupotrebuvani drzaci za lcd display za HP 250 G6 ,...


1 €
или предлог цена
06 апр 08:29Asus X401/X501 maticna

Asus X401/X501 maticna so Intel Celeron Dual Core 1000M 1.8GHz (2MB c...


1 МКД
или предлог цена
02 апр 22:32Procesor Pentium 2.8 Ghz

Prodavam poloven procesor za laptop Pentium 2.8 Ghz


400 МКД
или предлог цена
25 мар 18:00HP 450 G2 HSTNN-DB6i baterija

HP 450 G2 HSTNN-DB6i baterija, 3 casa.


1.200 МКД
или предлог цена
19 мар 23:57Led displei 15.6" i 17.3" 40 pinski

Led displei 15.6" i 17.3" 40 pinski, standardni ne se slim


1 МКД
или предлог цена
12 мар 09:23Samsung 750GB SATA 2.5 Hard Drive

Samsung 750GB SATA 2.5 Hard Drive ST750LM022, HN-M750MBB/M 100% Isp...


1.000 МКД
или предлог цена
12 мар 08:33Slim led displej 13.3" 40 pin

Slim led displej 13.3" 40 pin izvaden od Sony Vaio


1.600 МКД
или предлог цена
10 мар 22:38Asus X55A maticna

Asus X55A maticna so Intel Celeron 1000M (1.8GHz, 2MB Cache) 100% isp...


1.500 МКД
или предлог цена
09 мар 20:30Делови за секаков вид на лаптоп

Се продаваат делови за голем број на преносни уреди (HP, Dell, Apple,...


1 €
или предлог цена
04 мар 19:38HD Displej 15.6" slim led 40 pin

HD Displej 15.6" slim led 40 pin


2.800 МКД
или предлог цена
02 мар 00:28Originalni bateriii za laptopi

Originalni polovni bateriii za povekje modeli na laptopi so traenje o...


1 МКД
или предлог цена
16 фев 23:54Displej 11.6 slim led

Displej 11.6 slim led 30 i 40 pinski.


1.300 МКД
или предлог цена
01 фев 19:59ACER PRODOCK MS2339

ACER PRODOCK MS2339 - LC.DCK0A.010 - Port Replicator - 90 watts - for...


1.500 МКД
или предлог цена
26 јан 22:24Full HD displej 15.6" slim led 40 pin

Full HD displej 15.6" slim led 40 pin


4.500 МКД
или предлог цена
20 јан 17:31Ram memorii DDR3 (SODIMM)

Se prodavaat polovni ispravni provereni ram memorii za laptop DDR3 (S...


250 МКД
или предлог цена
19 јан 16:25Full Hd led displej 15.6" 40 pin standard

Full Hd led displej 15.6" 40 pin standard


2.000 МКД
или предлог цена
19 јан 11:37Ekrani za laptop 15.6" led slim

obicen 40 pin. 2000 den. 15.6" 30 pin. slim 3000 den. 15.6" 40 pin....


3.000 МКД
или предлог цена
15 јан 10:23M.2 Ssd Caddy so kuler

Se prodava M.2 sata Caddy 9.5mm .Se vmetnuva namesto dvd-rw .Si ima ...


1 €
или предлог цена
31 дек 00:34Комплет (пластики) шасии за повеќе модели на лаптопи

Продавам комплет (пластики) шасии за повеќе модели на лаптопи Без ...


1 €
или предлог цена
23 дек 19:28RAM MEMORY 2GB

ram memorija za laptop 2gb ddr2 2Rx8 SAMSUNG


600 МКД
или предлог цена
20 дек 14:07HDD 320GB 5400rpm

Hard disk 320giga 700den


700 МКД
или предлог цена
12 дек 16:54Maticna za HP 250 G4 N3050

Maticna za HP 250 G4 N3050


1.500 МКД
или предлог цена
04 дек 17:10Slim led displej 13.3" PW133X56-105-0301 Full hd

PW133X56-105-0301 PW133X56 105 0301 LCD Screen LED Display Matrix 13....


3.200 МКД
или предлог цена
04 дек 17:09Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам